Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H55

Datum:
12.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána
Ředitel závodu:
Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Gorčicová Eliška - R3
Stavitel tratí:
Kadavý Petr - R2, Kubátová Jana - R3
JURY:
Horáček Miroslav, Sokolářová Jitka, Pustai David
Protokol:
Závod proběhl za deštivého počasí, cílem prošlo v den závodu 917 závodníků. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. V závodě došlo ke zranění závodníka Petra Karvánka BOR6600. Hlavní rozhodčí nemusel přistoupit k dodatečné diskvalifikaci žádného závodníka a protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího nebyl ve stanovené lhůtě do 30 min. po plánovaném času uzavření cíle podán.
H55
2.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 27:21
2. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 30:12 + 2:51
3. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 31:28 + 4:07
4. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 32:33 + 5:12
5. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 33:00 + 5:39
6. Graumann Bernd DE018553 ESV Lok Berlin-Schöneweide 33:42 + 6:21
7. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 36:44 + 9:23
8. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 38:47 + 11:26
9. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 40:27 + 13:06
10. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 41:33 + 14:12
11. Kremlacek Johannes DE016250 ESV Lok Berlin-Schöneweide 42:18 + 14:57
12. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 42:44 + 15:23
13. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 43:00 + 15:39
14. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 43:03 + 15:42
15. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 43:16 + 15:55
16. Böhme Gerd DE011317 USG Chemnitz 44:24 + 17:03
17. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 46:00 + 18:39
18. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 46:10 + 18:49
19. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 47:05 + 19:44
20. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 48:22 + 21:01
21. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 48:45 + 21:24
22. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:25 + 22:04
23. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 49:49 + 22:28
24. Große Veit DE030680 USG Chemnitz 53:23 + 26:02
25. Unger Michael xx-Outdoor team 53:49 + 26:28
26. Hellmann René DE019642 USV TU Dresden 53:51 + 26:30
27. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 55:27 + 28:06
28. Wohlrabe Lutz DE028669 ESV Lok Berlin-Schöneweide 64:51 + 37:30
29. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 66:16 + 38:55
30. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 66:41 + 39:20
31. Neidhardt Michael DE054565 ESV Lok Berlin-Schöneweide 72:29 + 45:08
32. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:09 + 46:48
33. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 92:19 + 64:58