Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Kategorie: H21E

Datum:
25.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Stávek
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Vřešťál Jan - R2
Stavitel tratí:
Sokolářová Šárka - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena.
H21E
4.57 km, 335 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8908
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 36:12 9152
2. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 36:44 + 0:32 9025
3. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 38:44 + 2:32 8546
4. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 38:58 + 2:46 8490
5. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 39:05 + 2:53
6. Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň 39:17 + 3:05 8414
7. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 39:31 + 3:19 8359
7. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 39:31 + 3:19 8359
9. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 39:42 + 3:30 8315
10. Siegert Wolfgang 14A8801 ASKÖ Austria 39:53 + 3:41
11. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 40:32 + 4:20
12. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 40:36 + 4:24 8099
13. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 41:07 + 4:55 7976
14. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 41:17 + 5:05 7936
15. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 41:38 + 5:26
16. Kundisch Wieland 33D8500 USV TU Dresden 2 41:45 + 5:33
17. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 42:23 + 6:11 7673
18. Pružina Paul 15G9701 DRONGO 42:34 + 6:22
19. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 6:50 7517
20. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 43:11 + 6:59
21. Klein Cedrik 33D9901 USV TU Dresden 2 43:20 + 7:08
22. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 45:07 + 8:55 7018
23. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 45:11 + 8:59 7002
23. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 45:11 + 8:59 7002
25. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:29 + 9:17 6931
26. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 45:36 + 9:24 6903
27. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 46:52 + 10:40 6600
28. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 47:03 + 10:51 6556
29. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 47:13 + 11:01 6516
30. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 47:30 + 11:18 6448
31. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 48:19 + 12:07 6253
32. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 48:27 + 12:15 6221
33. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 50:12 + 14:00 5802
34. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 50:22 + 14:10 5762
35. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 50:25 + 14:13 5750
35. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 50:25 + 14:13
37. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 50:38 + 14:26 5698
38. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 51:27 + 15:15 5503
39. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 53:22 + 17:10 5044
40. Grätsch Markus 33D9601 USV TU Dresden 2 53:30 + 17:18
41. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:31 + 17:19 5008
42. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 54:40 + 18:28 4733
43. Korozs Attila 14A9201 ASKÖ Austria 55:03 + 18:51
44. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 55:19 + 19:07 4577
45. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 56:43 + 20:31 4242
46. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 57:12 + 21:00 4127
47. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 60:09 + 23:57 3421
48. Leideck Karsten 33D8600 USV TU Dresden 2 60:11 + 23:59
49. Lee Rowan 15G9700 DRONGO 63:37 + 27:25
50. Filipiak Mateusz 97P9800 KS Hades Poznań 65:43 + 29:31
51. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:48 + 29:36 2069
52. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 66:56 + 30:44 1797
53. Knott Jeremy 15G9600 DRONGO 87:46 + 51:34
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DISK 0