Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: P

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Mostek koupaliště
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Hrubý Ladislav, Junek Petr - R3
P
3.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:12
2. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 0:19
3. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 40:24 + 2:12
4. Munzar Martin LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:11 + 4:59
5. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:14 + 5:02
6. Pešek Vladimír 0110001 Sokol Košov 45:59 + 7:47
7. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 48:06 + 9:54
8. Sedloňová Aneta SNA TJ START Náchod 50:56 + 12:44
9. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 51:39 + 13:27
10. Nožičková Lucie LPU7866 OK Lokomotiva Pardubice 51:49 + 13:37
11. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:10 + 13:58
12. Maloch Pavel LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 52:47 + 14:35
13. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 53:00 + 14:48
14. Hlaváček Josef xxx xxx 53:42 + 15:30
15. Stejskal Petr xxx xxx 53:59 + 15:47
16. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 55:02 + 16:50
17. Rychlíková Blanka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:21 + 17:09
18. Vyziblo Oldřich xxx xxx 55:31 + 17:19
19. Buchar Marcel xxx xxx 56:44 + 18:32
20. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 57:37 + 19:25
21. Daňková Jitka LTU6750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:42 + 19:30
22. Mošková Jitka xxx xxx 58:17 + 20:05
23. Exner Jonáš STH SK Studenec 58:29 + 20:17
24. Neumannová Blanka XXX xxx 60:27 + 22:15
25. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 60:29 + 22:17
26. Loukotová Adéla HOR0150 TJ Jiskra Hořice 60:42 + 22:30
27. Kuhnová Karolína LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 61:25 + 23:13
28. Jiranová Barbora VRL0256 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:13 + 24:01
29. Hejná Veronika PHK OK 99 Hradec Králové 63:24 + 25:12
30. Kay Kateřina xxx xxx 63:49 + 25:37
31. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:40 + 26:28
32. Juška Jiří xxx xxx 66:07 + 27:55
33. Kornfeldová Amálie xxx xxx 67:43 + 29:31
34. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:37 + 30:25
35. Šádková Lucie xxx xxx 69:28 + 31:16
36. Matějka Luboš SNA TJ START Náchod 69:52 + 31:40
37. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:24 + 32:12
38. SedloŃ Josef SNA TJ START Náchod 70:42 + 32:30
39. Čiháková Olga HOR TJ Jiskra Hořice 73:32 + 35:20
40. Vltavská Klára SJC Sportcentrum Jičín 74:34 + 36:22
41. Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice 77:00 + 38:48
42. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 77:37 + 39:25
43. Pokorná Adéla JIL OK Jilemnice 77:58 + 39:46
44. Šitinová Anita LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:08 + 40:56
45. Bezvoda Jiří SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 82:25 + 44:13
46. Spilková Marcela xxx xxx 83:31 + 45:19
47. Věříšová Lenka 0050001 Věříšovi 85:24 + 47:12
48. Antoš Jáchym NPA SK LOB Nová Paka 86:03 + 47:51
49. Čičovský Daniel xxx xxx 87:30 + 49:18
50. Stejskalová Lucie xxx xxx 88:23 + 50:11
Janovský Petr PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Křížová Sarah 0150001 OK Beda DISK
Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Čičovský Jiří xxx xxx DISK