Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Viraszkó Panna | Diósgyőri Tájfutó Club | 36:07 | |||
2. | Zhurkin Egor | Forest Sport | 46:07 | + 10:00 | ||
3. | Jašek Vít | ABR1111 | A-team NOVO Bruntál | 53:56 | + 17:49 | |
4. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:03 | + 28:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 36:18 | ||
2. | Tamás Bence | Diósgyőri Tájfutó Club | 51:41 | + 15:23 | ||
3. | Kinde Merse Márk | Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 59:07 | + 22:49 | ||
4. | Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 145:47 | + 109:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 55:33 | ||
2. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 56:03 | + 0:30 | |
3. | Hnilica Hannes | MTBO-Junior-Team-Austria | 58:12 | + 2:39 | ||
4. | Mesics Botond Péter | Soproni MAFC | 60:25 | + 4:52 | ||
5. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 71:19 | + 15:46 | |
6. | Břeň Daniel | SKL0100 | SMS Team Kladno | 71:45 | + 16:12 | |
7. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 72:12 | + 16:39 | |
8. | Alpár Domonkos Márton | Szombathelyi Haladás VSE | 82:55 | + 27:22 | ||
9. | Izer Barnabás | Szombathelyi Haladás VSE | 96:06 | + 40:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mesics Mátyás | Soproni MAFC | 85:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 61:14 | ||
2. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 61:40 | + 0:26 | |
3. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 63:37 | + 2:23 | |
4. | Muller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 64:06 | + 2:52 | |
5. | Šurgan Štefan | VBA7941 | ŠK VAZKA Bratislava | 65:18 | + 4:04 | |
6. | Fekete Ágoston | Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 67:12 | + 5:58 | ||
7. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 67:21 | + 6:07 | |
8. | Stránský Jiří | STB8100 | TJ Stadion Nový Bor | 67:34 | + 6:20 | |
9. | Rózsa László | Megalódusz SE | 68:27 | + 7:13 | ||
10. | Uhmann Petr | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | 68:31 | + 7:17 | |
11. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 68:48 | + 7:34 | |
12. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 68:51 | + 7:37 | |
13. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 69:37 | + 8:23 | |
14. | Klimo Thomas | OLT Transdanubien | 70:44 | + 9:30 | ||
15. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SNS Smržovka | 72:53 | + 11:39 | |
16. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 76:58 | + 15:44 | |
17. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 81:14 | + 20:00 | |
18. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 92:20 | + 31:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 58:24 | ||
2. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 59:22 | + 0:58 | |
3. | Kříž Libor | XHK7804 | MTBO Racing team Hradec Králové | 60:13 | + 1:49 | |
4. | Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 62:48 | + 4:24 | |
5. | Husák Václav | XHK7702 | MTBO Racing team Hradec Králové | 64:54 | + 6:30 | |
6. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 65:09 | + 6:45 | |
7. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL´S ABND RACING TEAM | 65:56 | + 7:32 | |
8. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:28 | + 8:04 | |
9. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 66:42 | + 8:18 | |
10. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 68:11 | + 9:47 | |
11. | Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 69:25 | + 11:01 | |
12. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 69:33 | + 11:09 | |
13. | Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | 69:57 | + 11:33 | |
14. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 70:28 | + 12:04 | |
15. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 71:30 | + 13:06 | |
16. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 71:42 | + 13:18 | |
17. | Urban Jan | SBK7537 | KOB START Blansko, z. s. | 76:35 | + 18:11 | |
18. | Klíma David | VBA7901 | ŠK VAZKA Bratislava | 77:01 | + 18:37 | |
19. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 88:31 | + 30:07 | |
Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobník Lukáš | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 60:59 | ||
2. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 63:41 | + 2:42 | |
3. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 64:27 | + 3:28 | |
4. | Netuka Martin | XHK7302 | MTBO Racing team Hradec Králové | 65:44 | + 4:45 | |
5. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:55 | + 4:56 | |
6. | Hodoň Miroslav | GIG8100 | GIGANT Orienteering | 69:17 | + 8:18 | |
7. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko, z. s. | 72:14 | + 11:15 | |
8. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 76:54 | + 15:55 | |
9. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 79:21 | + 18:22 | |
10. | Šafek Jiří | SBK7621 | KOB START Blansko, z. s. | 84:43 | + 23:44 | |
11. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB START Blansko, z. s. | 94:34 | + 33:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ember Ágoston | Mecsek Maraton Team | 54:33 | |||
2. | Hidas Zoltán | Silvanus Sportegyesület | 59:36 | + 5:03 | ||
3. | Kárpáti Gábor | Műegyetemi Atlétikai és Footba | 59:53 | + 5:20 | ||
4. | Vít Daniel | BSO7300 | KOB Baník Sokolov | 63:46 | + 9:13 | |
5. | Csordás Kornél | Rehab SC | 67:14 | + 12:41 | ||
6. | Smaržík Jan | LPM6910 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:40 | + 14:07 | |
7. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:09 | + 17:36 | |
8. | Lindenberger Béla | Individuals/No club | 84:28 | + 29:55 | ||
9. | Morandini Kristóf Márk | Tabáni Spartacus Sport és Körn | 90:37 | + 36:04 | ||
10. | Szabó Gábor | Individuals/No club | 91:15 | + 36:42 | ||
11. | Molnár Attila | 12H7001 | Tipo Orienteering Club | 100:30 | + 45:57 | |
Tamás Tibor | Diósgyőri Tájfutó Club | DISK | ||||
Dankó István | Tipo Orienteering Club | DISK | ||||
Szabó Csaba | Soproni MAFC | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 59:27 | ||
2. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 59:35 | + 0:08 | |
3. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL´S ABND RACING TEAM | 60:47 | + 1:20 | |
4. | Zhurkin Maxim | Forest Sport | 60:58 | + 1:31 | ||
5. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 62:51 | + 3:24 | |
6. | Skoupý Jan | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 64:40 | + 5:13 | |
7. | Viraszkó Zoltán | Diósgyőri Tájfutó Club | 65:11 | + 5:44 | ||
8. | Král Jan | XBM6903 | PELL´S ABND RACING TEAM | 65:58 | + 6:31 | |
9. | Hanovec Petr | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 68:07 | + 8:40 | |
10. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia Plzeň | 68:55 | + 9:28 | |
11. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELL´S ABND RACING TEAM | 70:37 | + 11:10 | |
12. | Hnilica Thomas | Wiener Schulcup | 72:30 | + 13:03 | ||
13. | Švarcbach Michal | KNC7001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 84:08 | + 24:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 55:57 | ||
2. | Stockmayer Manfred | HSV OL Wiener Neustadt | 56:09 | + 0:12 | ||
3. | Tišnovský Zdeněk | TBM6620 | KOS TJ Tesla Brno | 57:50 | + 1:53 | |
4. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 58:55 | + 2:58 | |
5. | Jankó Tamás | 22H5800 | Hegyisport Szentendre Egy. | 58:56 | + 2:59 | |
6. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | KOB ZPV Prostějov | 59:59 | + 4:02 | |
7. | Hejna Jiří | SPC6201 | SPORTICUS team | 61:16 | + 5:19 | |
8. | Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | 62:07 | + 6:10 | |
9. | Holinka Martin | ZPV6712 | KOB ZPV Prostějov | 62:46 | + 6:49 | |
10. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 63:08 | + 7:11 | |
11. | Köllőd Róbert | KFKI Petőfi SK | 67:42 | + 11:45 | ||
12. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 69:47 | + 13:50 | |
13. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 70:18 | + 14:21 | |
14. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 71:15 | + 15:18 | |
15. | Kiac Jiří | XPU6305 | PARDUBICE BIKERS | 73:30 | + 17:33 | |
16. | Kradischnig Günter | OLC Graz | 73:37 | + 17:40 | ||
17. | Luttenberger Hans | Heeressportverein Feldbach | 74:18 | + 18:21 | ||
18. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | 76:06 | + 20:09 | |
19. | Mesics Péter | Soproni MAFC | 78:29 | + 22:32 | ||
20. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:53 | + 23:56 | |
21. | Mets Miklós | Orvosegyetem SC | 86:33 | + 30:36 | ||
22. | Němec Lubomír | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | 91:56 | + 35:59 | |
23. | Szabó Tamás | MTBO Hungary | 92:17 | + 36:20 | ||
Argaláš Jaroslav | TBM6213 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kinde Kálmán | Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 42:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 47:17 | ||
2. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 63:03 | + 15:46 | |
3. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI Vejprty | 73:34 | + 26:17 | |
Dravetz Walter | TZL5418 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kardos Ferenc dr. | Orvosegyetem SC | 59:40 | |||
2. | Hidas Sándor | Silvanus Sportegyesület | 63:24 | + 3:44 | ||
3. | Deseő László | Hegyvidék SE-MOM | 69:32 | + 9:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Bogdány Szilvia | Tipo Orienteering Club | 59:07 | + 59:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burešová Veronika | XBM0550 | PELL´S ABND RACING TEAM | 34:33 | ||
2. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI Vejprty | 46:04 | + 11:31 | |
3. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 48:04 | + 13:31 | |
4. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 56:12 | + 21:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zhurkina Anastasia | Forest Sport | 55:18 | |||
2. | Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 57:42 | + 2:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnilica Lea | MTBO-Junior-Team-Austria | 61:22 | |||
2. | Hnilica Jana | MTBO-Junior-Team-Austria | 63:07 | + 1:45 | ||
3. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 76:44 | + 15:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Füzy Anna | Orvosegyetem SC | 62:41 | |||
2. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 68:56 | + 6:15 | |
3. | Gigon Michaela | TBM7753 | KOS TJ Tesla Brno | 69:46 | + 7:05 | |
4. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 70:26 | + 7:45 | |
5. | Králová Vilma | TBM9950 | KOS TJ Tesla Brno | 72:09 | + 9:28 | |
6. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 73:59 | + 11:18 | |
7. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 79:17 | + 16:36 | |
8. | Walther Katja | OLT Transdanubien | 79:32 | + 16:51 | ||
9. | Balla Sarolta Boróka | Hegyisport Szentendre Egy. | 87:26 | + 24:45 | ||
10. | Benke Noémi | Orvosegyetem SC | 88:08 | + 25:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 58:45 | ||
2. | Puchernová Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 60:00 | + 1:15 | |
3. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 60:28 | + 1:43 | |
4. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 62:00 | + 3:15 | |
5. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB START Blansko, z. s. | 62:11 | + 3:26 | |
6. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB START Blansko, z. s. | 64:13 | + 5:28 | |
7. | Bártíková Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | 67:39 | + 8:54 | |
8. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:43 | + 9:58 | |
9. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 68:44 | + 9:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bardon-Kinde Vanda | Gödöllői Kirchhofer József SE | 40:59 | |||
2. | Baumann Viola | Individuals/No club | 41:01 | + 0:02 | ||
3. | Horváth Adrienn | Individuals/No club | 44:36 | + 3:37 | ||
4. | Hejnová Aneta | SPC9356 | SPORTICUS team | 48:06 | + 7:07 | |
5. | Erős Gabriella | Soproni MAFC | 62:29 | + 21:30 | ||
6. | Hidas-Mészáros Eszter | Silvanus Sportegyesület | 65:41 | + 24:42 | ||
7. | Debnár Zsuzsanna | Diósgyőri Tájfutó Club | 74:15 | + 33:16 | ||
Trojanova Zuzana | VBA8151 | ŠK VAZKA Bratislava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 50:46 | ||
2. | Veselá Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 53:22 | + 2:36 | |
3. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 53:55 | + 3:09 | |
4. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 55:16 | + 4:30 | |
5. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 57:04 | + 6:18 | |
6. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 59:49 | + 9:03 | |
7. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 61:33 | + 10:47 | |
8. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:25 | + 16:39 | |
9. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 68:41 | + 17:55 | |
10. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 69:12 | + 18:26 | |
11. | Králová Dana | XBM7650 | PELL´S ABND RACING TEAM | 72:26 | + 21:40 | |
12. | Szabó Erika | Szombathelyi Haladás VSE | 85:15 | + 34:29 | ||
13. | Török Lavinia | Orvosegyetem SC | 89:39 | + 38:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 37:39 | ||
2. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 37:46 | + 0:07 | |
3. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 41:52 | + 4:13 | |
4. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | LKT 80 Šumperk | 44:51 | + 7:12 | |
5. | Hnilica Sonja | Wiener Schulcup | 45:17 | + 7:38 | ||
6. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 47:13 | + 9:34 | |
7. | Kralova Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 47:29 | + 9:50 | |
8. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 51:47 | + 14:08 | |
9. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 52:36 | + 14:57 | |
10. | Luttenberger Marie-Luise | Heeressportverein Feldbach | 56:36 | + 18:57 | ||
11. | Perůtková Ivana | TSU5850 | LKT 80 Šumperk | 56:38 | + 18:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 37:44 | ||
2. | Marjai Áron | Hegyvidék SE-MOM | 40:20 | + 2:36 |