Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35C

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Jilemnice - Kuvajt
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlaváč David
Hlavní rozhodčí:
Viková Vendula - R2
Stavitel tratí:
Vik Martin - R2
JURY:
Zitka Adam, Novák Jiří, Leštínský Tomáš
H35C
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:44
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 16:55 + 0:11
3. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 17:09 + 0:25
4. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 17:41 + 0:57
5. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 18:01 + 1:17
6. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 18:44 + 2:00
7. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 19:36 + 2:52
8. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 19:58 + 3:14
9. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 20:26 + 3:42
10. Dutkiewicz Damian 88P7700 MKS Paulinum Jelenia Góra 20:50 + 4:06
11. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 21:00 + 4:16
12. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 21:12 + 4:28
13. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 21:16 + 4:32
14. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 21:48 + 5:04
15. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 21:54 + 5:10
16. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 22:07 + 5:23
17. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 22:24 + 5:40
18. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 22:31 + 5:47
19. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 22:49 + 6:05
20. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 23:16 + 6:32
21. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 23:53 + 7:09
22. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 24:41 + 7:57
23. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 24:47 + 8:03
24. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 25:01 + 8:17
25. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 26:31 + 9:47
26. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:49 + 11:05
27. Vrbata Michal VRL7507 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:47 + 12:03
28. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 30:48 + 14:04
29. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:53 + 21:09
30. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 37:57 + 21:13