Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H21L

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Folbrechtová Šárka - R3
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš - R3
JURY:
Kašková Kateřina, Hradec Pavel, Martan Jiří
Protokol:
Závod proběhl bez podaného protestu, jury se nesešla. Pořadatelé se omlouvají závodnicím v kategorii D65,70,75 za chybně vytištěné popisy kontrol. Popisy na mapě byly v pořádku. Následně byl podán závodníkem Pavlem Pachnerem CHA7501 protest proti zveřejněným výsledkům, a to ve smyslu porušení čl.17.4, 17.6. a 22.5 Pravidel ve výsledcích kategorií D65 a D70. Protest byl postoupen Jury,(Kateřina Kašková CHA7850, Pavel Hradec TUR8801 a Jiří Martan VLI7300) která rozhodla o zrušení těchto dvou kategorií v plném rozsahu. Postiženým závodnicím bylo vráceno 50% startovného.
H21L
2.80 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8249
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 15:49 8587
2. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 16:14 + 0:25 8370
3. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 16:24 + 0:35 8283
4. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 16:27 + 0:38 8257
5. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 16:37 + 0:48 8170
6. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:06 + 1:17 7919
7. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 17:33 + 1:44 7684
8. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 17:34 + 1:45 7676
9. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 17:40 + 1:51 7623
10. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 17:48 + 1:59 7554
11. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 17:49 + 2:00 7545
12. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 17:50 + 2:01 7537
13. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 18:00 + 2:11 7450
14. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 18:03 + 2:14 7424
15. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 18:09 + 2:20 7372
16. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 18:13 + 2:24 7337
17. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 18:14 + 2:25 7328
18. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:18 + 2:29 7293
19. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 18:20 + 2:31 7276
20. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 18:24 + 2:35 7241
21. Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:29 + 2:40 7198
22. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 18:35 + 2:46 7146
23. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:51 + 3:02 7007
24. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:00 + 3:11 6929
25. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 19:24 + 3:35 6720
26. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 19:35 + 3:46 6625
27. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 19:52 + 4:03 6477
28. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 19:55 + 4:06 6451
29. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:01 + 4:12 6399
30. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 20:02 + 4:13 6390
31. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 20:05 + 4:16 6364
32. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 20:15 + 4:26 6278
33. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 20:17 + 4:28 6260
34. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 20:56 + 5:07 5922
35. David Tomáš 90001 9 ROB Liberec 21:10 + 5:21
36. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 21:12 + 5:23 5783
37. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:37 + 5:48 5566
38. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 21:47 + 5:58 5479
39. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 22:08 + 6:19 5296
40. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:12 + 6:23 5262
41. Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 22:25 + 6:36 5149
42. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 22:53 + 7:04 4906
43. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 23:06 + 7:17 4793
44. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 23:32 + 7:43 4567
45. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:15 + 8:26 4194
46. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 24:35 + 8:46 4020
47. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 25:06 + 9:17 3751
48. Kučerka David LIT8202 C KOB Litvínov 27:19 + 11:30 2596
49. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 30:13 + 14:24 1085
Hradec Pavel TUR8801 R OOB TJ Turnov DISK 0
Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy DISK 0
Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha DISK 0