Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: P

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Větrný Jeníkov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Petráček Aleš - R1
JURY:
Kamenický Radan, Matras Tomáš, Farář Václav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
P
3.10 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstka Daniel JHB8604 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:47
2. Čihák Petr 27:36 + 4:49
3. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 30:17 + 7:30
4. Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:45 + 8:58
5. Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 32:23 + 9:36
6. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 33:57 + 11:10
7. Keller Ivo CHT7703 C OOB SK Chrast 34:14 + 11:27
8. Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:19 + 11:32
9. Kukačková Renata FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:23 + 11:36
10. Kršková Lenka VCB8851 C OB České Budějovice 34:26 + 11:39
11. Hejnáková Adéla 34:54 + 12:07
12. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:58 + 15:11
13. Procházka Robert VCB7512 C OB České Budějovice 38:38 + 15:51
14. Kazda Tomáš 38:41 + 15:54
15. Bouček Jakub OCB9501 C OC České Budějovice 39:14 + 16:27
16. Kukačka Jan FSP7801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:51 + 17:04
17. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 40:22 + 17:35
18. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 41:13 + 18:26
19. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:17 + 18:30
20. Nesrovnalová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:23 + 18:36
21. Kadlecová Kristýna 42:03 + 19:16
22. Popek Michal 43:13 + 20:26
23. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 43:37 + 20:50
24. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 45:04 + 22:17
25. Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 45:35 + 22:48
26. Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 45:56 + 23:09
27. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 46:39 + 23:52
28. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 48:12 + 25:25
29. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 48:48 + 26:01
30. Novotný Ondřej 49:43 + 26:56
31. Míchalová Zuzana SJH8252 C SJH Jindřichův Hradec 51:42 + 28:55
32. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 51:58 + 29:11
33. Zvolánková Martina 55:12 + 32:25
34. Neumannová Blanka 55:54 + 33:07
35. Vorlíčková Lenka VTA6751 C SC vebr-sport 57:40 + 34:53
36. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 58:42 + 35:55
37. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 58:45 + 35:58
38. Horák Pavel 0040001 PavelH 62:08 + 39:21
39. Načeradská Jana 0050002 OKP 88:16 + 65:29
40. Pivodová Dana 0050001 OKP 88:20 + 65:33
41. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 109:02 + 86:15
42. Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava 149:52 + 127:05
Blažek Pavel DISK