Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
Týnec nad Sázavou
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Holý vrch
Ředitel závodu:
Ondráčková Veronika
Hlavní rozhodčí:
Pidrman Milan - R3
Stavitel tratí:
Kalous Vladislav - R3
JURY:
Pospíšilová Marie, Kazda Ondřej, Pašek František
D45
3.00 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 29:56
2. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 32:05 + 2:09
3. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 35:14 + 5:18
4. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 36:12 + 6:16
5. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 38:02 + 8:06
6. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:30 + 9:34
7. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 39:48 + 9:52
8. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:00 + 12:04
9. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 43:02 + 13:06
10. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 43:11 + 13:15
11. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 43:17 + 13:21
12. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:18 + 13:22
13. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 43:47 + 13:51
14. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:30 + 14:34
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 45:10 + 15:14
16. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 45:39 + 15:43
17. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 47:16 + 17:20
18. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 47:39 + 17:43
19. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 48:35 + 18:39
20. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 48:47 + 18:51
21. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:11 + 19:15
22. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 49:27 + 19:31
23. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 50:11 + 20:15
24. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 53:00 + 23:04
24. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 53:00 + 23:04
26. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 53:03 + 23:07
27. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 54:43 + 24:47
28. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 55:40 + 25:44
29. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 55:58 + 26:02
30. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 59:35 + 29:39
31. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 60:35 + 30:39
32. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 61:56 + 32:00
33. Žižková Markéta DOR7352 C OK Dobříš 62:17 + 32:21
34. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 62:30 + 32:34
35. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:41 + 32:45
36. Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 63:33 + 33:37
37. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 63:46 + 33:50
38. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 64:04 + 34:08
39. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 64:55 + 34:59
40. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 66:47 + 36:51
41. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 67:59 + 38:03
42. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 68:15 + 38:19
43. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 69:10 + 39:14
44. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 80:44 + 50:48
45. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 88:18 + 58:22
46. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 94:13 + 64:17
47. Vrbová Eva FSP7450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:07 + 71:11
Hrubá Veronika NER1153 C DISK
Brodská Renata HCE7451 C TJ Hostivice DISK