Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
21.10.2018
Místo konání:
Olešnice (u Všeně)
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kozlov
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Žemlík Pavel - R3
JURY:
Kašková Kateřina, Zuzánek Zdeněk, Wolf Daniel
Protokol:
Závod proběhl bez závad, žádný protest nebyl podán, jury se nesešla. Byla nalezena buzola - je možno se o ni přihlásit na emailu: sok-turnov@centrum.cz
D21L
3.60 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7956
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 36:35 8449
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 39:07 + 2:32 7932
3. Adéla Havlová BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 41:18 + 4:43 7487
4. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 42:33 + 5:58 7232
5. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 44:00 + 7:25 6936
6. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 44:29 + 7:54 6838
7. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 44:31 + 7:56 6831
8. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 47:08 + 10:33 6297
9. Julie Mokrá VLI8051 Slavia Liberec orienteering 48:35 + 12:00 6001
9. Holasová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 48:35 + 12:00 6001
11. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:14 + 12:39 5869
12. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 50:46 + 14:11 5556
13. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 51:30 + 14:55 5406
14. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 52:15 + 15:40 5253
15. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 53:20 + 16:45 5032
16. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 53:56 + 17:21 4910
17. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 55:16 + 18:41 4638
18. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 55:23 + 18:48 4614
19. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:24 + 19:49 4407
20. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:18 + 20:43 4223
21. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:28 + 20:53 4189
22. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 61:11 + 24:36
23. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 61:39 + 25:04 3335
24. Helena Zakouřilová VSP7453 USK Praha 66:19 + 29:44 2383
25. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 91:10 + 54:35 0
Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín DISK 0
Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov DISK 0