Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Rodzinny Park Rozrywki “Trzy wzgórza” Wodzisław Śląski
Pořadatel:
51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Wodzisław - Trzy Wzgórza 1:4000, E=5m, autor Piotr Piedroń
Ředitel závodu:
Jurczyk Tomasz
Hlavní rozhodčí:
Popieluchová Ivona - R3
Stavitel tratí:
Jurczyk Tomasz
JURY:
Svěchota Milan, Wysocki Andrzej, Mastela Rafal
Protokol:
Závod proběhl teplého počasí, okolo 15. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Při závodě nebyl nikdo zraněn. Protest proti závodu na české straně nebyl podán. Závod se konal v Polsku.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HarcerzeK     HarcerzeM     HDR     HStarsiK     HStarsiM     P    
D10N
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Julie Cymorková TRI0953 C TJ TŽ Třinec 13:40
2. Tereza Kawuloková TRI0956 C TJ TŽ Třinec 15:39 + 1:59
3. Julia Czajka 9 17:19 + 3:39
4. Eva Létalová SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:02 + 5:22
5. Kateřina Klose SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:00 + 10:20
6. Antonina Ostojska 10 40:59 + 27:19
7. Małgorzata Ryszka 47:18 + 33:38
8. Marta Jurek 9 50:05 + 36:25
Julia Musik 6 DISK
D10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ema Juřeníková MOV0951 C SKOB Ostrava 9:16
2. Magdalena Chudíková BFM SKOB Frýdek - Místek 13:10 + 3:54
3. Klára Walaská TRI0950 C TJ TŽ Třinec 17:35 + 8:19
4. Barbora Máchová BFM0952 C SKOB Frýdek - Místek 18:24 + 9:08
5. Agnieszka Janas 3 23:27 + 14:11
6. EMILIA KWOCZAŁA 5 31:19 + 22:03
7. WIKTORIA MATUSIAK 5 33:21 + 24:05
8. HANNA OLEŚNIEWICZ 5 36:36 + 27:20
Martyna Witkowicz 6 DISK
D12C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tereza Štětínská MOV0751 B SKOB Ostrava 9:19
2. Karolína Malá VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:19 + 3:00
3. Aleksandra Myśliwiec 7 12:57 + 3:38
4. Jagoda Porada 9 13:17 + 3:58
5. Natalia Bul 7 14:30 + 5:11
6. Martyna Sobel 7 17:31 + 8:12
7. BIANCA GIDEL 5 18:39 + 9:20
8. Zofia Miczka 7 20:28 + 11:09
9. Nadia Błaszczyk 9 21:23 + 12:04
10. Zuzanna Baj 9 24:34 + 15:15
Julia Konik 9 DISK
Alicja Kruczkowska 9 DISK
Iwona Szendra 9 DISK
Emilia Witkowicz 6 DISK
D14C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karolína Rychlá KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:57
2. Kateřina Zahradníková BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 13:31 + 0:34
3. Eliška Pavlová MOV0650 B SKOB Ostrava 13:33 + 0:36
4. Lucie Krčková TRI0550 C TJ TŽ Třinec 14:00 + 1:03
5. Eliška Tomčíková VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 14:39 + 1:42
6. Kristýna Čudková MOV0654 B SKOB Ostrava 14:40 + 1:43
7. Valérie Matulová BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 15:07 + 2:10
8. Julianna Polewka 7 16:49 + 3:52
9. Nicola Leusz 7 17:39 + 4:42
10. Justyna Dziuba 7 18:47 + 5:50
11. Laura Staniczek 10 19:25 + 6:28
12. Klára Řeháková BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 20:06 + 7:09
13. Amelia Hilaszek 7 25:54 + 12:57
14. Aleksandra Kocur 10 28:57 + 16:00
15. Jasmina Klapuch 10 31:31 + 18:34
Marta Pawliczek 10 DISK
Julia Kochoń 7 DISK
Lena Jańczak 7 DISK
D16C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jana Matoušková MOV0551 B SKOB Ostrava 16:46
2. Romana Haltofová TRI0451 B TJ TŽ Třinec 17:40 + 0:54
3. Karolina Żmij 14 29:06 + 12:20
4. Dominika Student 10 29:59 + 13:13
5. Barbara Zając 9 30:59 + 14:13
D18C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinga Pogoda 7 16:46
2. Hana Bernatíková TRI0253 A TJ TŽ Třinec 17:06 + 0:20
3. Adéla Navrátilová TRI0250 B TJ TŽ Třinec 19:56 + 3:10
4. Natalia Sobel 7 20:07 + 3:21
5. Barbora Svobodová BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 21:07 + 4:21
6. Tereza Urbánková SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:10 + 7:24
7. Tereza Davidová SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 29:39 + 12:53
Aleksandra Polewka 7 DISK
D21C
Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jana Gebauerová ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 21:38
2. Markéta Sabelová TRI9656 C TJ TŽ Třinec 22:07 + 0:29
3. Pavlína Rychlá KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:48 + 2:10
4. Lilianna Porada 9 25:36 + 3:58
D35C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soňa Létalová SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:35
2. Maria Marszałek 18 20:00 + 0:25
3. Hana Juřeníková MOV8052 C SKOB Ostrava 21:55 + 2:20
4. Vendula Pannová MOV7752 C SKOB Ostrava 21:59 + 2:24
5. Pavla Chudíková BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 22:46 + 3:11
6. Petra Klose SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:14 + 4:39
7. Irena Janas 3 24:26 + 4:51
8. Magdalena Sobczak 19 25:56 + 6:21
9. Helena Wiercioch-Wójtowicz 19 26:13 + 6:38
10. Urbankova Šárka SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 28:26 + 8:51
11. Jana Bíčánková SIT7551 C OK SILESIA 28:45 + 9:10
12. Petra Davidová SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 42:12 + 22:37
Gabriela Brodová HAV7152 C OB Havířov DISK
Monika WITKOWICZ 20 DISK
D45C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sylva Vričanová HAV6751 C OB Havířov 19:51
2. Gabriela Argalášová TRI6850 C TJ TŽ Třinec 20:05 + 0:14
3. Libuše Pavlová MOV7451 C SKOB Ostrava 22:40 + 2:49
4. Renata Řehová BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 23:37 + 3:46
5. Barbora Kaděrová HAV7051 C OB Havířov 25:02 + 5:11
6. Ivona Popieluchová BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 25:12 + 5:21
7. Jana Řeháková BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 27:00 + 7:09
8. Iveta Fišerová BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 28:23 + 8:32
9. Vanda Leciánová OOP7453 C TJ Opava 29:28 + 9:37
Šárka Bernatíková SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Beata Polewka 7 DISK
D55C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarmila Jastrzembská TRI6450 C TJ TŽ Třinec 17:53
2. Hana Sochorová HAV6250 C OB Havířov 21:46 + 3:53
Kamilla Wojarska 22 DISK
Pavla Bialožytová TRI6350 C TJ TŽ Třinec DISK
Lidia Wyźnikiewicz 20 DISK
H10N
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Masztalski Aleksander 25 24:30
Kvido Freith BFM1601 SKOB Frýdek - Místek DISK
H10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dawid Marszałek 18 9:01
2. Aleksander Janas 3 10:20 + 1:19
3. Mateusz Mokrosz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 10:37 + 1:36
4. OLIWER MATUSIAK 5 19:35 + 10:34
5. Albert Klose SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:33 + 12:32
6. Szymon Żmij 14 22:39 + 13:38
Matěj Škoda TRI1001 C TJ TŽ Třinec DISK
Tobiáš Otta BFM0903 C SKOB Frýdek - Místek DISK
H12C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Krupa TRI0706 B TJ TŽ Třinec 9:03
2. MATEUSZ KIPKA 5 11:11 + 2:08
3. SZYMON ŁUKASIK 5 12:12 + 3:09
4. Ondřej Červinka BFM0806 C SKOB Frýdek - Místek 15:35 + 6:32
5. Martin Popieluch BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 16:02 + 6:59
6. Jan Sokołowski 7 19:25 + 10:22
7. Tadeusz Masny MOV0802 C SKOB Ostrava 20:25 + 11:22
8. Stas Sokołowski 7 21:00 + 11:57
9. Dominik Kolorz 10 22:39 + 13:36
10. Dominik Tarnowicz 9 28:30 + 19:27
11. Szymon Krajcarz 9 35:39 + 26:36
12. Robert Konik 9 57:32 + 48:29
13. Jacek Kucza 10 59:14 + 50:11
14. Kevin Niewiem 9 60:34 + 51:31
H14C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Bíčánek SIT0501 B OK SILESIA 11:34
2. Ondřej Damek TRI0503 B TJ TŽ Třinec 13:03 + 1:29
3. Patryk Marszałek 18 13:10 + 1:36
4. Martin Chudík BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 16:00 + 4:26
5. Jan Bjolek BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 16:01 + 4:27
6. Kryštof Otta BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 16:35 + 5:01
7. Eduard Vojvodík MOV0600 B SKOB Ostrava 16:42 + 5:08
8. Matěj Ryška TRI0604 B TJ TŽ Třinec 17:08 + 5:34
9. Vladimír David SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:36 + 13:02
Matěj Sikora TRI0501 C TJ TŽ Třinec DISK
Karol Sówka 10 DISK
Marián Petr Zádrapa MOV0503 B SKOB Ostrava DISK
Michael Cieslar TRI0505 C TJ TŽ Třinec DISK
Olaf Kloc 7 DISK
H16C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Kovařík SIT0401 B OK SILESIA 13:28
2. Łukasz Kołodziejczyk 7 13:33 + 0:05
3. Bartłomiej Kołodziejczyk 7 15:31 + 2:03
4. Petr Martynek TRI0304 B TJ TŽ Třinec 16:21 + 2:53
5. Wojciech Skowron 7 19:31 + 6:03
6. Matěj Staněk HAV0501 C OB Havířov 22:56 + 9:28
Tomáš Malý VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
Kacper Wojak 10 DISK
H18C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Kucharczyk 7 17:13
2. Bartosz Kukla 7 20:53 + 3:40
3. Radomír Mielec AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 21:18 + 4:05
H21C
Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4754
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vojtěch Matuš VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:35 4888
2. Marek Haltof TRI0200 A TJ TŽ Třinec 19:23 + 0:48 4689
3. Martin Kovařík SIT0101 B OK SILESIA 19:24 + 0:49 4685
4. Michal Bjolek BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 20:04 + 1:29 4519
5. Tomáš Vavřík MOV0004 B SKOB Ostrava 21:13 + 2:38 4233
6. Jan Kopáček CHT8510 C OOB SK Chrast 21:21 + 2:46 4200
7. Ondra Staněk HAV0002 B OB Havířov 22:46 + 4:11 3848
8. Lukáš Bernatík SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:25 + 4:50 3686
9. David Bartosz TRI9100 C TJ TŽ Třinec 23:56 + 5:21 3558
10. Tomáš Novotný ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 24:31 + 5:56 3413
11. Paweł OSETEK 43 24:41 + 6:06
12. Marcin Bijok 33 26:17 + 7:42
13. Robert Polách SFM9500 C O-RUNNAŘI Beskydy 31:09 + 12:34 1764
Piotr Marszałek 28 DISK
Petr Pospíšil SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava DISK 0
Ireneusz Waluga 34 DISK
H35C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marcin Markowski 7 18:41
2. Rostislav Navrátil 18:50 + 0:09
3. Ladislav Lužný HAV6000 C OB Havířov 19:37 + 0:56
4. Kamil Ryška TRI7800 C TJ TŽ Třinec 19:57 + 1:16
5. Przemysław Niezgoda 35 20:00 + 1:19
6. GRZEGORZ LIPPA 5 20:23 + 1:42
7. Jakub Otta BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 20:33 + 1:52
8. Kuba Stanny 33 20:55 + 2:14
9. Sebastian Janas 18 21:27 + 2:46
10. Jacek Żmij 14 22:03 + 3:22
11. Krzysztof Masny MOV7600 C SKOB Ostrava 22:19 + 3:38
12. Marek Kawulok TRI8000 C TJ TŽ Třinec 22:23 + 3:42
13. Tomáš Sochor HAV6301 C OB Havířov 22:53 + 4:12
14. Martin Vojvodík MOV7400 C SKOB Ostrava 23:03 + 4:22
15. Pavel Matula BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 24:32 + 5:51
16. Jakub Krček TRI7803 C TJ TŽ Třinec 25:26 + 6:45
17. Zbyněk Bochňák LOV7600 C lepus.cz 28:07 + 9:26
18. Tomáš Stýblo MOV8308 SKOB Ostrava 40:36 + 21:55
Wojciech Bober 37 DISK
H45C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rafal Mastela HAV7300 C OB Havířov 17:51
2. Jiří Tesař AOP6702 C Orientační Běh Opava 18:45 + 0:54
3. Tomasz Polewka 7 18:52 + 1:01
4. Robert Porada 9 18:55 + 1:04
5. Aleš Bernatík SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:34 + 1:43
6. Milan Svěchota MOV7202 C SKOB Ostrava 20:17 + 2:26
7. Józef Forystek 24 21:15 + 3:24
8. Mariusz Jaworski 39 21:40 + 3:49
9. René Vavřík MOV7000 C SKOB Ostrava 21:42 + 3:51
10. Lubomír Bačo SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 22:52 + 5:01
11. Martin Svoboda BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 24:01 + 6:10
12. Vladimír David SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 27:51 + 10:00
13. Jarosław Rakowski 38 29:38 + 11:47
14. Martin Urbánek SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 31:37 + 13:46
15. Pavel Štětínský MOV7104 C SKOB Ostrava 49:57 + 32:06
Tomasz Witkowicz 20 DISK
H55C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krzysztof Wojarski 22 18:56
2. Lubomír Prokop TRI6001 C TJ TŽ Třinec 19:42 + 0:46
3. Stanislav Moravec SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 24:08 + 5:12
4. Wojciech Denkowski 40 24:47 + 5:51
5. Josef Juřeník MOV5201 C SKOB Ostrava 25:17 + 6:21
6. Jan Hrouza KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:55 + 7:59
7. Vlastimil Mutina BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 28:32 + 9:36
8. Oldřich Lecián OOP6100 C TJ Opava 28:33 + 9:37
9. Jan Zdanowicz 7 35:16 + 16:20
Václav Pospíšil SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H65C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adnrzej Wysocki 21:43
2. Ludvík Zeman BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 24:05 + 2:22
H70C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanislav Novotný ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 23:29
2. Roman Blimke 42 28:45 + 5:16
3. Karel Beneš HAV4201 C OB Havířov 33:37 + 10:08
4. Jiří Vávra MOV4102 C SKOB Ostrava 40:12 + 16:43
5. Jaroslav Opletal TRI3700 C TJ TŽ Třinec 44:26 + 20:57
6. Vlastimil Dvořák BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 45:12 + 21:43
HarcerzeK
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matylda Pawlas 46 97:43
HarcerzeM
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuba Biczkowski 46 31:07
2. Franciszek Sówka 46 99:33 + 68:26
3. ARTUR Szcześniak 46 76:28 + 45:21
4. Dominik Buchta 47 31:01 +
5. Konrad Bugla 47 35:04 + 3:57
HDR
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomasz Mokrosz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 14:01
2. Oliwia Wieczorek 10 14:58 + 0:57
3. Przemysław Masny 15:14 + 1:13
4. Palarcik Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:28 + 1:27
5. Jakub Rychlý KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:30 + 1:29
6. Vítek Walaski TRI1400 C TJ TŽ Třinec 15:33 + 1:32
7. Adam Fuják HAV1200 C OB Havířov 16:35 + 2:34
8. Klára Ryšková TRI1250 C TJ TŽ Třinec 17:43 + 3:42
9. Nadia Tatarczuk 18:53 + 4:52
10. Emilia Karbowniczyn 18:56 + 4:55
11. Julia Musik 18:58 + 4:57
12. Martyna Karbowniczyn 19:01 + 5:00
13. Marta Musik 19:08 + 5:07
14. Kocur Magda 10 21:22 + 7:21
15. Krzysztof Pętlak 44 22:44 + 8:43
16. Jurczyk Patryk 10 26:07 + 12:06
17. Lucie Tesařová AOP1451 C Orientační Běh Opava 28:13 + 14:12
18. Oliwia Koczy 10 28:49 + 14:48
19. Milena Kucza 10 28:52 + 14:51
20. Freiith 29:41 + 15:40
21. (+Cody) Forystek Katarzyna 24 30:04 + 16:03
22. Eva Tesařová AOP1650 C Orientační Běh Opava 30:09 + 16:08
23. Hania Mastela Michał 48:29 + 34:28
Wojtek Witek i DISK
Franek Sówka 10 DISK
HStarsiK
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alicja Świeczyńska 50 21:33
2. Malwina Dyl 46 32:20 + 10:47
3. Ola Kowalska 46 60:29 + 38:56
4. Julia Stankiewicz 46 75:29 + 53:56
Weronika Goły 46 DISK
Marzena Sternadel 50 DISK
HStarsiM
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maciej Hudek 48 22:12
2. Kamil Głuchaczka 49 22:24 + 0:12
3. Wiktor Maziarz-Piotrowski 46 26:41 + 4:29
4. Piotr Michalak 49 28:24 + 6:12
5. Radosław Frysztacki 46 39:32 + 17:20
6. Olaf Lebok 47 42:50 + 20:38
P
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonín Walaski TRI8006 C TJ TŽ Třinec 20:34
2. Jana Červinková BFM8052 SKOB Frýdek - Místek 25:09 + 4:35
3. Jana Pometlová AOP7551 C Orientační Běh Opava 28:05 + 7:31
4. Lukáš Bjolek BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 33:21 + 12:47
5. Barbara Jaworska 39 34:14 + 13:40
6. Sylwia Żmij 14 34:16 + 13:42
7. Kateřina Cymorková TRI7152 C TJ TŽ Třinec 35:54 + 15:20
8. Michael Chudík BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 43:45 + 23:11
9. Piotr Łyp 10 45:37 + 25:03
10. Elizka Hruba 52:27 + 31:53
Monika Gwizda 49 DISK
Daria Wójtowicz 45 DISK