Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Rumburk - Dýmník
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
Mapa:
Dýmník 1:10 000
Ředitel závodu:
Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Novák Petr, Havel Leoš, Babický Tomáš - R2
JURY:
Nehasil Vladislav, Vácha Tomáš, Žejdlík Michal
Protokol:
Závod proběhl podle časového plánu, bez zranění za podzimního počasí 8-10 st. C.

Nebyl podán žádný protest, ale JURY řešila technický problém krátkodobého výpadku startovacích hodin, kdy někteří závodníci odstartovali s časovým opožděním a proto, v zájmu zachování regulérnosti závodu, se u kategorií D10, D12, D21L, D40, D45, D70, H10L, H10, H12, H21L, H40 a H45 startovní čas počítá od 1. kontroly.

H45 8.20 km, 200 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 64:06
2. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 65:56 + 1:50
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:47 + 2:41
4. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 69:09 + 5:03
5. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:57 + 5:51
6. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 72:30 + 8:24
7. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 74:03 + 9:57
8. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:25 + 10:19
9. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:23 + 13:17
10. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:54 + 14:48
11. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:29 + 15:23
12. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 80:23 + 16:17
13. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 81:29 + 17:23
14. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:15 + 18:09
15. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 84:26 + 20:20
16. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 87:37 + 23:31
17. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:59 + 25:53
18. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 105:24 + 41:18
19. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 118:25 + 54:19
20. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 119:02 + 54:56
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava DISK