Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35D

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Vyhnánov - kemp Nesytá
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
1:10000, e = 5 m, stav 8/2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Azeb Karim
Hlavní rozhodčí:
Petržela Jan - R1
Stavitel tratí:
Bendák Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného podzimního počasí dle schváleného rozpisu.

Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.

V cíli závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a bodnutí vosou (naštěstí bez vážných následků).
D35D
4.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 45:10
2. Linková Eva STH7753 SK Studenec 47:02 + 1:52
3. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 4:18
4. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 50:12 + 5:02
5. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 52:59 + 7:49
6. Kárníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 55:38 + 10:28
7. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 56:10 + 11:00
7. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 56:10 + 11:00
9. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 56:43 + 11:33
10. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 57:02 + 11:52
11. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 57:46 + 12:36
12. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 58:18 + 13:08
13. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 58:52 + 13:42
14. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:02 + 13:52
15. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:15 + 14:05
16. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 61:11 + 16:01
17. Koblicová Milena VAM7651 OB Vamberk 64:02 + 18:52
18. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 65:00 + 19:50
19. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:08 + 19:58
20. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:35 + 20:25
21. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:42 + 20:32
22. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:22 + 21:12
23. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 66:45 + 21:35
24. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 66:49 + 21:39
25. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:26 + 23:16
26. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:37 + 26:27
27. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:48 + 27:38
28. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:35 + 31:25
29. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 77:00 + 31:50
30. Šlesingerová Jitka KUO7851 KOB Ústí nad Orlicí 89:24 + 44:14
31. Prokšová Jitka 0130011 Klub dobré zprávy 89:39 + 44:29
32. Brzobohatá Pavla 0130008 Klub dobré zprávy 104:19 + 59:09
33. Vostruhová Markéta 0130003 Klub dobré zprávy 104:38 + 59:28
34. Ryppelova Monika 0070001 Žádný klub 152:20 + 107:10