Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35D

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Pecka
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Pecka 2019
Ředitel závodu:
Novák Karel
Hlavní rozhodčí:
Novák Jiří - R3
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3, Nováková Zuzana
JURY:
Netuka Jan, Vávra Martin, Vlastníková Lucie
H35D
3.60 km, 185 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 38:08
2. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 39:41 + 1:33
3. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 42:05 + 3:57
4. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:48 + 5:40
5. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 44:08 + 6:00
6. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:55 + 6:47
7. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 45:03 + 6:55
8. Erbert Ladislav 0130001 NER TJ Harant Pecka 45:21 + 7:13
9. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:56 + 7:48
10. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 46:06 + 7:58
11. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 8:05
12. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 9:39
13. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 48:31 + 10:23
14. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 48:52 + 10:44
15. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:30 + 12:22
16. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:10 + 14:02
17. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 52:25 + 14:17
18. Puš Roman STH7501 SK Studenec 52:26 + 14:18
19. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 52:53 + 14:45
20. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:48 + 15:40
21. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 54:32 + 16:24
22. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:50 + 16:42
22. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:50 + 16:42
24. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 55:08 + 17:00
25. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:56 + 17:48
26. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 58:06 + 19:58
27. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 58:27 + 20:19
28. Holinger Jiří CHC7707 K.O.B. Choceň 58:40 + 20:32
29. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 62:09 + 24:01
30. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:15 + 25:07
31. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 65:38 + 27:30
32. Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:45 + 29:37
33. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 76:01 + 37:53
34. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 77:03 + 38:55
35. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 78:05 + 39:57
36. Mojžíš Robert 0120001 OK99 neregistrovany 83:40 + 45:32
Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové DISK
Růžička Karel PHK9502 OK 99 Hradec Králové 42:11 + 4:03