Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Kategorie: H21B

Datum:
20.04.2019
Místo konání:
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Kozelská rokle
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Rambová Kamila - R2
Stavitel tratí:
Bochenková Martina - R1
H21B
6.76 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5246
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lippross Yannic 0030023 Team Hessen 58:12
2. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 58:56 + 0:44
3. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:37 + 1:25 5559
4. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 63:33 + 5:21 5234
5. Steube Michael 0030022 Team Hessen 65:31 + 7:19
6. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 65:53 + 7:41
7. Kalisiak Dawid 66P0002 UKS Azymut Pabianice 66:25 + 8:13
8. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 67:03 + 8:51 4944
9. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 68:30 + 10:18 4824
10. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 68:50 + 10:38
11. Janischowsky Lukas 0510005 SpVgg Hainsacker 68:52 + 10:40
12. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 68:58 + 10:46
13. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:59 + 10:47 4784
14. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 69:12 + 11:00 4766
15. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 70:20 + 12:08 4673
16. Kuriak Jakub 69S0001 Slovenský zväz rádioamatérov 75:46 + 17:34
17. Košut Martin 69S0003 Slovenský zväz rádioamatérov 76:33 + 18:21
18. Urbaniak Jerzy 58P9800 Ks Spójnia Warszawa 78:54 + 20:42
19. Novák Jan VLI9300 Slavia Liberec orienteering 81:13 + 23:01 3772
20. Karch Peter 0490001 Klub OB Sokol Pezinok 81:57 + 23:45
21. Łubis Michał 66P8501 UKS Azymut Pabianice 82:01 + 23:49
22. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 83:52 + 25:40 3553
23. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 83:57 + 25:45
24. Schenker Moritz SV IHW Alex 78 Berlin 87:23 + 29:11
25. Krupa Łukasz 2DP9000 UKS OSiR Góra Kalwaria 88:08 + 29:56
26. Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 88:30 + 30:18
27. Král Adam 69S0002 Slovenský zväz rádioamatérov 89:05 + 30:53
28. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 90:02 + 31:50 3043
29. Schumann Lukas 0030021 Team Hessen 90:48 + 32:36
30. Knoblauch Albrecht 71D9900 USV TU Dresden 91:03 + 32:51
31. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 91:37 + 33:25
32. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:53 + 33:41 2890
33. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 94:30 + 36:18
34. Knotek Kamil 0120001 bez klubu 99:54 + 41:42
35. Campmany Victor SV IHW Alex 78 Berlin 100:12 + 42:00
36. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 105:44 + 47:32 1744
37. Krejbich Daniel TJP9901 TJ Sokol Troja 106:27 + 48:15 1685
38. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 107:32 + 49:20 1595
39. Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 113:47 + 55:35
40. Szondi András 0530004 Kecskeméti Önkormányzati SZ. S 121:29 + 63:17
41. Šunda Marek 9QC9200 Neregistrovaní - Šunda 123:37 + 65:25
Cuninka Ján 69S0004 Slovenský zväz rádioamatérov DISK
Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Havránek Štěpán Neregistrovaní DNS