Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
21.10.2018
Místo konání:
Olešnice (u Všeně)
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kozlov
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Žemlík Pavel - R3
JURY:
Kašková Kateřina, Zuzánek Zdeněk, Wolf Daniel
Protokol:
Závod proběhl bez závad, žádný protest nebyl podán, jury se nesešla.
Byla nalezena buzola - je možno se o ni přihlásit na emailu: sok-turnov@centrum.cz
H21L
4.80 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8349
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 38:42 8568
2. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 39:53 + 1:11 8320
3. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 40:39 + 1:57 8159
4. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 42:32 + 3:50 7763
5. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 42:39 + 3:57 7738
6. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 43:24 + 4:42 7581
7. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 44:11 + 5:29 7416
8. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 44:32 + 5:50 7343
9. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 46:17 + 7:35 6975
10. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:36 + 8:54 6699
11. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 47:48 + 9:06 6657
12. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 47:50 + 9:08 6650
13. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 47:56 + 9:14 6629
14. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 47:58 + 9:16 6622
15. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 48:19 + 9:37 6548
16. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 48:37 + 9:55 6485
17. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 48:50 + 10:08 6440
18. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 49:53 + 11:11 6219
19. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 50:17 + 11:35 6135
20. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:32 + 11:50 6082
21. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:22 + 12:40 5907
22. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 51:29 + 12:47 5883
23. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 51:30 + 12:48 5879
24. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:36 + 12:54 5858
25. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 53:00 + 14:18 5564
26. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:17 + 14:35 5505
27. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 53:20 + 14:38 5494
28. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 53:38 + 14:56 5431
29. Průša Michal VSP7310 USK Praha 53:43 + 15:01 5414
30. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:22 + 16:40 5067
31. Zdeněk Slezák LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:25 + 16:43 5057
32. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:08 + 18:26 4696
33. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 57:48 + 19:06 4556
34. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 58:22 + 19:40 4437
35. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 59:59 + 21:17 4097
36. Tomáš Vácha BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 60:21 + 21:39 4020
37. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 60:22 + 21:40 4017
38. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 61:44 + 23:02 3730
39. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 63:11 + 24:29 3425
40. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 64:35 + 25:53 3131
41. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 66:24 + 27:42 2749
42. Tomáš Žitný SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 68:48 + 30:06 2245
43. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:14 + 30:32 2154
44. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 69:17 + 30:35 2144
45. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 69:38 + 30:56 2070
46. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 69:56 + 31:14 2007
47. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 77:17 + 38:35 463
Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř DISK 0
Vodrážka Jakub VLI7604 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Václav Zakouřil VSP7401 USK Praha DISK 0