Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E1

Kategorie: D65

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
D65
2.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 39:42
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 40:21 + 0:39
3. Horváth Magda 3935206 393 TIPO OC BUDAPEST 45:03 + 5:21
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 45:26 + 5:44
5. Krasuckiene Egle 4725404 472 LABIRINTAS VILNIUS 46:15 + 6:33
6. Lindkvist Anneli 7055402 705 GUSTAVSBERGS OK 48:50 + 9:08
7. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 49:51 + 10:09
8. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:55 + 10:13
9. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 53:40 + 13:58
10. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 54:33 + 14:51
11. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 56:09 + 16:27
12. Sands Carol 3245102 324 BOK(W) 56:11 + 16:29
13. Dudiene Violeta 4715202 471 RUDAMINA OK 56:15 + 16:33
14. Jenei Margit 3945401 394 BOF BUDAORS 57:50 + 18:08
15. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 57:59 + 18:17
16. Kraze Anfisa 4510004 451 AUSEKLIS 60:19 + 20:37
17. Pallas Robyn 1015302 101 CENTRAL COAST 61:53 + 22:11
18. Hardy Jan 1025302 102 AUSTRALOPERS TASMANIA 62:06 + 22:24
19. Freimane Beata 4515002 451 AUSEKLIS 64:40 + 24:58
20. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:55 + 25:13
21. Bobach Kirsten 2275202 227 AALBORG OK 67:27 + 27:45
22. Vitola Benita 4515411 451 AUSEKLIS 71:13 + 31:31
23. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 72:31 + 32:49
24. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:16 + 39:34
25. Hartmane Inese 4510002 451 AUSEKLIS 80:25 + 40:43
26. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 85:42 + 46:00
27. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 92:32 + 52:50
28. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:08 + 56:26
29. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 120:27 + 80:45