Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Kategorie: D45D

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Stříbrný rybník - Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Chvátil Šimon - R3
Stavitel tratí:
Šabatka Zdeněk - R2
Protokol:
Závod proběhl za oblačného počasí. Jednomu závodníkovi byla ošetřena zlomená ruka a nějaké drobné oděrky. Nebyl podán žádný protest, nikdo nechtěl vyčíst SI jednotku
D45D
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka Dvůr Králové n. L. 31:35
2. Wysocka Joanna 17P7102 WKS Śląsk 32:50 + 1:15
3. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 34:02 + 2:27
4. Pokorná Petra JIL7257 C OK Jilemnice 34:14 + 2:39
5. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 34:16 + 2:41
6. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 36:16 + 4:41
7. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:33 + 4:58
8. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 36:36 + 5:01
9. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 36:58 + 5:23
10. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 37:24 + 5:49
11. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:32 + 5:57
12. Kulová Jana VAM6550 C OB Vamberk 37:49 + 6:14
13. Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 37:58 + 6:23
14. Christophová Dagmar SRK6852 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:21 + 6:46
15. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 38:34 + 6:59
16. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 39:00 + 7:25
17. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 39:26 + 7:51
18. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 39:40 + 8:05
19. Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové 40:24 + 8:49
20. Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 41:11 + 9:36
21. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 41:25 + 9:50
22. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 42:57 + 11:22
23. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 44:16 + 12:41
24. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 46:42 + 15:07
25. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 46:58 + 15:23
25. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:58 + 15:23
27. Janelová Lenka Janelová 47:20 + 15:45
28. Pannyová Pavla LTU6550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:30 + 15:55
29. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 47:33 + 15:58
30. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 49:13 + 17:38
31. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:22 + 19:47
32. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 51:39 + 20:04
33. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 54:19 + 22:44
34. Dostálová Kateřina VRL7254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:58 + 41:23