Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: H21C

Datum:
16.03.2019
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost JIH 2018
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Kvapil Petr - R3
JURY:
Oma Jakub, Zakouřil Václav, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod roběhl bez závad, jury se nesešla.
H21C
6.30 km, 250 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3841
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 45:48 3989
2. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 46:10 + 0:22 3959
3. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 50:56 + 5:08 3575
4. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:12 + 5:24 3554
5. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 51:40 + 5:52 3516
6. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 52:18 + 6:30 3465
7. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 54:59 + 9:11 3248
8. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 57:44 + 11:56 3027
9. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 58:50 + 13:02 2938
10. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 59:23 + 13:35 2894
11. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 61:24 + 15:36 2731
12. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 62:37 + 16:49 2633
13. Aleš David LCE7517 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:49 + 17:01 2617
14. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 63:41 + 17:53 2547
15. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 63:44 + 17:56 2543
16. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 65:03 + 19:15 2437
17. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 65:21 + 19:33 2413
18. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:37 + 20:49 2310
19. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 67:35 + 21:47 2232
20. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 69:14 + 23:26 2099
21. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 69:46 + 23:58 2056
22. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 70:06 + 24:18 2029
23. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 70:45 + 24:57 1977
24. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 70:46 + 24:58 1976
25. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 72:06 + 26:18 1868
26. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 72:51 + 27:03 1808
27. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 73:44 + 27:56 1736
28. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:53 + 28:05 1724
29. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 74:47 + 28:59 1652
30. Pěnička Tomáš TJN0202 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:45 + 31:57 1413
31. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 79:38 + 33:50 1261
32. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:07 + 34:19 1222
33. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:11 + 34:23 1216
34. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 80:54 + 35:06 1159
35. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:09 + 35:21 1138
36. Dolný Marek 0150008 83:37 + 37:49
37. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 84:50 + 39:02 841
38. Franz Jakub 0010001 85:03 + 39:15
39. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:42 + 41:54 610
40. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:39 + 45:51 292
41. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 93:54 + 48:06 110
42. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 99:36 + 53:48 0
43. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 100:10 + 54:22 0
44. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 116:47 + 70:59 0
45. Čech Zdeněk ROZ7300 OK Roztoky 116:55 + 71:07 0
46. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 121:43 + 75:55 0
47. Tomašovič Michal 0150001 126:05 + 80:17