Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Černovice, obecní výletiště
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
ZÁRAZ 678, 1:10 000, E = 5 m, rozměr A4
Ředitel závodu:
Chromý Adam - R3
Hlavní rozhodčí:
Štěpánková Kateřina - R3
Stavitel tratí:
Špringlová Kamila, Chromý Adam - R3
JURY:
Fiala Jan, Bravená Alexandra, Přikryl Petr
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí 19⁰C. Nedošlo k žádným zraněním, nikdo nebyl ošetřen. Nebyl podán žádný protest. Jediným nedostatkem bylo špatné naprogramování času SI krabiček na sběrné kontrole č. 100, které byly vzájemně posunuty o cca 10s. Vzhledem k tomu, že tento nedostatek neměl vliv na správnost měření celkového času závodníka nebo prokázání jeho průchodu kontrolami, hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu v plném rozsahu.
H21C
8.80 km, 390 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8014
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 56:15 8223
2. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 57:05 + 0:50 8108
3. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 3:42 7710
4. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 60:08 + 3:53 7684
5. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 60:12 + 3:57 7675
6. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 60:15 + 4:00 7668
7. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 62:23 + 6:08 7372
8. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 63:24 + 7:09 7231
9. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 64:10 + 7:55 7125
10. Kinc Martin ZBM9905 SK Žabovřesky Brno 66:15 + 10:00 6836
11. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 66:55 + 10:40 6743
12. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 67:30 + 11:15 6662
13. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 68:45 + 12:30 6489
14. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 70:36 + 14:21 6232
15. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 70:42 + 14:27 6218
16. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 71:28 + 15:13 6112
17. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 72:04 + 15:49 6029
18. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 72:47 + 16:32 5929
19. Stehlík Ondřej 7CC8600 S-team 74:31 + 18:16
20. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 SK Žabovřesky Brno 74:40 + 18:25 5668
21. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 74:54 + 18:39 5636
22. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 75:17 + 19:02 5583
23. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 77:39 + 21:24 5254
24. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 80:08 + 23:53 4910
25. Bouška Tomáš ABM9205 KOB ALFA Brno 80:54 + 24:39 4803
26. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 81:24 + 25:09 4734
27. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 82:00 + 25:45 4651
28. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 84:56 + 28:41 4244
29. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 85:29 + 29:14 4168
30. Vostrejš Pavel 4IZ9300 Fanklub Kapitán Demo 87:27 + 31:12
31. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 88:48 + 32:33 3707
32. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 92:56 + 36:41 3134
33. Kůra Josef 86Z8700 Šnek Brno 111:26 + 55:11
Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno DISK 0