Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | EKP0412 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 31:40 | |
2. | Patka Kryštof | BOR0702 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:53 | + 7:13 |
3. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:28 | + 14:48 |
4. | Akrman Václav | SPC0505 | C | SPORTICUS team | 46:52 | + 15:12 |
5. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:45 | + 16:05 |
6. | Meier David | VLI0606 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:59 | + 16:19 |
7. | Mudrák Šimon | LCE0601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:23 | + 20:43 |
8. | Sobotka Ivo | OPI0600 | C | Orientační sporty Písek | 53:21 | + 21:41 |
9. | Háp Matěj | XHK0500 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 56:18 | + 24:38 |
10. | Rostislav Malý | VEY | C | YETTI Vejprty | 59:09 | + 27:29 |
Bogar Vojtěch | BOR0604 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Matyáš | VRL0301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:30 | |
2. | Wohanka Richard | SLA0100 | E | SKOB Slaný | 40:33 | + 1:03 |
3. | Koffler Georg | 55A1804 | C | Austria MTBO Youth Team | 42:23 | + 2:53 |
4. | Tuma Matěj | SJC0202 | A | Sportcentrum Jičín | 43:33 | + 4:03 |
5. | Břeň Daniel | SKL0100 | B | SMS Team Kladno | 43:38 | + 4:08 |
6. | Kovář Ondřej | VPM0200 | A | KOS Slavia Plzeň | 44:10 | + 4:40 |
7. | Illig Martin | 55A0001 | C | Austria MTBO Youth Team | 44:12 | + 4:42 |
8. | Kratky Jakob | 55A1800 | C | Austria MTBO Youth Team | 45:39 | + 6:09 |
9. | Lauvergne Noa | 27F0300 | C | 50:05 | + 10:35 | |
10. | Hnilica Hannes | 55A1803 | C | Austria MTBO Youth Team | 52:05 | + 12:35 |
11. | Towarek Michal | 94P0300 | C | Polish National MTBO Team | 52:26 | + 12:56 |
12. | Gaudernak Benjamin | 55A1802 | C | Austria MTBO Youth Team | 53:54 | + 14:24 |
13. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | B | KOB START Blansko, z. s. | 53:56 | + 14:26 |
14. | Svoboda Antonín | VPM0601 | C | KOS Slavia Plzeň | 57:15 | + 17:45 |
15. | Staňa Ondřej | BOR0301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:05 | + 19:35 |
16. | Dohnal František | SKL0300 | C | SMS Team Kladno | 66:47 | + 27:17 |
17. | Sobotka Radim | OPI0300 | C | Orientační sporty Písek | 68:39 | + 29:09 |
18. | Viot Nathanaël | 27F0401 | C | 93:53 | + 54:23 | |
Blot Timothy | 27F0400 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Jan | VPM0001 | E | KOS Slavia Plzeň | 44:09 | |
2. | Jaroszek Jakub | 94P9802 | C | Polish National MTBO Team | 45:06 | + 0:57 |
3. | Ludvík Matyáš | STB9801 | E | TJ Stadion Nový Bor | 45:13 | + 1:04 |
4. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia Plzeň | 46:12 | + 2:03 |
5. | Niebielski Bartosz | 94P0101 | C | Polish National MTBO Team | 47:11 | + 3:02 |
6. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A | A-team NOVO Bruntál | 47:53 | + 3:44 |
7. | Micko Tobias | 55A0000 | C | Austria MTBO Youth Team | 49:31 | + 5:22 |
8. | Kratky Paul | 55A1801 | C | Austria MTBO Youth Team | 56:42 | + 12:33 |
Byrzcek Jan | 94P0000 | C | Polish National MTBO Team | DISK | ||
Vacek Jan | SPC0009 | B | SPORTICUS team | DISK | ||
Nowak Bartosz | 94P9902 | C | Polish National MTBO Team | DISK | ||
Müller Tomáš | LCE9910 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradil Jiří | TZL8604 | E | SKOB Zlín | 48:47 | |
2. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | E | TJ Stadion Nový Bor | 49:04 | + 0:17 |
3. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SNS Smržovka | 50:40 | + 1:53 |
4. | Ševčík Martin | TBM7632 | E | KOS TJ Tesla Brno | 50:44 | + 1:57 |
5. | Šňupárek Václav | VPM9548 | E | KOS Slavia Plzeň | 51:43 | + 2:56 |
6. | Waldmann Andreas | 21A9400 | C | OLT Transdanubien | 51:50 | + 3:03 |
7. | Bettega Fabiano | 26I9600 | C | National Team Italy | 52:24 | + 3:37 |
8. | Haselsberger Kevin | 54A8900 | C | Austria MTBO Team | 52:41 | + 3:54 |
9. | Štěňha Martin | SPC7608 | E | SPORTICUS team | 53:24 | + 4:37 |
10. | Rossetto Riccardo | 26I9100 | C | National Team Italy | 53:53 | + 5:06 |
11. | Štěpánek Martin | TBM7327 | E | KOS TJ Tesla Brno | 54:12 | + 5:25 |
12. | Dallavalle Luca | 26I8700 | C | National Team Italy | 54:16 | + 5:29 |
13. | Pospíšek Marek | TBM8907 | E | KOS TJ Tesla Brno | 54:25 | + 5:38 |
14. | Courtois Yoann | 27F9400 | C | 54:55 | + 6:08 | |
15. | Škoda Jakub | VLI8800 | E | Slavia Liberec orienteering | 56:14 | + 7:27 |
16. | Laciga Radek | VSP8200 | E | USK Praha | 57:04 | + 8:17 |
17. | Les Martin | VPM7906 | E | KOS Slavia Plzeň | 58:17 | + 9:30 |
18. | Kalina Miroslav | SPC8211 | E | SPORTICUS team | 58:20 | + 9:33 |
19. | Muller Matej | VBA9601 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 58:33 | + 9:46 |
20. | Honner Jaroslav | VPM7802 | E | KOS Slavia Plzeň | 59:30 | + 10:43 |
21. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | E | Oddíl OB Kotlářka | 59:40 | + 10:53 |
22. | Bogar František | BOR8904 | E | OK Jiskra Nový Bor | 59:51 | + 11:04 |
23. | Turra Piero | 26I8400 | C | National Team Italy | 59:58 | + 11:11 |
24. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | E | KOS TJ Tesla Brno | 60:20 | + 11:33 |
25. | Gerasko Timofei | 17R7200 | C | Novosibirsk | 61:03 | + 12:16 |
26. | Pucherna Eduard | SMR7401 | E | SNS Smržovka | 61:06 | + 12:19 |
27. | Goder Josef | DKP8203 | E | Oddíl OB Kotlářka | 62:22 | + 13:35 |
28. | Sajal Martin | SPC7803 | E | SPORTICUS team | 62:50 | + 14:03 |
29. | Bezouška Tomáš | SPC7611 | E | SPORTICUS team | 65:17 | + 16:30 |
30. | Lauerman Jan | SJI7419 | E | OK Jihlava | 66:39 | + 17:52 |
31. | Tošner Michal | VPM7803 | E | KOS Slavia Plzeň | 67:47 | + 19:00 |
32. | Štáfek Pavel | SKL7401 | E | SMS Team Kladno | 68:22 | + 19:35 |
33. | Smrt Martin | EKP8431 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 68:45 | + 19:58 |
34. | Marot Blaž | 45S9500 | C | OK Slovenj Gradec | 70:36 | + 21:49 |
35. | Jirka Michal | SBK8403 | E | KOB START Blansko, z. s. | 71:28 | + 22:41 |
36. | Graubner Jan | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 71:38 | + 22:51 |
37. | Štochel Miroslav | MFP9300 | E | Matfyz Praha | 82:58 | + 34:11 |
38. | Fišer Jiří | SLP8503 | E | OOB Slavia Praha | 92:25 | + 43:38 |
39. | Marcinkiewicz Grzegorz He | 94P8602 | C | Polish National MTBO Team | 97:37 | + 48:50 |
Bogar Kryštof | BOR9402 | E | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Jaroszek Radoslaw | 42P9400 | C | Team360 | DISK | ||
Domín Nikolas | EKP8806 | E | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 44:45 | |
2. | Klemsa Jakub | EKP9001 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 47:00 | + 2:15 |
3. | Vedra David | TBM7402 | A | KOS TJ Tesla Brno | 47:14 | + 2:29 |
4. | Falta Ondřej | DKP8502 | A | Oddíl OB Kotlářka | 47:24 | + 2:39 |
5. | Pucherna Petr | ZUP8002 | A | MTBO ČZU Praha | 47:33 | + 2:48 |
6. | Wohanka Pavel | VRL7501 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:00 | + 3:15 |
7. | Sedláček Petr | TSU8109 | A | LKT 80 Šumperk | 48:01 | + 3:16 |
8. | Janda Martin | DOB8002 | A | KOB Dobruška | 48:13 | + 3:28 |
9. | Brabec Jaroslav | SBK8242 | A | KOB START Blansko, z. s. | 49:23 | + 4:38 |
10. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | A | OK Jihlava | 49:32 | + 4:47 |
11. | Jirka Jakub | VPM7905 | A | KOS Slavia Plzeň | 50:10 | + 5:25 |
12. | Merenus Štěpán | SPC8404 | A | SPORTICUS team | 50:23 | + 5:38 |
13. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | A | PARDUBICE BIKERS | 50:36 | + 5:51 |
14. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | A | KOS Slavia Plzeň | 50:58 | + 6:13 |
14. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:58 | + 6:13 |
16. | Anděl Robert | VPM8001 | A | KOS Slavia Plzeň | 51:06 | + 6:21 |
17. | Jiran Jan | XHK7701 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 51:50 | + 7:05 |
18. | Urban Jan | SBK7537 | A | KOB START Blansko, z. s. | 51:56 | + 7:11 |
19. | Geisler Michal | SPC7504 | A | SPORTICUS team | 52:30 | + 7:45 |
20. | Maňásek Josef | SVR7700 | A | TJ Švýcárna | 52:43 | + 7:58 |
21. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | E | Slavia Liberec orienteering | 53:14 | + 8:29 |
22. | Opršal Juraj | VBA8301 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 53:22 | + 8:37 |
23. | Šebesta Petr | TAP7604 | A | KOB Tretra Praha | 53:59 | + 9:14 |
24. | Tomeček Karel | TSU8300 | A | LKT 80 Šumperk | 54:29 | + 9:44 |
25. | Hegner Lukáš | LPM8104 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 55:58 | + 11:13 |
26. | Boček Milan | TBM9228 | A | KOS TJ Tesla Brno | 56:18 | + 11:33 |
27. | Polášek Radek | TBM8008 | A | KOS TJ Tesla Brno | 56:53 | + 12:08 |
27. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:53 | + 12:08 |
29. | Bitter Aleš | KNC8803 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:58 | + 12:13 |
30. | Klíma David | VBA7901 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 57:59 | + 13:14 |
31. | Červinka Jan | SBK7900 | B | KOB START Blansko, z. s. | 58:41 | + 13:56 |
32. | Jiran Václav | XBM7601 | A | PELLS ABND RACING TEAM | 60:07 | + 15:22 |
33. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | A | KOS TJ Tesla Brno | 66:06 | + 21:21 |
34. | Vozka Radim | BLI7402 | A | MTBO Bludný kořen | 66:11 | + 21:26 |
35. | Pucher Filip | ZUP7404 | A | MTBO ČZU Praha | 70:32 | + 25:47 |
Müller Pavel | JEP7900 | A | Jehlanka Team | DISK | ||
Šimon Václav | LBE9100 | A | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Lukavec Petr | SMR7800 | A | SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pruner Petr | SPC8207 | C | SPORTICUS team | 41:33 | |
2. | Horák Pavel | VSP7200 | B | USK Praha | 41:37 | + 0:04 |
3. | Tomeš Petr | SJC7531 | B | Sportcentrum Jičín | 42:22 | + 0:49 |
4. | Štregl Tomáš | VRL7406 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:34 | + 2:01 |
5. | Drobník Lukáš | SJC8500 | B | Sportcentrum Jičín | 43:50 | + 2:17 |
6. | Paulíček Jiří | SJI7727 | B | OK Jihlava | 44:32 | + 2:59 |
7. | Jiráček Josef | SBK8501 | B | KOB START Blansko, z. s. | 46:04 | + 4:31 |
8. | Humlíček Aleš | SBK7539 | B | KOB START Blansko, z. s. | 47:29 | + 5:56 |
9. | Netuka Martin | XHK7302 | B | MTBO Racing team Hradec Králové | 47:34 | + 6:01 |
10. | Popule Tomáš | LPM8803 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 48:39 | + 7:06 |
11. | Háp Pavel | XHK7101 | B | MTBO Racing team Hradec Králové | 49:15 | + 7:42 |
12. | Štemberg Milan | EKP8608 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 49:16 | + 7:43 |
13. | Zavrtálek Petr | SMR8401 | B | SNS Smržovka | 50:18 | + 8:45 |
14. | Urbaník Robert | VLI7002 | B | Slavia Liberec orienteering | 50:45 | + 9:12 |
15. | Otoupalík Jan | TBM7123 | B | KOS TJ Tesla Brno | 51:32 | + 9:59 |
16. | Sochor Jan | SBK6922 | B | KOB START Blansko, z. s. | 52:02 | + 10:29 |
17. | Meier Milan | VLI7301 | B | Slavia Liberec orienteering | 52:33 | + 11:00 |
18. | Reif Jan | TSU8604 | B | LKT 80 Šumperk | 53:50 | + 12:17 |
19. | Ištok Martin | BLI8001 | B | MTBO Bludný kořen | 54:08 | + 12:35 |
20. | König Lukáš | SBK8001 | B | KOB START Blansko, z. s. | 54:57 | + 13:24 |
21. | Patka Miroslav | BOR7715 | B | OK Jiskra Nový Bor | 56:51 | + 15:18 |
22. | Pilný Jiří | VRL7002 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:16 | + 16:43 |
23. | Ohera Karel | BLI7803 | B | MTBO Bludný kořen | 66:38 | + 25:05 |
24. | Šafek Jiří | SBK7621 | B | KOB START Blansko, z. s. | 69:39 | + 28:06 |
25. | Vítek Tomáš | XBM7511 | C | PELLS ABND RACING TEAM | 92:25 | + 50:52 |
Petr Ondřej | BOR9706 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeš Radim | TZL7849 | C | SKOB Zlín | 44:27 | |
2. | Chaloupka Ondřej | SBK8301 | C | KOB START Blansko, z. s. | 50:59 | + 6:32 |
3. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 55:56 | + 11:29 |
4. | Vojtěch Richard | BLI7605 | C | MTBO Bludný kořen | 57:33 | + 13:06 |
5. | Staňa Petr | C | 66:39 | + 22:12 | ||
6. | Láner Roman | ABR8100 | C | A-team NOVO Bruntál | 75:30 | + 31:03 |
Hons Lukáš | XPU8005 | C | PARDUBICE BIKERS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | C | PELLS ABND RACING TEAM | 42:07 | |
2. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 42:54 | + 0:47 |
3. | Jašek Petr | ABR7601 | C | A-team NOVO Bruntál | 43:16 | + 1:09 |
4. | Huster Mark | 54D7700 | C | SV Sachsen 90 Werdau | 44:51 | + 2:44 |
5. | Stockmayer Manfred | 32A6602 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 45:17 | + 3:10 |
6. | Schwab David | TBM7401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 45:48 | + 3:41 |
7. | Hons Miši | SMR7700 | A | SNS Smržovka | 46:01 | + 3:54 |
8. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 46:03 | + 3:56 |
9. | Daněk Roman | SBK7541 | E | KOB START Blansko, z. s. | 46:13 | + 4:06 |
10. | Powel Alistair | 11G7800 | C | GB MTBO squad | 46:25 | + 4:18 |
11. | Rovensky Milan | 21A7700 | C | OLT Transdanubien | 46:45 | + 4:38 |
12. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 47:38 | + 5:31 |
13. | Musil Pavel | SJC7705 | A | Sportcentrum Jičín | 48:10 | + 6:03 |
14. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:11 | + 6:04 |
15. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | C | MTBO ČZU Praha | 49:49 | + 7:42 |
16. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:54 | + 7:47 |
17. | Pařízek Petr | SMR7001 | C | SNS Smržovka | 50:41 | + 8:34 |
18. | Raj Gregor | 45S7400 | C | OK Slovenj Gradec | 51:34 | + 9:27 |
19. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | C | SKOB Zlín | 51:44 | + 9:37 |
20. | Šňupárek Martin | XBM7107 | C | PELLS ABND RACING TEAM | 51:49 | + 9:42 |
21. | Král Jan | XBM6903 | C | PELLS ABND RACING TEAM | 51:50 | + 9:43 |
22. | Hruška Miloš | ABR7501 | A | A-team NOVO Bruntál | 51:59 | + 9:52 |
23. | Švarcbach Michal | KNC7001 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:27 | + 12:20 |
24. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 56:44 | + 14:37 |
25. | Hnilica Thomas | 55A6001 | C | Austria MTBO Youth Team | 57:02 | + 14:55 |
26. | Svoboda Radek | VPM6903 | C | KOS Slavia Plzeň | 57:40 | + 15:33 |
27. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 58:54 | + 16:47 |
28. | Linhart Michal | XBM7801 | C | PELLS ABND RACING TEAM | 59:50 | + 17:43 |
29. | Suchánek Ladislav | XBM7008 | C | PELLS ABND RACING TEAM | 65:28 | + 23:21 |
30. | Rejholec Michal | BOR7412 | C | OK Jiskra Nový Bor | 67:47 | + 25:40 |
31. | Pažický Ĺudovít | RCP6941 | C | RCP TEAM Bratislava | 70:03 | + 27:56 |
32. | Akrman Libor | SPC7406 | C | SPORTICUS team | 82:55 | + 40:48 |
Nedopílek David | ABR7602 | A | A-team NOVO Bruntál | DISK | ||
Kovář Vladimír | VPM7200 | C | KOS Slavia Plzeň | DISK | ||
Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernard-Moes Olivier | 27F7000 | C | 62:04 | ||
2. | Towarek Ireneusz | 14P7302 | C | UKS Kometa Gliwice | 66:13 | + 4:09 |
Michalík Petr | XBM7117 | C | PELLS ABND RACING TEAM | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vanka Petr | OKP6801 | A | SK OK 24 Praha | 33:46 | |
2. | Svoboda Petr | SLA6803 | C | SKOB Slaný | 36:18 | + 2:32 |
3. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 36:55 | + 3:09 |
4. | Mach Radovan | OKP6605 | C | SK OK 24 Praha | 36:56 | + 3:10 |
5. | Bogar Leoš | BOR6603 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:26 | + 4:40 |
6. | Tišnovský Zdeněk | TBM6620 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:50 | + 5:04 |
7. | Mlynárik Peter | VBA6501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 39:26 | + 5:40 |
8. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:49 | + 6:03 |
9. | Sturm Michael | 67D6800 | C | ESV Lok Bitterfeld | 40:07 | + 6:21 |
10. | Houlihan John | 11G6400 | C | GB MTBO squad | 40:09 | + 6:23 |
11. | Kareis Martin | VLI6501 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:18 | + 6:32 |
12. | Hejna Jiří | SPC6201 | C | SPORTICUS team | 40:42 | + 6:56 |
13. | Novotný Petr | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 41:32 | + 7:46 |
14. | Vít Vlastimil | BSO6800 | C | KOB Baník Sokolov | 45:01 | + 11:15 |
15. | Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB START Blansko, z. s. | 45:03 | + 11:17 |
16. | Jánoška Jozef | RBA5902 | C | TJ Rapid Bratislava | 45:20 | + 11:34 |
17. | Kiac Jiří | XPU6305 | C | PARDUBICE BIKERS | 47:09 | + 13:23 |
18. | Pšenička Jiří | TCB6301 | C | SK Technik České Budějovice | 49:41 | + 15:55 |
19. | Peťovský Jan | SBK6201 | C | KOB START Blansko, z. s. | 54:17 | + 20:31 |
20. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 55:00 | + 21:14 |
21. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | C | RCP TEAM Bratislava | 56:18 | + 22:32 |
22. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 63:27 | + 29:41 |
23. | Janda Luboš | CHT6001 | C | OOB SK Chrast | 63:41 | + 29:55 |
24. | Piše Dušan | LCE6702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:11 | + 31:25 |
25. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | C | Sportcentrum Jičín | 119:19 | + 85:33 |
Král Jiří | TSU5941 | C | LKT 80 Šumperk | DISK | ||
Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lalevee Jean-Charles | 27F6000 | C | 34:44 | ||
2. | Kolář Rudolf | ABR6301 | C | A-team NOVO Bruntál | 36:31 | + 1:47 |
3. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:23 | + 5:39 |
4. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | C | KOS Slavia Plzeň | 41:24 | + 6:40 |
5. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:58 | + 8:14 |
6. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | C | A-team NOVO Bruntál | 45:07 | + 10:23 |
7. | Němec Lubomír | ABR6201 | C | A-team NOVO Bruntál | 46:27 | + 11:43 |
8. | Melcher Michael | 55A6000 | C | Austria MTBO Youth Team | 48:22 | + 13:38 |
9. | Coetzer Ben | 31A6100 | C | 55:49 | + 21:05 | |
10. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | C | SKOB Kobra Vsetín | 56:20 | + 21:36 |
Dvorský Ilja | 6YC6100 | C | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jankó Tamás | 22H5800 | C | Hegyisport Szentendre Egy. | 29:52 | |
2. | Maennel Harald | BOR5501 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:53 | + 2:01 |
3. | Sonnenberg Sergej | 1ZD0000 | C | Osnabrücker TB | 32:35 | + 2:43 |
4. | Dawson Keith | EKP5802 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:02 | + 6:10 |
5. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 36:33 | + 6:41 |
6. | Ludvík Petr | STB5701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 41:00 | + 11:08 |
7. | Havlíček Ivo | KNC5800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 46:12 | + 16:20 |
8. | Vodovnik Mirko | 45S5600 | C | OK Slovenj Gradec | 51:16 | + 21:24 |
9. | Kadlec Luděk | VEY5600 | C | YETTI Vejprty | 61:46 | + 31:54 |
10. | Novák Miroslav | SBK5400 | C | KOB START Blansko, z. s. | 76:10 | + 46:18 |
Laciga Zdeněk | VSP5200 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 35:08 | |
2. | Cusworth Peter | 76A5300 | C | Bayside Kangaroos | 37:03 | + 1:55 |
3. | WENDLER CHRISTIAN | 95D5300 | C | SV Wissenschaft Quedlinburg | 45:38 | + 10:30 |
4. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 47:12 | + 12:04 |
5. | Kuchař Vladimír | BOR4902 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:55 | + 12:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 59:03 | |
2. | Vintr Ivan | TZL4501 | C | SKOB Zlín | 79:33 | + 20:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprecht Jaroslav | TBM7305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:23 | |
2. | Černý Radomír | HCE6901 | C | TJ Hostivice | 46:12 | + 2:49 |
3. | Fejk Zbyněk | 6RC7500 | C | 47:40 | + 4:17 | |
4. | Malý Martin | TBM7610 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:47 | + 4:24 |
5. | Černý Petr | HCE0100 | C | TJ Hostivice | 48:38 | + 5:15 |
6. | Ouhrabka Jakub | SPC8003 | C | SPORTICUS team | 48:44 | + 5:21 |
7. | Černý David | HCE0000 | C | TJ Hostivice | 49:13 | + 5:50 |
8. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 52:23 | + 9:00 |
9. | Prachař Matouš | UOL0000 | C | SOB Olomouc | 52:58 | + 9:35 |
10. | Zbořil Ctirad | UOL7200 | C | SOB Olomouc | 53:10 | + 9:47 |
11. | Matoušková Petra | BLI7650 | C | MTBO Bludný kořen | 55:40 | + 12:17 |
12. | Šimek Štěpán | UOL0104 | C | SOB Olomouc | 56:37 | + 13:14 |
13. | Sobotka Petr | OPI7300 | C | Orientační sporty Písek | 59:33 | + 16:10 |
14. | Provazník Dušan | ADA7301 | C | OOB Spartak Adamov | 59:41 | + 16:18 |
15. | Sokolowski Maciej | 53P9400 | C | Team 360° | 60:12 | + 16:49 |
16. | Oherová Michaela | BLI8250 | C | MTBO Bludný kořen | 60:50 | + 17:27 |
17. | Tichá Jana | KNC9250 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 67:51 | + 24:28 |
18. | Jaroš Matěj | ABR | C | A-team NOVO Bruntál | 72:09 | + 28:46 |
19. | Komárek Pavel | C | 79:45 | + 36:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LeĹniak Matylda | 14P0450 | C | UKS Kometa Gliwice | 33:42 | |
2. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | C | MTBO ČZU Praha | 39:15 | + 5:33 |
3. | Klechová Karolína | VRB0499 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 41:02 | + 7:20 |
4. | Černá Justina | HCE0652 | C | TJ Hostivice | 42:25 | + 8:43 |
5. | Burešová Veronika | XBM0550 | C | PELLS ABND RACING TEAM | 43:18 | + 9:36 |
6. | Vanková Anna | OKP0550 | C | SK OK 24 Praha | 43:47 | + 10:05 |
7. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 48:40 | + 14:58 |
8. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:03 | + 17:21 |
9. | Itaniemi Saimi | C | 60:58 | + 27:16 | ||
Kadlecová Tereza | VEY0650 | C | YETTI Vejprty | DISK | ||
MS | Chamraďa Natali | GIG0450 | C | GIGANT Orienteering | 49:53 | + 16:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnilica Jana | 55A0050 | C | Austria MTBO Youth Team | 37:50 | |
2. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | A | Sportcentrum Jičín | 40:43 | + 2:53 |
3. | Králová Jolana | TBM0360 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:37 | + 3:47 |
4. | Leclerc Margaux | 27F1450 | C | 44:56 | + 7:06 | |
5. | Pišová Barbora | LCE0251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:42 | + 9:52 |
6. | Nyga Julia | 94P0251 | C | Polish National MTBO Team | 48:50 | + 11:00 |
7. | Tymešová Anna | BOR0253 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:45 | + 12:55 |
8. | Schnetz Lena | 55A1851 | C | Austria MTBO Youth Team | 51:33 | + 13:43 |
9. | Polewka Aleksandra | 94P0250 | C | Polish National MTBO Team | 52:50 | + 15:00 |
10. | Vedrová Ela | TBM0357 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:28 | + 18:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Veronika | TBM9859 | E | KOS TJ Tesla Brno | 51:55 | |
2. | Zrníková Adéla | GIG0050 | C | GIGANT Orienteering | 53:54 | + 1:59 |
3. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | A | KOS Slavia Plzeň | 57:17 | + 5:22 |
4. | Hnilica Lea | 55A1850 | C | Austria MTBO Youth Team | 60:15 | + 8:20 |
5. | Lacigová Marie | VSP0050 | C | USK Praha | 65:52 | + 13:57 |
6. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | E | OK Jiskra Nový Bor | 67:16 | + 15:21 |
7. | Lisewska Agnieszka | 56P9850 | C | PKO HARPAGAN Gdaňsk | 71:29 | + 19:34 |
Pilná Bára | VRL0052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | E | USK Praha | 44:01 | |
2. | Shipilova-Vinogradova Olg | 27R9050 | C | Russia National Team | 45:20 | + 1:19 |
3. | Reiner Marina | 54A9150 | C | Austria MTBO Team | 48:38 | + 4:37 |
4. | Reifová Naděžda | TSU8889 | E | LKT 80 Šumperk | 48:47 | + 4:46 |
5. | Kubínová Veronika | SKV9752 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:35 | + 5:34 |
6. | Paulíčková Renata | SJI8057 | E | OK Jihlava | 49:44 | + 5:43 |
7. | Lacigová Michaela | VSP8152 | E | USK Praha | 49:57 | + 5:56 |
8. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | E | LKT 80 Šumperk | 50:30 | + 6:29 |
9. | Gigon Michaela | TBM7753 | E | KOS TJ Tesla Brno | 51:41 | + 7:40 |
10. | Drobníková Markéta | SJC8450 | E | Sportcentrum Jičín | 51:42 | + 7:41 |
11. | Hrdinová Marie | VSP7852 | E | USK Praha | 54:22 | + 10:21 |
12. | Ančicová Stanislava | VBA8454 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 54:57 | + 10:56 |
13. | Kalinová Markéta | SPC8259 | E | SPORTICUS team | 55:53 | + 11:52 |
14. | Tučková Dagmar | SPC8653 | E | SPORTICUS team | 60:49 | + 16:48 |
15. | Waldmann Brigitte | 21A9751 | C | OLT Transdanubien | 64:02 | + 20:01 |
16. | Králová Vilma | TBM9950 | E | KOS TJ Tesla Brno | 65:40 | + 21:39 |
17. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | E | SPORTICUS team | 67:53 | + 23:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chromá Adéla | TBM8870 | A | KOS TJ Tesla Brno | 47:25 | |
2. | Haltof Ewa | ABR9499 | E | A-team NOVO Bruntál | 47:53 | + 0:28 |
3. | La Carbonara Hana | TBM7652 | E | KOS TJ Tesla Brno | 48:04 | + 0:39 |
4. | Musilová Vendula | SJC8355 | E | Sportcentrum Jičín | 48:21 | + 0:56 |
5. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | A | KOB START Blansko, z. s. | 48:41 | + 1:16 |
6. | Lamichová Martina | XHK9150 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 50:23 | + 2:58 |
7. | Lesová Markéta | VPM8494 | A | KOS Slavia Plzeň | 50:24 | + 2:59 |
8. | Bogarová Adélka | VSP9050 | A | USK Praha | 50:55 | + 3:30 |
9. | Pospíšková Magdalena | TBM9150 | A | KOS TJ Tesla Brno | 51:09 | + 3:44 |
10. | Jiranová Kateřina | XHK8350 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 51:18 | + 3:53 |
11. | Honnerová Blanka | VPM8051 | A | KOS Slavia Plzeň | 51:35 | + 4:10 |
12. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | B | PARDUBICE BIKERS | 51:45 | + 4:20 |
13. | Trčková Helena | EKP8756 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 52:07 | + 4:42 |
14. | Pařízková Věrka | SMR7151 | E | SNS Smržovka | 52:19 | + 4:54 |
15. | Kubínová Romana | SKV9452 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:20 | + 4:55 |
16. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | A | MTBO ČZU Praha | 53:43 | + 6:18 |
17. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | A | LKT 80 Šumperk | 54:21 | + 6:56 |
18. | Chudíková Barbora | SJI7850 | E | OK Jihlava | 54:43 | + 7:18 |
19. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | A | TJ Lokomotiva Beroun | 57:08 | + 9:43 |
20. | Puchernová Radka | ZUP8759 | A | MTBO ČZU Praha | 57:18 | + 9:53 |
21. | Honsová Lenka | SMR7750 | A | SNS Smržovka | 59:18 | + 11:53 |
22. | Beržinská Soňa | SBK8554 | A | KOB START Blansko, z. s. | 59:52 | + 12:27 |
23. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 60:09 | + 12:44 |
24. | Daňková Veronika | SBK8151 | A | KOB START Blansko, z. s. | 60:22 | + 12:57 |
25. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 60:51 | + 13:26 |
26. | Jirková Petra | VPM8450 | A | KOS Slavia Plzeň | 61:50 | + 14:25 |
27. | Bártíková Zuzana | XPU8954 | A | PARDUBICE BIKERS | 62:13 | + 14:48 |
28. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:34 | + 15:09 |
29. | Křístková Veronika | SBK8379 | A | KOB START Blansko, z. s. | 62:54 | + 15:29 |
30. | Tomešová Daniela | SJC8451 | A | Sportcentrum Jičín | 63:01 | + 15:36 |
31. | Veličková Monika | ABR8951 | A | A-team NOVO Bruntál | 67:03 | + 19:38 |
Rychterová Dana | SMR6950 | A | SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnátková Tereza | SPC9271 | C | SPORTICUS team | 35:22 | |
2. | Ksandrová Marie | EKP9262 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 36:34 | + 1:12 |
3. | Štěpánová Dita | DOB7956 | B | KOB Dobruška | 38:01 | + 2:39 |
4. | Hejnová Aneta | SPC9356 | C | SPORTICUS team | 39:12 | + 3:50 |
5. | Tomešová Stela | TZL8251 | B | SKOB Zlín | 39:58 | + 4:36 |
6. | Kolářová Renáta | ABR9351 | B | A-team NOVO Bruntál | 40:06 | + 4:44 |
7. | Kuncová Jana | UOL7854 | B | SOB Olomouc | 42:52 | + 7:30 |
8. | Kalošová TerKa | SMR8950 | A | SNS Smržovka | 45:34 | + 10:12 |
9. | Klíchová Jana | SSU8151 | B | SK Severka Šumperk | 45:46 | + 10:24 |
10. | Masopustová Elis | VLI8656 | B | Slavia Liberec orienteering | 47:27 | + 12:05 |
11. | Štembergová Lucie | EKP8851 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 47:31 | + 12:09 |
12. | Nehasilová Petra | BOR8253 | B | OK Jiskra Nový Bor | 48:45 | + 13:23 |
13. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | B | OK Jiskra Nový Bor | 49:03 | + 13:41 |
14. | Prylová Pavla | ZUP7552 | B | MTBO ČZU Praha | 49:10 | + 13:48 |
15. | Kratochvílová Lucie | VPM9251 | B | KOS Slavia Plzeň | 50:12 | + 14:50 |
16. | Trojanova Zuzana | VBA8151 | B | ŠK VAZKA Bratislava | 52:02 | + 16:40 |
17. | Hápová Petra | XHK0051 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 52:26 | + 17:04 |
18. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | B | OK Jiskra Nový Bor | 52:48 | + 17:26 |
Malá Alice | TBM7991 | B | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
MS | Raj Nastja | 45S0000 | C | OK Slovenj Gradec | 49:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mědílková Iva | SPC7160 | E | SPORTICUS team | 37:42 | |
2. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:30 | + 0:48 |
3. | Vanková Jana | OKP7750 | E | SK OK 24 Praha | 39:05 | + 1:23 |
4. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:06 | + 3:24 |
5. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:16 | + 3:34 |
6. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | C | SKOB Zlín | 41:37 | + 3:55 |
7. | Akrmanová Jitka | SPC7651 | C | SPORTICUS team | 42:38 | + 4:56 |
8. | Patková Kateřina | BOR7853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 43:49 | + 6:07 |
9. | Jašková Šárka | ABR7751 | C | A-team NOVO Bruntál | 44:39 | + 6:57 |
10. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | C | KOB START Blansko, z. s. | 45:44 | + 8:02 |
10. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:44 | + 8:02 |
12. | Svobodová Petra | VPM7455 | C | KOS Slavia Plzeň | 46:12 | + 8:30 |
13. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:05 | + 10:23 |
14. | Lánerová Leona | ABR7752 | B | A-team NOVO Bruntál | 49:41 | + 11:59 |
15. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 51:01 | + 13:19 |
16. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:37 | + 13:55 |
17. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:43 | + 14:01 |
18. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:35 | + 15:53 |
19. | Králová Dana | XBM7650 | C | PELLS ABND RACING TEAM | 53:52 | + 16:10 |
20. | Tumová Jana | SJC7452 | C | Sportcentrum Jičín | 62:47 | + 25:05 |
21. | Klangová Bohumila | SBK7676 | C | KOB START Blansko, z. s. | 89:52 | + 52:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 43:12 | |
2. | Thomas Sylvia | 48D6950 | C | OL-Team Wehrsdorf | 43:36 | + 0:24 |
3. | Bogucka Jaroszek Anna | 42P7050 | C | Team360 | 57:17 | + 14:05 |
4. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 65:03 | + 21:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | C | LKT 80 Šumperk | 34:43 | |
2. | Finder Gaby | 55A6050 | C | Austria MTBO Youth Team | 35:56 | + 1:13 |
3. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:05 | + 1:22 |
4. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 36:09 | + 1:26 |
5. | Hnilica Sonja | 55A6051 | C | Austria MTBO Youth Team | 36:25 | + 1:42 |
6. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 37:17 | + 2:34 |
7. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | C | TJ Rapid Bratislava | 41:08 | + 6:25 |
8. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:29 | + 21:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Somers Cocks Charlie | 11G6051 | C | GB MTBO squad | 29:38 | |
2. | Dohnalová Jindra | VIP6251 | C | SK VIPrahlo | 29:50 | + 0:12 |
3. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:11 | + 10:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jackson Carolyn | 24A5750 | C | Bayside Kangaroos | 28:41 | |
2. | Sonnenberg Olga | 1ZD5850 | C | Osnabrücker TB | 42:19 | + 13:38 |
3. | Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | 45:02 | + 16:21 |
4. | Kralova Eva | VBA4751 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 50:29 | + 21:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Honner Jaroslav | TZL0701 | C | SKOB Zlín | 21:09 | |
2. | Tuma Lukáš | SJC0800 | C | Sportcentrum Jičín | 24:15 | + 3:06 |
3. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:43 | + 3:34 |
4. | Schwab Filip | TBM0710 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:22 | + 4:13 |
5. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:08 | + 5:59 |
6. | Patka Marek | BOR0902 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:46 | + 9:37 |
7. | Akrmanová Marie | SPC0755 | C | SPORTICUS team | 32:06 | + 10:57 |
8. | Anděl Robin | VPM0901 | C | KOS Slavia Plzeň | 33:47 | + 12:38 |
9. | Ryglová Adéla | TBM0857 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:48 | + 12:39 |
10. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:23 | + 13:14 |
11. | Akrmanová Jana | SPC0952 | C | SPORTICUS team | 63:38 | + 42:29 |
12. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | C | SPORTICUS team | 73:32 | + 52:23 |
13. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 76:45 | + 55:36 |
14. | Malý Matyáš | TBM0910 | C | KOS TJ Tesla Brno | 82:44 | + 61:35 |
Mudrák Matouš | LCE0901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |