Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: H40B

Datum:
15.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Babí lom 1:15000, Babí lom - východ 1:10000, E=5m
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Mazal Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Chmelík Aleš - R2
JURY:
Zimmermann Jakub, Drábek Jan, Matras Tomáš
Protokol:
Sportovní akce proběhla za velmi horkého počasí (přes 30°C). Během akce došlo k odbornému ošetření několia drobných zranění. Nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí celkové výsledky schválil.
H40B
8.50 km, 385 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 71:24
2. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 74:48 + 3:24
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 77:01 + 5:37
4. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 80:12 + 8:48
5. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 80:20 + 8:56
6. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 81:32 + 10:08
7. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 82:51 + 11:27
8. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 83:59 + 12:35
9. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 84:58 + 13:34
10. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 86:32 + 15:08
11. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 87:15 + 15:51
12. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 89:05 + 17:41
13. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 89:36 + 18:12
14. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 90:18 + 18:54
15. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 92:54 + 21:30
16. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 94:42 + 23:18
17. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 99:56 + 28:32
18. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 100:12 + 28:48
19. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 103:11 + 31:47
20. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 103:28 + 32:04
21. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:04 + 32:40
22. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 107:19 + 35:55
23. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 109:47 + 38:23
24. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 110:44 + 39:20
25. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 117:33 + 46:09
26. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 119:03 + 47:39
27. Matěásko Dušan JIL7503 C OK Jilemnice 123:32 + 52:08
28. Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 132:35 + 61:11
29. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 146:29 + 75:05
Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA DISK
Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko DISK
MS Procházka Josef 0270001 C 96:06 + 24:42