Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E3

Kategorie: H45A

Datum:
18.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Kazdová Lenka - R3
H45A
4.66 km, 185 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 41:22
2. Rožek David RIC7403 OB Říčany 44:28 + 3:06
3. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 44:34 + 3:12
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 45:17 + 3:55
5. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 46:20 + 4:58
6. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 46:44 + 5:22
7. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 46:59 + 5:37
8. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 48:00 + 6:38
9. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 48:14 + 6:52
10. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 49:19 + 7:57
11. Gorczyca Jacek 97P7100 KS Hades Poznań 52:54 + 11:32
12. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 56:51 + 15:29
13. Thunwall Mats 0250001 57:36 + 16:14
14. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 57:57 + 16:35
15. Pernica Jiří UOL6501 SOB Olomouc 59:39 + 18:17
16. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 61:33 + 20:11
17. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 62:08 + 20:46
18. Filipiak Marek 97P7300 KS Hades Poznań 62:42 + 21:20
19. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 63:24 + 22:02
20. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 65:18 + 23:56
21. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 65:30 + 24:08
22. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 66:16 + 24:54
23. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 66:18 + 24:56
24. Pavel Zámečník 0050002 66:51 + 25:29
25. Wolniewicz Paweł 3IP7300 Wolniewicz 66:54 + 25:32
26. Mazurek Piotr CHC7001 K.O.B. Choceň 68:58 + 27:36
27. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 69:14 + 27:52
28. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 70:33 + 29:11
29. Slomczynski Robert 38P7200 UKS Orientus Lodz 77:25 + 36:03
30. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 79:46 + 38:24
31. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 80:14 + 38:52
32. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 81:11 + 39:49
33. Krasuski Bartłomiej 0330002 83:06 + 41:44
34. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 93:58 + 52:36
35. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:22 + 58:00
36. Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 103:36 + 62:14
37. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 125:41 + 84:19
Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň DISK