Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: H45C

Datum:
15.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Babí lom 1:15000, Babí lom - východ 1:10000, E=5m
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Mazal Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Chmelík Aleš - R2
JURY:
Zimmermann Jakub, Drábek Jan, Matras Tomáš
Protokol:
Sportovní akce proběhla za velmi horkého počasí (přes 30°C). Během akce došlo k odbornému ošetření několia drobných zranění. Nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí celkové výsledky schválil.
H45C
5.40 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 47:34
2. Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 50:15 + 2:41
3. Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 52:09 + 4:35
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 53:05 + 5:31
5. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 55:26 + 7:52
6. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 58:28 + 10:54
7. Polouček Pavel ABM7100 C KOB ALFA Brno 58:54 + 11:20
8. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:43 + 13:09
9. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 60:57 + 13:23
10. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 62:55 + 15:21
11. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 63:51 + 16:17
12. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:55 + 16:21
13. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 67:23 + 19:49
14. Tasler David ABM7105 C KOB ALFA Brno 68:06 + 20:32
15. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 68:27 + 20:53
16. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 68:29 + 20:55
17. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 70:26 + 22:52
18. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 70:38 + 23:04
19. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:44 + 23:10
20. Heiser Kamil SSU7301 C SK Severka Šumperk 71:13 + 23:39
21. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 71:15 + 23:41
22. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:54 + 29:20
23. Palát Marek ABM7047 C KOB ALFA Brno 81:37 + 34:03
24. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko 81:48 + 34:14
25. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 87:04 + 39:30
26. Provazník Dušan ADA7301 C OOB Spartak Adamov 90:04 + 42:30
27. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 90:50 + 43:16
28. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 107:01 + 59:27
MS Tužil Petr 0220001 C 118:18 + 70:44
MS Zámečník Pavel 0170002 C 58:53 + 11:19
MS Novotný Petr 0120001 C 67:04 + 19:30