Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E1

Kategorie: H35A

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
H35A
6.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 62:41
2. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 62:44 + 0:03
3. Vimba Martins 4607701 460 ZIEMELKURZEME OK 66:25 + 3:44
4. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 66:42 + 4:01
5. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 67:57 + 5:16
6. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 68:50 + 6:09
7. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 68:54 + 6:13
8. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 70:42 + 8:01
9. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 71:19 + 8:38
10. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 71:57 + 9:16
11. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 73:38 + 10:57
12. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 77:02 + 14:21
13. Cardenas Francisco Leiva 249 MALARRURA 78:46 + 16:05
14. Malin Sergei 5938000 593 KMS ST.PETERSBURG 80:02 + 17:21
15. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 80:29 + 17:48
16. Roshchin Roman 5928001 592 MSU MOSCOW 80:57 + 18:16
17. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 81:29 + 18:48
18. Wiktor Wojciech 5558202 555 WKS SLASK 83:50 + 21:09
19. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 85:32 + 22:51
20. Brunner Jan 6348102 634 OCR WINTERTHUR 85:49 + 23:08
21. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 85:58 + 23:17
22. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 86:01 + 23:20
23. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 94:19 + 31:38
24. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 97:07 + 34:26
25. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 100:30 + 37:49
26. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 100:46 + 38:05
27. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 102:33 + 39:52
28. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 104:24 + 41:43
29. Peňaranda Marcos Tomas 2438403 243 CRON 106:33 + 43:52
30. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 107:14 + 44:33
31. Popp Andreas 2278105 227 AALBORG OK 130:33 + 67:52
32. Gagné Jean Francois 2018001 201 MONTREAL RAMBLERS 153:54 + 91:13
Distler Carl W. 3687601 368 BERLINER TSC DISK