Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E3

Kategorie: H21A

Datum:
18.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Kazdová Lenka - R3
H21A
5.89 km, 210 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8791
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 39:45 8872
2. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 40:13 + 0:28 8769
3. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 40:23 + 0:38 8733
4. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 42:46 + 3:01 8211
5. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 42:54 + 3:09 8181
6. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 43:46 + 4:01 7992
7. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 44:07 + 4:22
8. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 44:29 + 4:44 7834
9. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 45:46 + 6:01 7553
10. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 46:24 + 6:39 7414
11. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 46:32 + 6:47 7385
12. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 46:37 + 6:52 7367
13. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 47:46 + 8:01 7115
14. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 48:20 + 8:35 6991
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 48:33 + 8:48 6943
16. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 49:15 + 9:30 6790
16. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 49:15 + 9:30 6790
18. Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 50:22 + 10:37
19. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 50:41 + 10:56 6476
20. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 51:20 + 11:35 6333
21. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 51:43 + 11:58 6249
21. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 51:43 + 11:58 6249
23. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 52:38 + 12:53 6048
24. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 53:01 + 13:16 5964
25. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 54:11 + 14:26 5709
26. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 54:12 + 14:27 5705
27. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 54:14 + 14:29 5698
28. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 54:22 + 14:37
29. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 55:07 + 15:22 5504
30. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:17 + 15:32 5468
31. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 55:26 + 15:41 5435
32. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 55:39 + 15:54 5387
33. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 55:40 + 15:55 5384
34. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:11 + 16:26 5270
35. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 56:33 + 16:48 5190
36. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 57:17 + 17:32 5029
37. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 57:39 + 17:54 4949
38. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 59:11 + 19:26 4613
39. Podzinski Rafal 38P9101 UKS Orientus Lodz 62:44 + 22:59
40. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 64:26 + 24:41 3463
41. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 64:32 + 24:47 3441
42. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:38 + 24:53 3419
43. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 65:06 + 25:21 3316
44. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 65:43 + 25:58 3181
45. Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 67:42 + 27:57