Výsledky závodu: Zimní hradubická liga - městský delší sprint

Datum:
06.01.2019
Místo konání:
Pardubice, Gymnázium Dašická
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
San Piego (měřítko 1:5000, e=2m, stav zima 2018)
Ředitel závodu:
Žák Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
D
2.93 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 19:47
2. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 20:07 + 0:20
3. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 20:12 + 0:25
4. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 20:43 + 0:56
5. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 21:00 + 1:13
6. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 21:08 + 1:21
7. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 21:31 + 1:44
8. Losmanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 21:38 + 1:51
9. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 21:41 + 1:54
10. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 21:44 + 1:57
10. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 21:44 + 1:57
12. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 22:00 + 2:13
13. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 22:13 + 2:26
14. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 22:15 + 2:28
15. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 22:33 + 2:46
16. Procházková Monika LPU9153 OK Lokomotiva Pardubice 22:42 + 2:55
17. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 22:46 + 2:59
18. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 23:16 + 3:29
19. Lánová Michaela SHK8650 OK Slavia Hradec Králové 23:49 + 4:02
20. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 24:09 + 4:22
21. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 24:18 + 4:31
22. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 24:33 + 4:46
23. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 24:45 + 4:58
24. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 25:07 + 5:20
25. Sádovská Anežka LPU0562 OK Lokomotiva Pardubice 25:42 + 5:55
26. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 25:55 + 6:08
27. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 26:32 + 6:45
28. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 26:34 + 6:47
29. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 26:37 + 6:50
30. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 26:57 + 7:10
31. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 27:20 + 7:33
32. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 27:26 + 7:39
33. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 27:53 + 8:06
34. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 29:18 + 9:31
35. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:22 + 9:35
36. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 30:17 + 10:30
37. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 31:10 + 11:23
38. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 31:16 + 11:29
39. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 33:41 + 13:54
40. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 34:30 + 14:43
41. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 34:42 + 14:55
42. Šuterová Kateřina 7FC8300 Atletika Polička 39:44 + 19:57
43. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 48:29 + 28:42
Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk DNS
Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové DNS
Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Choutková Lenka SOB6350 SOBSA DNS
Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové DNS
Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín DNS
DE
3.82 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 22:26
2. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 23:50 + 1:24
3. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 24:28 + 2:02
4. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 24:54 + 2:28
5. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 25:03 + 2:37
6. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 25:14 + 2:48
7. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 25:36 + 3:10
8. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 25:39 + 3:13
9. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 26:18 + 3:52
10. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 26:41 + 4:15
11. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 26:59 + 4:33
12. Kubíčková Iva KUO0153 KOB Ústí nad Orlicí 27:15 + 4:49
13. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 27:24 + 4:58
14. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 28:29 + 6:03
15. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 28:39 + 6:13
16. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 29:10 + 6:44
17. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:24 + 6:58
18. Pangrácová Anna 4EX9101 SKIVELO Olomouc 30:28 + 8:02
19. Pangrácová Marie 1WX9050 SK Olympia Praha SPS 30:43 + 8:17
20. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 30:57 + 8:31
21. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 33:03 + 10:37
Korečková Aneta SHK0455 OK Slavia Hradec Králové DISK
Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové DNS
Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DNS
DK
2.35 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:24
2. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 15:58 + 0:34
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 17:31 + 2:07
4. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 18:25 + 3:01
5. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 20:04 + 4:40
6. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 20:26 + 5:02
6. Beranová Kateřina STH8851 SK Studenec 20:26 + 5:02
8. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 20:58 + 5:34
9. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 21:11 + 5:47
10. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 22:11 + 6:47
11. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 23:27 + 8:03
12. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:01 + 8:37
13. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 26:09 + 10:45
14. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 29:33 + 14:09
15. Janáčková Tereza LPU0558 OK Lokomotiva Pardubice 34:02 + 18:38
16. Janáčková Michaela LPU0759 OK Lokomotiva Pardubice 39:03 + 23:39
17. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 39:17 + 23:53
18. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 50:37 + 35:13
Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí DNS
Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové DNS
H
3.08 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 16:16
2. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 16:47 + 0:31
3. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 16:51 + 0:35
4. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 17:53 + 1:37
5. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 18:01 + 1:45
6. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 18:03 + 1:47
7. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 18:13 + 1:57
8. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 18:14 + 1:58
9. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 18:17 + 2:01
10. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 18:19 + 2:03
11. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 18:36 + 2:20
12. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 19:05 + 2:49
13. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 19:09 + 2:53
14. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 19:22 + 3:06
15. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 19:32 + 3:16
16. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 19:37 + 3:21
17. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 19:47 + 3:31
18. Netuka Martin SHK7302 OK Slavia Hradec Králové 19:48 + 3:32
19. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 20:00 + 3:44
20. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 20:10 + 3:54
21. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 20:16 + 4:00
22. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 20:44 + 4:28
23. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 20:53 + 4:37
24. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 21:26 + 5:10
25. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:31 + 5:15
26. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 21:35 + 5:19
27. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 21:45 + 5:29
28. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 21:50 + 5:34
29. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 21:51 + 5:35
30. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 22:06 + 5:50
31. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:27 + 6:11
32. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 22:52 + 6:36
33. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 22:57 + 6:41
34. Müller Robert 3XX6900 POT 23:29 + 7:13
35. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 23:30 + 7:14
36. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 23:33 + 7:17
37. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 23:40 + 7:24
38. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 23:53 + 7:37
39. Maršoun Petr 4SZ7300 44u (neregistr.) 24:03 + 7:47
40. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 24:48 + 8:32
41. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 25:20 + 9:04
42. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 25:48 + 9:32
43. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 25:59 + 9:43
44. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 26:35 + 10:19
45. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 26:54 + 10:38
46. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 27:21 + 11:05
47. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 27:44 + 11:28
48. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 28:08 + 11:52
49. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 28:10 + 11:54
50. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 28:19 + 12:03
51. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 30:15 + 13:59
52. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 32:17 + 16:01
Klíma Kamil 1WX8200 SK Olympia Praha SPS DISK
Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod DISK
Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové DNS
Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA DNS
Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DNS
Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí DNS
Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové DNS
HE
4.64 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 22:58
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 24:20 + 1:22
3. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 25:06 + 2:08
4. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 25:15 + 2:17
5. Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králové 25:26 + 2:28
6. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 26:25 + 3:27
7. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 26:38 + 3:40
8. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 3:43
9. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 27:02 + 4:04
10. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:10 + 4:12
11. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 27:19 + 4:21
12. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 27:21 + 4:23
13. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 27:27 + 4:29
14. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 27:53 + 4:55
15. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 27:56 + 4:58
16. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 28:05 + 5:07
17. Šutera Josef 7FC7900 Atletika Polička 28:31 + 5:33
18. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 28:59 + 6:01
19. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 29:42 + 6:44
20. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 30:06 + 7:08
21. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 30:14 + 7:16
22. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 30:16 + 7:18
23. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 30:37 + 7:39
24. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 30:59 + 8:01
25. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 31:00 + 8:02
26. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:44 + 8:46
27. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 32:36 + 9:38
28. Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 37:31 + 14:33
29. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 38:29 + 15:31
Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO DISK
Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř DISK
Jansa Jiří CHT8402 OOB SK Chrast DISK
Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové DISK
Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast DISK
Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové DNS
Kutlu Orhan LPU9616 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice DNS
HK
2.83 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolech Filip LPU8602 OK Lokomotiva Pardubice 17:51
2. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:50 + 0:59
3. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 19:42 + 1:51
4. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:49 + 2:58
5. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 21:01 + 3:10
6. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 21:40 + 3:49
7. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 22:09 + 4:18
8. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 22:18 + 4:27
9. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 22:40 + 4:49
10. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 23:00 + 5:09
11. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 23:15 + 5:24
12. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 23:20 + 5:29
13. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 23:33 + 5:42
14. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 23:42 + 5:51
15. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 23:49 + 5:58
16. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 25:19 + 7:28
17. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 25:21 + 7:30
18. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 25:56 + 8:05
19. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 27:59 + 10:08
20. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 29:22 + 11:31
21. Strnad Jakub OLP0700 PSK Olymp Praha 29:42 + 11:51
22. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 30:52 + 13:01
23. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 33:43 + 15:52
Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice DISK
P
1.55 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 9:55
2. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 11:40 + 1:45
3. Janáček Tomáš NNN Neregistrovaní 11:54 + 1:59
4. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 14:17 + 4:22
5. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 16:07 + 6:12
6. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 16:35 + 6:40
7. Řoutil Matěj NNN Neregistrovaní 18:07 + 8:12
8. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 18:34 + 8:39
9. Věříšová Lenka 2SC7750 NEREG - Věříšovi 19:09 + 9:14
10. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 19:24 + 9:29
11. Klára Munzarová NNN Neregistrovaní 19:33 + 9:38
12. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 19:53 + 9:58
13. Chang Amálie SHK0957 OK Slavia Hradec Králové 20:20 + 10:25
14. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 22:30 + 12:35
15. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 22:33 + 12:38
16. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 22:44 + 12:49
17. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 24:16 + 14:21
18. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 25:12 + 15:17
19. Potchepko Klimplová Emma LPU1751 OK Lokomotiva Pardubice 26:29 + 16:34
20. Strolený Jáchym LPU OK Lokomotiva Pardubice 30:31 + 20:36
21. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 31:20 + 21:25
22. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 32:19 + 22:24
23. Koreček Jakub 6HZ0666 Nepasický cyklo tým 42:18 + 32:23
Kříž Martin PZR7801 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové DNS
Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové DNS