Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
12.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána
Ředitel závodu:
Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Gorčicová Eliška - R3
Stavitel tratí:
Kadavý Petr - R2, Kubátová Jana - R3
JURY:
Horáček Miroslav, Sokolářová Jitka, Pustai David
Protokol:
Závod proběhl za deštivého počasí, cílem prošlo v den závodu 917 závodníků. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. V závodě došlo ke zranění závodníka Petra Karvánka BOR6600. Hlavní rozhodčí nemusel přistoupit k dodatečné diskvalifikaci žádného závodníka a protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího nebyl ve stanovené lhůtě do 30 min. po plánovaném času uzavření cíle podán.
H21L
4.53 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8024
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 40:22 8232
2. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:11 + 0:49 8074
3. Hradec Pavel TUR8801 R OOB TJ Turnov 42:46 + 2:24 7767
4. Grätsch Markus DE018545 USV TU Dresden 43:20 + 2:58
5. Bader Leif DE010385 Post SV Dresden 44:25 + 4:03
6. Dittmann Robert DE012092 SSV Planeta Radebeul 44:47 + 4:25
7. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 45:14 + 4:52 7289
7. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 45:14 + 4:52 7289
9. Kundisch Wieland DE016672 USV TU Dresden 46:31 + 6:09
10. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 46:42 + 6:20 7005
11. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 47:23 + 7:01 6873
12. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 47:25 + 7:03 6867
13. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 47:54 + 7:32 6773
13. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 47:54 + 7:32 6773
15. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 48:17 + 7:55 6699
16. Klein Cedrik DE015286 USV TU Dresden 49:58 + 9:36
17. Kamolz Anton DE014709 Post SV Dresden 50:20 + 9:58
18. Kraemer Andrei DE015997 Post SV Dresden 51:12 + 10:50
19. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 51:19 + 10:57 6111
20. Bräuer Dennis DEO11531 SV Lengefeld 52:15 + 11:53
21. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 52:16 + 11:54 5928
22. Leideck Karsten DE029279 USV TU Dresden 52:22 + 12:00
23. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 53:51 + 13:29 5621
24. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 54:08 + 13:46 5566
25. Cruse Franz DE014262 SV Robotron Dresden 54:29 + 14:07
26. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 56:56 + 16:34 5024
27. Lubs Alexander DE026077 USV TU Dresden 58:21 + 17:59
28. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 58:46 + 18:24 4669
29. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 58:57 + 18:35 4633
30. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:05 + 18:43 4608
31. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 59:27 + 19:05
32. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 60:47 + 20:25 4278
33. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 60:55 + 20:33 4253
34. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 61:08 + 20:46 4211
35. Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden 61:19 + 20:57
36. Richter Friedmar DE024401 USV TU Dresden 62:13 + 21:51
37. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 62:55 + 22:33 3865
38. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 63:13 + 22:51 3807
39. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 63:18 + 22:56 3791
40. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 63:31 + 23:09 3749
41. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 64:08 + 23:46 3630
42. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 64:25 + 24:03
43. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:28 + 24:06 3565
44. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 66:03 + 25:41 3259
45. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 67:34 + 27:12 2965
46. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 69:12 + 28:50 2649
47. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 69:34 + 29:12 2578
48. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:38 + 30:16 2371
49. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:47 + 30:25 2342
50. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 70:58 + 30:36 2306
51. Graumann Leo DE018595 ESV Lok Berlin-Schöneweide 71:16 + 30:54
52. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 71:40 + 31:18 2171
53. Adorján Péter DE010038 Berliner TSC 71:44 + 31:22
54. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 72:13 + 31:51 2064
55. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:51 + 32:29 1942
56. Hickethier Manfred DE019999 SSV Planeta Radebeul 73:27 + 33:05
57. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 74:11 + 33:49 1684
58. Peters Nils DE054812 USZ Halle 75:14 + 34:52
59. Rewig Thomas DE024360 USV TU Dresden 76:22 + 36:00
60. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 76:43 + 36:21 1193
61. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:52 + 36:30 1164
62. Kekrt Lukáš FYD9601 C Jizerský klub OB Frýdlant 78:53 + 38:31 773
63. Olunczek Andrej DE021788 USV TU Dresden 79:56 + 39:34
64. Ženíšek Radek SUL7601 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 80:31 + 40:09 457
65. Lindig Thomas DE054408 SSV Planeta Radebeul 80:39 + 40:17
66. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 90:09 + 49:47 0
67. Patommel Jens DE029237 Post SV Dresden 93:22 + 53:00
68. Dvořáček Dan 10002 1 CZ - Cookies & Pancakes 104:04 + 63:42
David Tomáš 110001 11 CZ - ROB Liberec DISK