Výsledky závodu: Oblastní žebříček, West cup - E1

Kategorie: H21

Datum:
31.08.2018
Místo konání:
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander - R3
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Zieba Jaroslav - R3
H21
2.50 km, 60 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8226
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 15:39 8341
2. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 15:58 + 0:19 8177
3. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 16:00 + 0:21 8159
4. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 16:03 + 0:24 8133
5. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 16:27 + 0:48 7926
6. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 16:33 + 0:54 7874
7. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 17:22 + 1:43 7451
8. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 17:40 + 2:01 7296
9. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 17:47 + 2:08 7235
10. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 18:52 + 3:13 6674
11. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 18:53 + 3:14 6665
12. Zámečník David KAM7500 OK Kamenice 19:02 + 3:23 6587
13. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 19:25 + 3:46 6389
14. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 19:35 + 3:56 6302
15. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 19:56 + 4:17
16. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:21 + 4:42 5905
17. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 21:05 + 5:26 5525
18. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 21:34 + 5:55
19. Komín David PGP7405 SK Praga 22:33 + 6:54 4765
20. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 22:52 + 7:13 4601
21. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 22:54 + 7:15 4584
22. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 22:57 + 7:18 4558
23. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 23:37 + 7:58 4212
24. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 23:43 + 8:04 4160
25. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 24:17 + 8:38 3867
26. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 25:07 + 9:28 3435
27. Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 25:27 + 9:48 3262
28. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 25:47 + 10:08 3089
29. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 26:22 + 10:43 2787
30. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:35 + 10:56 2675
31. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 27:05 + 11:26 2416
32. Štembera Petr 45Z8500 Trosečníci 31:58 + 16:19