Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
26.05.2019
Místo konání:
Nový Bor
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
Vyhlídka, autor mapy: Jaroslav Lamač 2017, revize mapy 04/2019 Petr Karvánek, měřítko: 1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hanušová Petra - R3
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Peterka Vojtěch, Podrábská Marie, Vokál Vojtěch
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, teplota 22st. Závod proběhl bez závad a byl schválen hlavním rozhodčím v plném rozsahu. Nebyl podán žádný protest, jury ve složení Peterka Vojtěch (LLI) , Podrábská Marie (VLI), Vokál Vojtěch (CHA) se nemusela sejít.
D21L
4.70 km, 105 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6783
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 34:51 7126
2. Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 35:46 + 0:55 6957
3. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 39:30 + 4:39 6267
4. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 42:53 + 8:02 5642
5. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 43:27 + 8:36 5537
6. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 44:31 + 9:40 5340
7. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 44:59 + 10:08 5254
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 45:30 + 10:39 5158
9. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 45:58 + 11:07 5072
10. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 48:26 + 13:35 4616
11. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:50 + 13:59 4542
12. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 51:56 + 17:05
13. Vytinová Monika TUR9150 C OOB TJ Turnov 52:45 + 17:54 3818
14. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 56:09 + 21:18 3190
15. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 57:14 + 22:23 2990
16. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 58:02 + 23:11 2842
17. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 66:06 + 31:15 1351
18. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 74:50 + 39:59 0
19. Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 75:43 + 40:52 0
20. Francke Pavla VLI8850 C Slavia Liberec orienteering 75:52 + 41:01 0