Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zhurkin Egor | Forest Sport | 56:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 37:05 | ||
2. | Bálint Ádám | Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 44:14 | + 7:09 | ||
3. | Bálint Gergő | Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 46:02 | + 8:57 | ||
4. | Tamás Bence | Diósgyőri Tájfutó Club | 55:45 | + 18:40 | ||
5. | Kinde Merse Márk | Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 59:58 | + 22:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 79:00 | ||
2. | Břeň Daniel | SKL0100 | SMS Team Kladno | 90:53 | + 11:53 | |
3. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 93:02 | + 14:02 | |
4. | Mesics Botond Péter | Soproni MAFC | 102:10 | + 23:10 | ||
5. | Bálint Benedek | Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 102:20 | + 23:20 | ||
6. | Hnilica Hannes | MTBO-Junior-Team-Austria | 102:59 | + 23:59 | ||
7. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 112:10 | + 33:10 | |
8. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 120:04 | + 41:04 | |
9. | Izer Barnabás | Szombathelyi Haladás VSE | 158:03 | + 79:03 | ||
Alpár Domonkos Márton | Szombathelyi Haladás VSE | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mesics Mátyás | Soproni MAFC | 90:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 110:56 | ||
2. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 110:58 | + 0:02 | |
3. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 113:57 | + 3:01 | |
4. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 115:00 | + 4:04 | |
5. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 121:44 | + 10:48 | |
6. | Fekete Ágoston | Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 122:21 | + 11:25 | ||
7. | Šurgan Štefan | VBA7941 | ŠK VAZKA Bratislava | 122:27 | + 11:31 | |
8. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 125:29 | + 14:33 | |
9. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 125:54 | + 14:58 | |
10. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SNS Smržovka | 127:04 | + 16:08 | |
11. | Muller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 128:38 | + 17:42 | |
12. | Holluby András | Postás Sport Egyesület | 129:02 | + 18:06 | ||
13. | Stránský Jiří | STB8100 | TJ Stadion Nový Bor | 129:42 | + 18:46 | |
14. | Klimo Thomas | OLT Transdanubien | 130:00 | + 19:04 | ||
15. | Rózsa László | Megalódusz SE | 133:42 | + 22:46 | ||
16. | Viraszkó Zoltán | Diósgyőri Tájfutó Club | 138:24 | + 27:28 | ||
17. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 140:31 | + 29:35 | |
18. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 155:53 | + 44:57 | |
19. | Tamás Tibor | Diósgyőri Tájfutó Club | 167:54 | + 56:58 | ||
Bedő Csaba | Balatonfüredi Sport Club | DISK | ||||
Uhmann Petr | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 95:48 | ||
2. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 99:50 | + 4:02 | |
3. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 107:54 | + 12:06 | |
4. | Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 108:45 | + 12:57 | |
5. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 108:52 | + 13:04 | |
6. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 108:56 | + 13:08 | |
7. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 108:57 | + 13:09 | |
8. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 109:08 | + 13:20 | |
9. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 109:12 | + 13:24 | |
10. | Husák Václav | XHK7702 | MTBO Racing team Hradec Králové | 109:36 | + 13:48 | |
11. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 110:41 | + 14:53 | |
12. | Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | 112:03 | + 16:15 | |
13. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL´S ABND RACING TEAM | 117:47 | + 21:59 | |
14. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 119:54 | + 24:06 | |
15. | Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 122:58 | + 27:10 | |
16. | Kříž Libor | XHK7804 | MTBO Racing team Hradec Králové | 126:14 | + 30:26 | |
17. | Klíma David | VBA7901 | ŠK VAZKA Bratislava | 126:19 | + 30:31 | |
18. | Urban Jan | SBK7537 | KOB START Blansko, z. s. | 132:30 | + 36:42 | |
19. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 174:39 | + 78:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 103:29 | ||
2. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 103:48 | + 0:19 | |
3. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 103:59 | + 0:30 | |
4. | Netuka Martin | XHK7302 | MTBO Racing team Hradec Králové | 104:26 | + 0:57 | |
5. | Drobník Lukáš | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 106:18 | + 2:49 | |
6. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko, z. s. | 108:40 | + 5:11 | |
7. | Hodoň Miroslav | GIG8100 | GIGANT Orienteering | 121:36 | + 18:07 | |
8. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 125:57 | + 22:28 | |
9. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB START Blansko, z. s. | 130:43 | + 27:14 | |
Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kárpáti Gábor | Műegyetemi Atlétikai és Footba | 87:06 | |||
2. | Hidas Zoltán | Silvanus Sportegyesület | 93:11 | + 6:05 | ||
3. | Ember Ágoston | Mecsek Maraton Team | 96:22 | + 9:16 | ||
4. | Vít Daniel | BSO7300 | KOB Baník Sokolov | 97:38 | + 10:32 | |
5. | Bálint Bence | Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 100:29 | + 13:23 | ||
6. | Smaržík Jan | LPM6910 | OK Lokomotiva Plzeň | 101:39 | + 14:33 | |
7. | Csordás Kornél | Rehab SC | 104:09 | + 17:03 | ||
8. | Dankó István | Tipo Orienteering Club | 115:54 | + 28:48 | ||
9. | Szabó Csaba | Soproni MAFC | 174:52 | + 87:46 | ||
Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Morandini Kristóf Márk | Tabáni Spartacus Sport és Körn | DISK | ||||
Molnár Attila | 12H7001 | Tipo Orienteering Club | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL´S ABND RACING TEAM | 93:34 | ||
2. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 101:16 | + 7:42 | |
3. | Král Jan | XBM6903 | PELL´S ABND RACING TEAM | 107:37 | + 14:03 | |
4. | Zhurkin Maxim | Forest Sport | 108:21 | + 14:47 | ||
5. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 110:22 | + 16:48 | |
6. | Skoupý Jan | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 112:04 | + 18:30 | |
7. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 116:11 | + 22:37 | |
8. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia Plzeň | 116:31 | + 22:57 | |
9. | Hanovec Petr | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 120:52 | + 27:18 | |
10. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELL´S ABND RACING TEAM | 122:07 | + 28:33 | |
11. | Švarcbach Michal | KNC7001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 125:25 | + 31:51 | |
12. | Hnilica Thomas | Wiener Schulcup | 125:52 | + 32:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | 87:05 | ||
2. | Hejna Jiří | SPC6201 | SPORTICUS team | 88:59 | + 1:54 | |
3. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 91:35 | + 4:30 | |
4. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 91:36 | + 4:31 | |
5. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 92:07 | + 5:02 | |
6. | Jankó Tamás | 22H5800 | Hegyisport Szentendre Egy. | 92:09 | + 5:04 | |
7. | Dosek Ágoston | Orvosegyetem SC | 95:34 | + 8:29 | ||
8. | Kiac Jiří | XPU6305 | PARDUBICE BIKERS | 99:21 | + 12:16 | |
9. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 100:37 | + 13:32 | |
10. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | KOS TJ Tesla Brno | 104:18 | + 17:13 | |
11. | Luttenberger Hans | Heeressportverein Feldbach | 106:34 | + 19:29 | ||
12. | Mesics Péter | Soproni MAFC | 107:50 | + 20:45 | ||
13. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 108:30 | + 21:25 | |
14. | Němec Lubomír | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | 111:21 | + 24:16 | |
15. | Mets Miklós | Orvosegyetem SC | 111:37 | + 24:32 | ||
16. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 126:03 | + 38:58 | |
17. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | 126:56 | + 39:51 | |
Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kinde Kálmán | Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 85:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 80:36 | ||
2. | Dravetz Walter | TZL5418 | SKOB Zlín | 83:31 | + 2:55 | |
3. | Balla Sándor | Hegyisport Szentendre Egy. | 107:23 | + 26:47 | ||
4. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 109:07 | + 28:31 | |
5. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI Vejprty | 135:51 | + 55:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hidas Sándor | Silvanus Sportegyesület | 107:49 | |||
2. | Boros Zoltán | Hegyisport Szentendre Egy. | 109:01 | + 1:12 | ||
3. | Kéri Gerzson Ferenc | Szegedi Bokorugró Tájfutó SE | 131:46 | + 23:57 | ||
4. | Kardos Ferenc dr. | Orvosegyetem SC | 167:50 | + 60:01 | ||
5. | Deseő László | Hegyvidék SE-MOM | 184:51 | + 77:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Bogdány Szilvia | Tipo Orienteering Club | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burešová Veronika | XBM0550 | PELL´S ABND RACING TEAM | 36:58 | ||
2. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI Vejprty | 43:20 | + 6:22 | |
3. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 43:24 | + 6:26 | |
4. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 52:55 | + 15:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 80:57 | ||
2. | Mérő Dominika | Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 82:16 | + 1:19 | ||
3. | Zhurkina Anastasia | Forest Sport | 89:54 | + 8:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnilica Lea | MTBO-Junior-Team-Austria | 110:09 | |||
2. | Hnilica Jana | MTBO-Junior-Team-Austria | 110:48 | + 0:39 | ||
3. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 118:12 | + 8:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Füzy Anna | Orvosegyetem SC | 116:01 | |||
2. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 116:56 | + 0:55 | |
3. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 118:22 | + 2:21 | |
4. | Gigon Michaela | TBM7753 | KOS TJ Tesla Brno | 121:06 | + 5:05 | |
5. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 128:23 | + 12:22 | |
6. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 133:38 | + 17:37 | |
7. | Walther Katja | OLT Transdanubien | 148:01 | + 32:00 | ||
8. | Balla Sarolta Boróka | Hegyisport Szentendre Egy. | 154:09 | + 38:08 | ||
9. | Kézsmárki Ágnes | Orvosegyetem SC | 165:45 | + 49:44 | ||
Králová Vilma | TBM9950 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 95:10 | ||
2. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 98:34 | + 3:24 | |
3. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB START Blansko, z. s. | 103:01 | + 7:51 | |
4. | Puchernová Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 103:27 | + 8:17 | |
5. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB START Blansko, z. s. | 112:14 | + 17:04 | |
6. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 113:55 | + 18:45 | |
7. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 118:40 | + 23:30 | |
8. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 119:11 | + 24:01 | |
9. | Bártíková Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | 121:28 | + 26:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baumann Viola | Individuals/No club | 85:37 | |||
2. | Horváth Adrienn | Individuals/No club | 102:07 | + 16:30 | ||
3. | Trojanova Zuzana | VBA8151 | ŠK VAZKA Bratislava | 108:39 | + 23:02 | |
4. | Hejnová Aneta | SPC9356 | SPORTICUS team | 119:49 | + 34:12 | |
5. | Hidas-Mészáros Eszter | Silvanus Sportegyesület | 126:11 | + 40:34 | ||
6. | Debnár Zsuzsanna | Diósgyőri Tájfutó Club | 148:49 | + 63:12 | ||
7. | Erős Gabriella | Soproni MAFC | 153:51 | + 68:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 87:22 | ||
2. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 90:01 | + 2:39 | |
3. | Veselá Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 91:43 | + 4:21 | |
4. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 98:47 | + 11:25 | |
5. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 100:56 | + 13:34 | |
6. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 101:14 | + 13:52 | |
7. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 109:53 | + 22:31 | |
8. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 112:05 | + 24:43 | |
9. | Szabó Erika | Szombathelyi Haladás VSE | 127:56 | + 40:34 | ||
10. | Králová Dana | XBM7650 | PELL´S ABND RACING TEAM | 128:09 | + 40:47 | |
11. | Tömördi Ágnes | Hegyisport Szentendre Egy. | 140:41 | + 53:19 | ||
12. | Török Lavinia | Orvosegyetem SC | 160:10 | + 72:48 | ||
Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 78:46 | ||
2. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 83:25 | + 4:39 | |
3. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 90:36 | + 11:50 | |
4. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 91:52 | + 13:06 | |
5. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | LKT 80 Šumperk | 95:36 | + 16:50 | |
6. | Perůtková Ivana | TSU5850 | LKT 80 Šumperk | 97:33 | + 18:47 | |
7. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 98:29 | + 19:43 | |
8. | Kralova Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 101:51 | + 23:05 | |
9. | Hnilica Sonja | Wiener Schulcup | 101:54 | + 23:08 | ||
10. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 102:17 | + 23:31 | |
Luttenberger Marie-Luise | Heeressportverein Feldbach | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 47:49 |