Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
27.10.2018
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Svatba, 1:10000, E=5 m, stav říjen 2018, použitý klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Sháněl Jan - R2
Stavitel tratí:
Pešek Ondřej - R2
JURY:
Macháček Lubomír, Koblížek Kamil, Krmaš Václav
Protokol:
Závod proběhl bez závad za chladného, deštivého podzimního počasí (9°C). Žádný protest nebyl podán. Byly ošetřeny pouze drobná zranění.
H21C
6.55 km, 45 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7766
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 35:53 7937
2. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 36:35 + 0:42 7789
3. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 37:37 + 1:44 7571
4. Krawczyński Mikołaj CHC0001 A K.O.B. Choceň 37:46 + 1:53 7539
5. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 37:58 + 2:05 7497
6. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 38:19 + 2:26 7422
7. Kutlu Orhan LPU9616 C OK Lokomotiva Pardubice 38:30 + 2:37 7384
8. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 38:49 + 2:56 7317
9. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 39:07 + 3:14 7253
10. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 39:27 + 3:34 7183
11. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:30 + 4:37 6960
12. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 41:24 + 5:31 6770
13. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:43 + 5:50 6703
14. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 42:15 + 6:22
15. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:33 + 6:40 6527
16. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 42:52 + 6:59 6460
17. Majasow Kostiantyn 17P8300 WKS Śląsk Wrocław 42:53 + 7:00
18. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 43:05 + 7:12 6414
19. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 43:14 + 7:21 6382
20. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:27 + 7:34 6336
21. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 43:48 + 7:55 6262
22. Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 43:55 + 8:02 6237
23. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:04 + 8:11 6206
24. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 45:08 + 9:15 5980
25. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 45:15 + 9:22 5955
26. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 45:20 + 9:27 5938
27. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 45:24 + 9:31 5923
28. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 45:26 + 9:33 5916
29. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:42 + 9:49 5860
30. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:06 + 12:13 5352
31. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:56 + 13:03 5176
32. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim 49:21 + 13:28 5087
33. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 49:28 + 13:35 5063
34. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 49:29 + 13:36 5059
35. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 51:36 + 15:43 4611
36. Čáp Ondřej DOB7405 C KOB Dobruška 52:48 + 16:55 4357
37. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 52:49 + 16:56 4354
38. Drhlík Petr VAM8301 C OOB Vamberk 53:23 + 17:30 4234
39. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 53:29 + 17:36 4213
40. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 54:26 + 18:33 4012
41. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 54:45 + 18:52 3945
42. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:49 + 18:56 3931
43. Filip Filip SHK9000 C OK Slavia Hradec Králové 55:06 + 19:13 3871
44. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 55:29 + 19:36 3789
45. Lesák Jakub ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk 55:50 + 19:57 3715
46. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:51 + 19:58 3712
47. Dvořáček Radek NNN9401 Neregistrovaní 56:26 + 20:33
48. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 56:44 + 20:51 3525
49. Záveský Marek CET9001 C TJ Loko Česká Třebová 64:48 + 28:55 1818
50. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 65:55 + 30:02 1581
51. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 69:01 + 33:08 925
52. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 71:39 + 35:46 368
53. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 72:45 + 36:52 135