Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: P

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Křižánky, Hostinec za Řekou
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Mapa:
Čtyři Palice 1:15000 a Plaňkovka 1:10000, stav 5/2019
Ředitel závodu:
Kamenická Lenka
Hlavní rozhodčí:
Kheil Radim - R3
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R3
JURY:
Rosecká Alena, Beneš Jan, Chromý Adam
Protokol:
Závod proběhl bez závad za polojasného počasí při teplotě 21°C. Žádný protest nebyl podán. Cílem prošlo 618 závodníků. Nikdo nebyl zraněn. Výsledky byly schváleny hlavním rozhodčím v plném rozsahu.
P
3.20 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Keller Ivoš CHT7703 C OOB SK Chrast 28:48
2. Tichovská Martina PGP8658 R SK Praga 30:11 + 1:23
3. Vedrová Ela TBM KOS TJ Tesla Brno 31:11 + 2:23
4. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 32:23 + 3:35
5. Račanský Martin 37:56 + 9:08
6. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 40:54 + 12:06
7. Verner Leoš 0160001 NOCH 40:57 + 12:09
8. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 41:05 + 12:17
9. Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 43:52 + 15:04
10. Paděrová Jana 44:33 + 15:45
10. Szablatvorová Kamila 44:33 + 15:45
12. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 44:40 + 15:52
13. Jirků Olga 0080001 Jirků 45:48 + 17:00
14. Tomáš Bednář 0020005 Nereg. 45:55 + 17:07
15. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 46:06 + 17:18
16. Anna Bednářová 0020004 Nereg. 47:14 + 18:26
17. Forstová Veronika PZR7575 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:51 + 19:03
18. Floryán David UBM7702 C MENISKOS Brno 49:46 + 20:58
19. Svirák Pavel TBM7806 KOS TJ Tesla Brno 52:02 + 23:14
20. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 52:05 + 23:17
21. Sladká Magdaléna PBM TJ Spartak 1. Brněnská 52:24 + 23:36
22. Kozderková Alena 52:34 + 23:46
23. Jirků František 0080002 Jirků 53:05 + 24:17
24. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 53:39 + 24:51
25. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 53:55 + 25:07
26. Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 54:29 + 25:41
27. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 55:00 + 26:12
28. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 56:22 + 27:34
29. Borkovcová Lenka 0170001 Borkovcová 58:08 + 29:20
30. Ondrová Barbora UBM7754 C MENISKOS Brno 58:36 + 29:48
31. Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:05 + 30:17
32. Mynářová Jana 0050001 Nezabloudíme 61:48 + 33:00
33. Kadlecová Gabriela 61:58 + 33:10
34. Buráňová Hana 0090002 BzB 62:54 + 34:06
35. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 64:47 + 35:59
36. Hendrychová M. SJI OK Jihlava 65:16 + 36:28
37. Sladká Zora 67:31 + 38:43
38. Rotková Gabriela 0020001 Nereg. 68:34 + 39:46
39. Nedorostková Monika 0020002 Nereg. 68:35 + 39:47
40. Baláčová Jana 0180002 Baláčovi - neregistrovaní 71:35 + 42:47
41. Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 75:58 + 47:10
42. Lapčáková Šárka 78:52 + 50:04
43. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 80:36 + 51:48
44. Štěpánek Jan 84:17 + 55:29
45. Míchalová Zuzana SJH8201 SJH Jindřichův Hradec 84:19 + 55:31
46. Šabatová Lenka 85:54 + 57:06
47. Krumlová Andrea 0210001 Krumlovi 98:36 + 69:48
48. Košíková Jana 0190001 Brno 108:23 + 79:35
Martinkovičová Jitka BBM7650 C BETA URSUS Orienteering DISK