Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Březinky
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Hlubný, 1:10 000, E = 5m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu, teplota 20 stupňů, bez zranění, žádný protest podán nebyl.
D21C
6.10 km, 390 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7828
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 57:27 8138
2. Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 60:45 + 3:18 7707
3. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 61:16 + 3:49 7639
4. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 68:23 + 10:56 6708
5. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 68:44 + 11:17 6662
6. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 70:09 + 12:42 6477
7. Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 73:43 + 16:16 6010
8. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 74:08 + 16:41 5955
9. Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 75:06 + 17:39 5829
10. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 78:13 + 20:46 5421
11. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 78:43 + 21:16 5356
12. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 81:58 + 24:31 4930
13. Stehlíková Alžbeta 0180003 C S-team 83:05 + 25:38
14. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 86:02 + 28:35 4398
15. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 86:35 + 29:08 4326
16. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 86:52 + 29:25 4289
17. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 86:59 + 29:32 4274
18. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 90:43 + 33:16 3785
19. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 93:51 + 36:24 3375
20. Steblová Veronika 0170001 C nereg. 96:02 + 38:35
21. Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 105:04 + 47:37 1908
22. Valentová Magda 0070001 C Prostějov 105:54 + 48:27
23. Borkovcová Lenka 0250001 C nereg. 124:07 + 66:40
Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín DISK 0