Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E2

Kategorie: H21A

Datum:
17.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R3
H21A
9.21 km, 340 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8791
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 54:31 9292
2. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 58:12 + 3:41 8731
3. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 60:42 + 6:11 8351
4. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 63:31 + 9:00
5. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 63:39 + 9:08 7903
6. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 63:49 + 9:18 7877
7. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 65:09 + 10:38 7674
8. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 65:40 + 11:09 7596
9. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 66:44 + 12:13 7434
10. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 67:44 + 13:13 7282
11. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 68:11 + 13:40 7213
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 69:02 + 14:31 7084
13. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 69:04 + 14:33 7079
14. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 69:10 + 14:39 7064
15. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 69:27 + 14:56 7020
16. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 69:39 + 15:08 6990
17. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 69:45 + 15:14 6975
18. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 69:55 + 15:24 6949
19. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 70:24 + 15:53 6876
20. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:07 + 17:36 6615
21. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 72:13 + 17:42 6600
22. Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 72:16 + 17:45
23. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 72:31 + 18:00 6554
24. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 73:55 + 19:24
25. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 74:07 + 19:36 6311
25. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 74:07 + 19:36 6311
27. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 74:13 + 19:42 6296
28. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 74:16 + 19:45 6288
29. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 74:22 + 19:51 6273
30. Podzinski Rafal 38P9101 UKS Orientus Lodz 74:55 + 20:24
31. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 75:06 + 20:35 6161
32. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 76:18 + 21:47 5979
33. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 76:39 + 22:08 5925
34. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:12 + 22:41 5842
35. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 80:15 + 25:44 5378
36. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 83:16 + 28:45 4919
37. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 83:21 + 28:50 4906
38. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 83:33 + 29:02 4876
39. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 83:59 + 29:28 4810
40. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 84:39 + 30:08 4709
41. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 85:11 + 30:40 4628
42. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 87:20 + 32:49 4301
43. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 87:42 + 33:11 4245
44. Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 87:49 + 33:18
45. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 89:40 + 35:09 3946
46. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:39 + 36:08 3796
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK 0
Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov DISK 0