Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35C

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Byzhradec, louka u myslivecké chaty
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Ředitel závodu:
Morávek Martin
Hlavní rozhodčí:
Šabata Milan - R3
Stavitel tratí:
Locker Tomáš - R3
H35C
8.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 48:59
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 49:53 + 0:54
3. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 52:30 + 3:31
4. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 52:37 + 3:38
5. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 52:38 + 3:39
6. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:50 + 3:51
7. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 53:18 + 4:19
8. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 53:42 + 4:43
9. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 54:21 + 5:22
10. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 7:45
11. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 57:25 + 8:26
12. Koblic Jan VAM7601 OB Vamberk 57:42 + 8:43
13. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 57:58 + 8:59
14. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 58:39 + 9:40
15. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 58:42 + 9:43
16. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 61:39 + 12:40
17. Bláha Jan NNN0001 Neregistrovaní 62:30 + 13:31
18. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 62:54 + 13:55
19. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 63:04 + 14:05
20. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 64:36 + 15:37
21. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 65:56 + 16:57
22. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 66:30 + 17:31
23. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 68:58 + 19:59
24. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 69:38 + 20:39
25. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 69:43 + 20:44
26. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 70:03 + 21:04
27. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 72:04 + 23:05
28. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 73:53 + 24:54
29. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 80:05 + 31:06
30. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 81:48 + 32:49
31. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 90:28 + 41:29
Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné DISK