Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zrník Tomáš | GIG0601 | C | GIGANT Orienteering | 26:04 | |
2. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:00 | + 0:56 |
3. | Štáfek Ondřej | SKL0401 | C | SMS Team Kladno | 27:09 | + 1:05 |
4. | Heidner Raphael | ESV Dresden | 27:12 | + 1:08 | ||
5. | Hähnel Per | OL-Team Wehrsdorf | 29:18 | + 3:14 | ||
6. | Herrmann Josef | OL-Team Wehrsdorf | 37:33 | + 11:29 | ||
7. | Tjark Thomas | Sachsen Werdau 90 | 40:43 | + 14:39 | ||
8. | Bohuslav Josef | LPM0401 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 50:40 | + 24:36 |
9. | Meier David | VLI0606 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:31 | + 34:27 |
10. | Lucassen Thomas | ESV Dresden | 109:38 | + 83:34 | ||
Toloch Eduard | GIG0600 | C | GIGANT Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Matěj | SJC0202 | A | Sportcentrum Jičín | 75:58 | |
2. | Kovář Ondřej | VPM0200 | A | KOS Slavia Plzeň | 79:51 | + 3:53 |
3. | Břeň Daniel | SKL0100 | B | SMS Team Kladno | 80:34 | + 4:36 |
4. | Lucassen Frank | ESV Dresden | 84:41 | + 8:43 | ||
5. | Klopfer Alexander | Sachsen Werdau 90 | 97:45 | + 21:47 | ||
6. | Kroc Kryštof | GIG0100 | B | GIGANT Orienteering | 112:59 | + 37:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia Plzeň | 91:21 | |
2. | Vacek Jan | SPC0009 | B | SPORTICUS team | 92:41 | + 1:20 |
3. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | C | Oddíl OB Kotlářka | 161:26 | + 70:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SNS Smržovka | 94:03 | |
2. | Stránský Vojtěch | SJC9000 | E | Sportcentrum Jičín | 95:32 | + 1:29 |
3. | Ševčík Martin | TBM7632 | E | KOS TJ Tesla Brno | 98:11 | + 4:08 |
4. | Wohanka Richard | SLA0100 | E | SKOB Slaný | 98:12 | + 4:09 |
5. | Laciga Radek | VSP8200 | E | USK Praha | 101:20 | + 7:17 |
6. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | E | KOS Slavia Plzeň | 101:44 | + 7:41 |
7. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 106:20 | + 12:17 |
8. | Albert Denny | Sachsen Werdau 90 | 107:45 | + 13:42 | ||
9. | Les Martin | VPM7906 | E | KOS Slavia Plzeň | 108:14 | + 14:11 |
10. | Štěpánek Martin | TBM7327 | E | KOS TJ Tesla Brno | 109:08 | + 15:05 |
11. | Ludvík Matyáš | STB9801 | E | TJ Stadion Nový Bor | 110:02 | + 15:59 |
12. | Hess Hendrik | USV TU Dresden | 110:15 | + 16:12 | ||
13. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | E | KOS TJ Tesla Brno | 111:25 | + 17:22 |
14. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 113:27 | + 19:24 |
15. | Štěňha Martin | SPC7608 | E | SPORTICUS team | 113:41 | + 19:38 |
16. | Graubner Jan | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 114:46 | + 20:43 |
17. | Kalina Miroslav | SPC8211 | E | SPORTICUS team | 115:17 | + 21:14 |
18. | Huster Mark | Sachsen Werdau 90 | 115:46 | + 21:43 | ||
19. | Tošner Michal | VPM7803 | E | KOS Slavia Plzeň | 116:51 | + 22:48 |
20. | Jalový Milan | RBK8347 | E | SK Radioklub Blansko | 117:06 | + 23:03 |
21. | Pucherna Jan | TAP7701 | E | KOB Tretra Praha | 117:28 | + 23:25 |
22. | Kurz Pavel | SPC7408 | E | SPORTICUS team | 118:05 | + 24:02 |
23. | Pucherna Eduard | SMR7401 | E | SNS Smržovka | 118:15 | + 24:12 |
24. | Kouřimský Jan | SLA7200 | E | SKOB Slaný | 121:38 | + 27:35 |
25. | Domín Nikolas | EKP8806 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 122:42 | + 28:39 |
26. | Honner Jaroslav | VPM7802 | E | KOS Slavia Plzeň | 123:55 | + 29:52 |
27. | Bezouška Tomáš | SPC7611 | E | SPORTICUS team | 124:07 | + 30:04 |
28. | Smrt Martin | EKP8431 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 129:46 | + 35:43 |
29. | Heinrich Peter | SV TuR Dresden | 133:03 | + 39:00 | ||
30. | Štáfek Pavel | SKL7401 | E | SMS Team Kladno | 135:50 | + 41:47 |
31. | Sajal Martin | SPC7803 | E | SPORTICUS team | 141:56 | + 47:53 |
32. | Uhlemann Ulf | ESV Dresden | 155:34 | + 61:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Libor | XHK7804 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 91:50 | |
2. | Klemsa Jakub | EKP9001 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 96:26 | + 4:36 |
3. | Šabatka Zdeněk | XHK8900 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 96:46 | + 4:56 |
4. | Pruner Petr | SPC8207 | A | SPORTICUS team | 96:50 | + 5:00 |
5. | Musil Pavel | SJC7705 | A | Sportcentrum Jičín | 99:00 | + 7:10 |
6. | Husák Václav | XHK7702 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 99:27 | + 7:37 |
7. | Wohanka Pavel | VRL7501 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 100:17 | + 8:27 |
8. | Moravec Štěpán | SJI8101 | A | OK Jihlava | 101:39 | + 9:49 |
9. | Jiran Jan | XHK7701 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 102:18 | + 10:28 |
10. | Boček Milan | TBM9228 | A | KOS TJ Tesla Brno | 103:14 | + 11:24 |
11. | Jedlička Marek | XHK7502 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 103:36 | + 11:46 |
12. | Kopecký Pavel | VSP7800 | A | USK Praha | 105:26 | + 13:36 |
13. | Cerman Lukáš | DMS8100 | A | Dynamo Malá Skála | 106:21 | + 14:31 |
14. | Buriánek Vojta | SMR7801 | A | SNS Smržovka | 107:36 | + 15:46 |
15. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | A | PARDUBICE BIKERS | 108:09 | + 16:19 |
16. | Müller Pavel | JEP7900 | A | Jehlanka Team | 108:13 | + 16:23 |
17. | Maňásek Josef | SVR7700 | A | TJ Švýcárna | 108:34 | + 16:44 |
18. | Kazda Jiří | SJC8006 | A | Sportcentrum Jičín | 108:36 | + 16:46 |
19. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 109:59 | + 18:09 |
20. | Haničák Tomáš | DMS7700 | A | Dynamo Malá Skála | 110:01 | + 18:11 |
21. | Anděl Robert | VPM8001 | A | KOS Slavia Plzeň | 110:29 | + 18:39 |
22. | Polášek Radek | TBM8008 | A | KOS TJ Tesla Brno | 111:02 | + 19:12 |
23. | Vávra Martin | HOR9700 | B | TJ Jiskra Hořice | 111:13 | + 19:23 |
24. | Vedral Martin | SPC8306 | A | SPORTICUS team | 113:47 | + 21:57 |
25. | Pucherna Petr | ZUP8002 | A | MTBO ČZU Praha | 116:17 | + 24:27 |
26. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | A | MTBO ČZU Praha | 117:11 | + 25:21 |
27. | Geisler Michal | SPC7504 | A | SPORTICUS team | 118:00 | + 26:10 |
28. | Šebesta Petr | TAP7604 | A | KOB Tretra Praha | 120:15 | + 28:25 |
29. | Opršal Juraj | VBA8301 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 122:00 | + 30:10 |
29. | Šafář Jan | XHK7700 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 122:00 | + 30:10 |
31. | Bitter Aleš | KNC8803 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 122:38 | + 30:48 |
32. | Šimon Václav | LBE9100 | A | TJ Lokomotiva Beroun | 122:49 | + 30:59 |
33. | Tomeček Karel | TSU8300 | A | LKT 80 Šumperk | 127:46 | + 35:56 |
34. | Císař Jan | EKP8503 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 130:02 | + 38:12 |
35. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | A | KOS TJ Tesla Brno | 130:58 | + 39:08 |
36. | Vozka Radim | BLI7402 | A | MTBO Bludný kořen | 137:34 | + 45:44 |
Hegner Lukáš | LPM8104 | A | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:54 | |
2. | Černý Ladislav | ZUP8200 | B | MTBO ČZU Praha | 76:03 | + 0:09 |
3. | Tomeš Petr | SJC7531 | B | Sportcentrum Jičín | 82:52 | + 6:58 |
4. | Horák Pavel | VSP7200 | B | USK Praha | 83:56 | + 8:02 |
5. | Vlček Petr | LDC8700 | B | KOB Děčín | 85:12 | + 9:18 |
6. | Drobník Lukáš | SJC8500 | B | Sportcentrum Jičín | 85:28 | + 9:34 |
7. | Horák Jan | LDC9800 | B | KOB Děčín | 88:45 | + 12:51 |
8. | Netuka Martin | XHK7302 | B | MTBO Racing team Hradec Králové | 88:50 | + 12:56 |
9. | Vaněček Jan | ZUP8003 | B | MTBO ČZU Praha | 90:48 | + 14:54 |
10. | Zavrtálek Petr | SMR8401 | B | SNS Smržovka | 91:57 | + 16:03 |
11. | Paulíček Jiří | SJI7727 | B | OK Jihlava | 92:21 | + 16:27 |
12. | Jiráček Josef | SBK8501 | B | KOB START Blansko, z. s. | 92:42 | + 16:48 |
13. | Kolaja Jan | VLI8100 | B | Slavia Liberec orienteering | 93:38 | + 17:44 |
14. | Ohera Karel | BLI7803 | B | MTBO Bludný kořen | 94:28 | + 18:34 |
15. | Štregl Tomáš | VRL7406 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:29 | + 18:35 |
16. | Popule Tomáš | LPM8803 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 95:59 | + 20:05 |
17. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | B | USK Praha | 97:47 | + 21:53 |
18. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | B | SK VIPrahlo | 100:35 | + 24:41 |
19. | Otoupalík Jan | TBM7123 | B | KOS TJ Tesla Brno | 103:31 | + 27:37 |
20. | Ouhrabka Jakub | SPC8003 | C | SPORTICUS team | 103:38 | + 27:44 |
21. | Sochor Jan | SBK6922 | B | KOB START Blansko, z. s. | 104:33 | + 28:39 |
22. | Zít Jan | LDC8200 | B | KOB Děčín | 110:00 | + 34:06 |
23. | Meier Milan | VLI7301 | B | Slavia Liberec orienteering | 116:28 | + 40:34 |
24. | Urbaník Robert | VLI7002 | B | Slavia Liberec orienteering | 121:52 | + 45:58 |
25. | Ištok Martin | BLI8001 | B | MTBO Bludný kořen | 122:28 | + 46:34 |
26. | Kurka Vojtěch | SMR8400 | B | SNS Smržovka | 144:43 | + 68:49 |
27. | David Josef | DMS8101 | B | Dynamo Malá Skála | 150:15 | + 74:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselý Ondřej | XHK8505 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 58:06 | |
2. | Kvapil Petr | TUR7410 | C | OOB TJ Turnov | 60:18 | + 2:12 |
3. | Opalecký Radek | BLI | MTBO Bludný kořen | 72:01 | + 13:55 | |
4. | Dethloff Sebastian | OL-Team Wehrsdorf | 74:57 | + 16:51 | ||
Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Kobr Tomáš | SMR8900 | C | SNS Smržovka | DISK | ||
Bohuslav Václav | LPM7206 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | C | PELL´S ABND RACING TEAM | 81:59 | |
2. | Obuškevič Jan | SMR7000 | C | SNS Smržovka | 87:23 | + 5:24 |
3. | Jašek Petr | ABR7601 | C | A-team NOVO Bruntál | 91:21 | + 9:22 |
4. | Toloch Alexandr | GIG7000 | C | GIGANT Orienteering | 91:50 | + 9:51 |
5. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 93:21 | + 11:22 |
6. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 94:44 | + 12:45 |
7. | Skoupý Jan | GIG7001 | C | GIGANT Orienteering | 99:28 | + 17:29 |
8. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | C | MTBO ČZU Praha | 99:58 | + 17:59 |
9. | Zrník Tomáš | GIG7118 | C | GIGANT Orienteering | 100:29 | + 18:30 |
10. | Král Jan | XBM6903 | C | PELL´S ABND RACING TEAM | 100:45 | + 18:46 |
11. | Horák Martin | LDC7100 | C | KOB Děčín | 100:51 | + 18:52 |
12. | Podrábský Ctibor | VLI7001 | C | Slavia Liberec orienteering | 101:23 | + 19:24 |
13. | Hons Miši | SMR7700 | A | SNS Smržovka | 102:59 | + 21:00 |
14. | Kroc Dalibor | GIG7400 | C | GIGANT Orienteering | 103:38 | + 21:39 |
15. | Schütze Mirko | OLV Potsdam | 103:51 | + 21:52 | ||
16. | Vraný Jiří | VLI7504 | C | Slavia Liberec orienteering | 105:42 | + 23:43 |
17. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | A | PARDUBICE BIKERS | 106:25 | + 24:26 |
18. | Bašus Petr | ZUP7400 | C | MTBO ČZU Praha | 106:47 | + 24:48 |
19. | Svoboda Ivan | SMR6200 | C | SNS Smržovka | 107:12 | + 25:13 |
20. | Hartung Thomas | Sachsen Werdau 90 | 107:29 | + 25:30 | ||
21. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 108:02 | + 26:03 |
22. | Nedopílek David | ABR7602 | A | A-team NOVO Bruntál | 109:07 | + 27:08 |
23. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | C | SKOB Zlín | 109:27 | + 27:28 |
24. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 110:53 | + 28:54 |
25. | Švarcbach Michal | KNC7001 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 115:49 | + 33:50 |
26. | Kunz Martin | GIG7100 | C | GIGANT Orienteering | 117:24 | + 35:25 |
27. | Röhner Uwe | SV IHW Alex 78 Berlin | 119:11 | + 37:12 | ||
28. | Putík Jiří | VLI7505 | A | Slavia Liberec orienteering | 122:16 | + 40:17 |
29. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 125:12 | + 43:13 | |
30. | Haberecht Ralf | ESV Bitterfeld | 135:57 | + 53:58 | ||
Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | DISK | ||
Lisý Ondřej | VLI7100 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Pařízek Petr | SMR7001 | C | SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vanka Petr | OKP6801 | A | SK OK 24 Praha | 70:42 | |
2. | Král Jiří | TSU5941 | C | LKT 80 Šumperk | 79:07 | + 8:25 |
3. | Mach Radovan | OKP6605 | C | SK OK 24 Praha | 79:38 | + 8:56 |
4. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 81:04 | + 10:22 |
5. | Hejna Jiří | SPC6201 | C | SPORTICUS team | 81:26 | + 10:44 |
6. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | C | KOS Slavia Plzeň | 84:23 | + 13:41 |
7. | Dube-Spuhn Michael | TSV Karlshorst | 84:38 | + 13:56 | ||
8. | Svoboda Petr | SLA6803 | C | SKOB Slaný | 85:17 | + 14:35 |
9. | Kareis Martin | VLI6501 | C | Slavia Liberec orienteering | 88:52 | + 18:10 |
10. | Sturm Michael | ESV Bitterfeld | 89:19 | + 18:37 | ||
11. | Kiac Jiří | XPU6305 | C | PARDUBICE BIKERS | 91:17 | + 20:35 |
12. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 94:13 | + 23:31 |
13. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | C | Sportcentrum Jičín | 94:56 | + 24:14 |
14. | Novotný Petr | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 96:42 | + 26:00 |
15. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 97:08 | + 26:26 |
16. | Jánoška Jozef | RBA5902 | C | TJ Rapid Bratislava | 98:59 | + 28:17 |
17. | Vogel Sven | Sachsen Werdau 90 | 99:54 | + 29:12 | ||
18. | Náhlovský David | TBM6512 | C | KOS TJ Tesla Brno | 101:19 | + 30:37 |
19. | Doležal Josef | VAM6101 | C | OOB Vamberk | 103:45 | + 33:03 |
20. | Stoeckel Arnd | USV Jena | 113:56 | + 43:14 | ||
21. | Breitwieser Steffen | Wiss Quedlinburg | 119:40 | + 48:58 | ||
22. | Nagy Josef | TJN6701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 119:45 | + 49:03 |
23. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 129:28 | + 58:46 |
24. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 150:35 | + 79:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | C | USK Praha | 72:52 | |
2. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 80:08 | + 7:16 |
3. | Dawson Keith | EKP5802 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 82:01 | + 9:09 |
4. | Dravetz Walter | TZL5418 | C | SKOB Zlín | 84:52 | + 12:00 |
5. | Rochford Iain | 75A5800 | OK Klosterneuburg | 85:38 | + 12:46 | |
6. | Fremder Dietmar | OL-Team Wehrsdorf | 88:48 | + 15:56 | ||
7. | Bochenek Milan | EKP5601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 90:12 | + 17:20 |
8. | Wieland Reinhard | Skiclub Lauf | 90:25 | + 17:33 | ||
9. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 96:19 | + 23:27 |
10. | Plötz Gerhart | OLV Potsdam | 122:53 | + 50:01 | ||
11. | Lukavec Míla | SMR4900 | C | SNS Smržovka | 131:42 | + 58:50 |
12. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 133:56 | + 61:04 |
13. | Kadlec Luděk | VEY5600 | C | YETTI Vejprty | 135:15 | + 62:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pešík Marek | 92X8301 | Jizerky | 72:56 | ||
2. | Švestka Martin | NNN | Neregistrovaní | 74:33 | + 1:37 | |
3. | Fejk Zbyněk | 6YC7549 | Neregistrovaní | 78:07 | + 5:11 | |
4. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 80:59 | + 8:03 | |
5. | Patka Ondřej | MOLS Team | 89:10 | + 16:14 | ||
6. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 95:15 | + 22:19 | |
7. | Provazník Dušan | ADA7301 | OOB Spartak Adamov | 98:08 | + 25:12 | |
8. | Weberová Ivana | NNN | Neregistrovaní | 99:08 | + 26:12 | |
9. | Vrabec Martin | SCP6100 | OK Sparta Praha | 100:08 | + 27:12 | |
10. | Drobník Ivan | VLI5601 | Slavia Liberec orienteering | 106:05 | + 33:09 | |
11. | Podroužek Michal | STB TJ Stadion Nový Bor | 111:59 | + 39:03 | ||
12. | Reichel Thomas | ESV Dresden | 113:42 | + 40:46 | ||
13. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | B | SNS Smržovka | 115:40 | + 42:44 |
14. | Wohanková Julie | SLA9999 | SKOB Slaný | 120:28 | + 47:32 | |
15. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | C | SKOB Kobra Vsetín | 120:29 | + 47:33 |
16. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | TJ Stadion Nový Bor | 121:11 | + 48:15 | |
17. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | C | Slavia Liberec orienteering | 125:09 | + 52:13 |
18. | Kolorenč Pavel | LDC5101 | KOB Děčín | 133:03 | + 60:07 | |
19. | Malkova Elena | SV POST Dresden | 134:03 | + 61:07 | ||
20. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 142:17 | + 69:21 | |
21. | Knitlová Eva | 3WC6200 | Javorníček | 152:11 | + 79:15 | |
Lukavcová Lenka | SMR5450 | C | SNS Smržovka | DISK | ||
Chamraďa Dušan | GIG | GIGANT Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burešová Veronika | XBM0550 | C | PELL´S ABND RACING TEAM | 29:54 | |
2. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | C | YETTI Vejprty | 33:22 | + 3:28 |
3. | Králová Denisa | TBM0559 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:57 | + 4:03 |
4. | Chamraďa Natali | GIG0450 | C | GIGANT Orienteering | 34:04 | + 4:10 |
5. | Vanková Anna | OKP0550 | C | SK OK 24 Praha | 37:57 | + 8:03 |
6. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:41 | + 8:47 |
7. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 39:22 | + 9:28 |
8. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 45:36 | + 15:42 | |
9. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | C | MTBO ČZU Praha | 51:40 | + 21:46 |
10. | Suche Finja | USV TU Dresden | 66:20 | + 36:26 | ||
11. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 72:27 | + 42:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Lucie | VPM0350 | C | KOS Slavia Plzeň | 70:33 | |
2. | Horáková Kateřina | LDC0351 | C | KOB Děčín | 85:32 | + 14:59 |
3. | Zapalačová Petra | DOK0154 | OK Doksy | 88:36 | + 18:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | A | Sportcentrum Jičín | 79:39 | |
2. | Zrníková Adéla | GIG0050 | C | GIGANT Orienteering | 91:54 | + 12:15 |
3. | Lacigová Marie | VSP0050 | C | USK Praha | 96:44 | + 17:05 |
4. | Klikarová Ivana | DKP9953 | C | Oddíl OB Kotlářka | 142:51 | + 63:12 |
5. | Klikarová Zuzana | DKP9952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 158:48 | + 79:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | E | USK Praha | 93:54 | |
2. | Reifová Naděžda | TSU8889 | E | LKT 80 Šumperk | 104:50 | + 10:56 |
3. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | E | LKT 80 Šumperk | 108:37 | + 14:43 |
4. | Hrdinová Marie | VSP7852 | E | USK Praha | 109:02 | + 15:08 |
5. | Březinová Marie | TSU9191 | E | LKT 80 Šumperk | 109:56 | + 16:02 |
6. | Paulíčková Renata | SJI8057 | E | OK Jihlava | 111:52 | + 17:58 |
7. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | E | MTBO ČZU Praha | 112:04 | + 18:10 |
8. | Kubínová Veronika | SKV9752 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 113:20 | + 19:26 |
9. | Lacigová Michaela | VSP8152 | E | USK Praha | 114:33 | + 20:39 |
10. | Drobníková Markéta | SJC8450 | E | Sportcentrum Jičín | 116:48 | + 22:54 |
11. | Kurková Martina | SMR8850 | E | SNS Smržovka | 121:50 | + 27:56 |
12. | Kalinová Markéta | SPC8259 | E | SPORTICUS team | 124:32 | + 30:38 |
13. | Pfuhl Gerit | USV TU Dresden | 125:28 | + 31:34 | ||
14. | Mědílková Iva | SPC7160 | E | SPORTICUS team | 126:51 | + 32:57 |
15. | Nováková Kateřina | OKP9450 | E | SK OK 24 Praha | 134:49 | + 40:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | La Carbonara Hana | TBM7652 | E | KOS TJ Tesla Brno | 73:48 | |
2. | Bogarová Adélka | VSP9050 | A | USK Praha | 73:52 | + 0:04 |
3. | Haltof Ewa | ABR9499 | E | A-team NOVO Bruntál | 73:55 | + 0:07 |
4. | Hnátková Tereza | SPC9271 | A | SPORTICUS team | 74:25 | + 0:37 |
5. | Chudíková Barbora | SJI7850 | E | OK Jihlava | 76:54 | + 3:06 |
6. | Pařízková Věrka | SMR7151 | E | SNS Smržovka | 77:39 | + 3:51 |
7. | Fujáčková Ivana | SJC8952 | Sportcentrum Jičín | 77:55 | + 4:07 | |
8. | Mokrá Julie | VLI8051 | A | Slavia Liberec orienteering | 79:26 | + 5:38 |
9. | Musilová Vendula | SJC8355 | E | Sportcentrum Jičín | 79:52 | + 6:04 |
9. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | A | MTBO ČZU Praha | 79:52 | + 6:04 |
11. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | E | MTBO Racing team Hradec Králové | 79:55 | + 6:07 |
12. | Jiranová Kateřina | XHK8350 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 80:07 | + 6:19 |
13. | Bochenková Martina | DKP8758 | A | Oddíl OB Kotlářka | 81:26 | + 7:38 |
14. | Honsová Lenka | SMR7750 | A | SNS Smržovka | 81:39 | + 7:51 |
15. | Svobodová Katu | SMR8451 | A | SNS Smržovka | 82:18 | + 8:30 |
16. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | A | TJ Lokomotiva Beroun | 82:19 | + 8:31 |
17. | Lesová Markéta | VPM8494 | A | KOS Slavia Plzeň | 83:28 | + 9:40 |
18. | Kubínová Romana | SKV9452 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 83:31 | + 9:43 |
19. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | A | LKT 80 Šumperk | 83:33 | + 9:45 |
20. | Mrázková Romana | SJC8351 | A | Sportcentrum Jičín | 84:48 | + 11:00 |
21. | Lamichová Martina | XHK9150 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 84:50 | + 11:02 |
22. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | A | Sportcentrum Jičín | 84:53 | + 11:05 |
23. | Rychterová Dana | SMR6950 | A | SNS Smržovka | 85:29 | + 11:41 |
24. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | A | PARDUBICE BIKERS | 86:02 | + 12:14 |
25. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | A | KOB Tretra Praha | 86:23 | + 12:35 |
26. | Bártíková Zuzana | XPU8954 | A | PARDUBICE BIKERS | 88:46 | + 14:58 |
27. | Trčková Helena | EKP8756 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 90:05 | + 16:17 |
28. | Puchernová Radka | ZUP8759 | A | MTBO ČZU Praha | 94:44 | + 20:56 |
29. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 99:50 | + 26:02 |
30. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | A | MTBO ČZU Praha | 100:59 | + 27:11 |
31. | Berglová Lucie | ZUP8250 | A | MTBO ČZU Praha | 104:08 | + 30:20 |
32. | Haničáková Denisa | DMS8350 | A | Dynamo Malá Skála | 107:25 | + 33:37 |
33. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | A | Sportcentrum Jičín | 113:53 | + 40:05 |
Kopecká Anežka | VSP8150 | A | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomešová Daniela | SJC8451 | A | Sportcentrum Jičín | 67:02 | |
2. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | B | Slavia Liberec orienteering | 68:01 | + 0:59 |
3. | Ksandrová Marie | EKP9262 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 79:15 | + 12:13 |
4. | Matoušková Petra | BLI7799 | MTBO Bludný kořen | 79:48 | + 12:46 | |
5. | Klíchová Jana | SSU8151 | B | SK Severka Šumperk | 80:09 | + 13:07 |
6. | Kvapilová Lenka | TUR8151 | B | OOB TJ Turnov | 82:10 | + 15:08 |
7. | Kazdová Jana | SJC7752 | B | Sportcentrum Jičín | 87:14 | + 20:12 |
8. | Prylová Pavla | ZUP7552 | B | MTBO ČZU Praha | 88:48 | + 21:46 |
9. | Hejnová Aneta | SPC9356 | C | SPORTICUS team | 125:45 | + 58:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:33 | |
2. | Veselá Iva | ZUP7551 | B | MTBO ČZU Praha | 67:13 | + 1:40 |
3. | Vanková Jana | OKP7750 | E | SK OK 24 Praha | 72:28 | + 6:55 |
4. | Zápotocká Anna | VLI7250 | C | Slavia Liberec orienteering | 73:49 | + 8:16 |
5. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | C | SKOB Zlín | 74:45 | + 9:12 |
6. | Michálková Alice | GIG7650 | C | GIGANT Orienteering | 77:11 | + 11:38 |
7. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:57 | + 13:24 |
8. | Jašková Šárka | ABR7751 | C | A-team NOVO Bruntál | 80:05 | + 14:32 |
9. | Thomas Sylvia | OL-Team Wehrsdorf | 83:58 | + 18:25 | ||
10. | Straussová Petra | LDC6951 | C | KOB Děčín | 87:17 | + 21:44 |
11. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 96:59 | + 31:26 |
12. | Tumová Jana | SJC7452 | C | Sportcentrum Jičín | 98:35 | + 33:02 |
Faltejsková Jana | XPU7652 | C | PARDUBICE BIKERS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | C | LKT 80 Šumperk | 67:38 | |
2. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 69:51 | + 2:13 |
3. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 71:21 | + 3:43 |
4. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 75:38 | + 8:00 |
5. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | C | TJ Rapid Bratislava | 77:32 | + 9:54 |
6. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 81:27 | + 13:49 |
7. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 94:14 | + 26:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ticháček Jakub | SJC0704 | C | Sportcentrum Jičín | 18:10 | |
2. | Weber Maxmilián | NNN | Neregistrovaní | 18:25 | + 0:15 | |
3. | Reichel Markus | ESV Dresden | 20:45 | + 2:35 | ||
4. | Geisler Richard | SPC0703 | C | SPORTICUS team | 21:39 | + 3:29 |
5. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | KOS TJ Tesla Brno | 25:17 | + 7:07 | |
6. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 26:00 | + 7:50 | |
7. | Toloch Otakar | GIG0900 | C | GIGANT Orienteering | 27:57 | + 9:47 |
8. | Folprecht Lukáš | ZUP0800 | C | MTBO ČZU Praha | 29:19 | + 11:09 |
9. | Jung Hendrik | Sachsen Werdau 90 | 30:10 | + 12:00 | ||
10. | Klopfer Max | Sachsen Werdau 90 | 30:41 | + 12:31 | ||
11. | Černá Adéla | HCE0850 | TJ Hostivice | 31:05 | + 12:55 | |
12. | Polák Tomáš | CHA0801 | OK Chrastava | 32:09 | + 13:59 | |
13. | Ryglová Adéla | TBM0857 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:43 | + 14:33 |
14. | Vozková Veronika | BLI | MTBO Bludný kořen | 33:41 | + 15:31 | |
15. | Tuma Lukáš | SJC0800 | C | Sportcentrum Jičín | 33:42 | + 15:32 |
16. | Kalinová Lisa | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 34:56 | + 16:46 |
17. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 35:10 | + 17:00 | |
18. | Hähnel Ron | OL-Team Wehrsdorf | 35:35 | + 17:25 | ||
19. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | C | SPORTICUS team | 36:54 | + 18:44 |
20. | Herrmann Charlotte | OL-Team Wehrsdorf | 39:48 | + 21:38 | ||
21. | Weber Sebastián | NNN | Neregistrovaní | 41:31 | + 23:21 | |
22. | Chamraďa Elvíra | GIG | GIGANT Orienteering | 41:51 | + 23:41 | |
23. | Patková Viktorie | MOLS Team | 44:48 | + 26:38 | ||
24. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | KOS TJ Tesla Brno | 48:47 | + 30:37 | |
25. | Štěpánková Emma | VIP0953 | C | SK VIPrahlo | 49:05 | + 30:55 |
26. | Haasová Anežka | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 52:19 | + 34:09 | |
27. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 52:27 | + 34:17 | |
28. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 60:03 | + 41:53 |
29. | Vohanka Antonín | VRL12101 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 80:21 | + 62:11 | |
30. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | C | SPORTICUS team | 93:32 | + 75:22 |