Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zrník Tomáš | GIG0601 | GIGANT Orienteering | 14:10 | ||
2. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 15:57 | + 1:47 | |
3. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 18:43 | + 4:33 | |
4. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 20:37 | + 6:27 | |
5. | Žák Jakub | ABR0606 | A-team NOVO Bruntál | 21:31 | + 7:21 | |
6. | Toloch Eduard | GIG0600 | GIGANT Orienteering | 23:34 | + 9:24 | |
7. | Urválek Jan | TBM0707 | KOS TJ Tesla Brno | 24:02 | + 9:52 | |
8. | Geisler Richard | SPC0703 | SPORTICUS team | 24:42 | + 10:32 | |
9. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 32:38 | + 18:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černík Adam | XHK0400 | MTBO Racing team Hradec Králové | 21:52 | ||
2. | Valík Adam | GIG0301 | GIGANT Orienteering | 25:41 | + 3:49 | |
3. | Svoboda Vojtěch | VPM0207 | KOS Slavia Plzeň | 25:43 | + 3:51 | |
4. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 29:38 | + 7:46 | |
5. | Dohnal František | SKL0300 | SMS Team Kladno | 29:51 | + 7:59 | |
6. | Suchánek Jakub | XBM0201 | PELLS ABND RACING TEAM | 32:18 | + 10:26 | |
7. | Čepička Václav | SLA0301 | SKOB Slaný | 33:46 | + 11:54 | |
8. | Smolen Karel | GIG0300 | GIGANT Orienteering | 43:09 | + 21:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 23:34 | ||
2. | Břeň Daniel | SKL0100 | SMS Team Kladno | 23:46 | + 0:12 | |
3. | Kroc Kryštof | GIG0100 | GIGANT Orienteering | 31:47 | + 8:13 | |
4. | Müller Tomáš | LCE9910 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:05 | + 13:31 | |
Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | DISK | |||
Humlíček Tomáš | SBK0101 | KOB START Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 19:52 | ||
2. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 20:17 | + 0:25 | |
3. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 20:56 | + 1:04 | |
4. | Stránský Vojtěch | SJC9000 | Sportcentrum Jičín | 21:42 | + 1:50 | |
5. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 21:53 | + 2:01 | |
6. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 22:17 | + 2:25 | |
7. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 22:19 | + 2:27 | |
8. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 22:56 | + 3:04 | |
9. | Vacek Jan | SPC0009 | SPORTICUS team | 23:25 | + 3:33 | |
10. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 23:28 | + 3:36 | |
11. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 23:37 | + 3:45 | |
12. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 23:44 | + 3:52 | |
13. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 23:47 | + 3:55 | |
14. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia Plzeň | 24:51 | + 4:59 | |
15. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 24:54 | + 5:02 | |
16. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:35 | + 6:43 | |
17. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 27:17 | + 7:25 | |
18. | Štochel Miroslav | MFP9300 | Matfyz Praha | 27:35 | + 7:43 | |
19. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB START Blansko | 28:00 | + 8:08 | |
20. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 28:10 | + 8:18 | |
21. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:19 | + 8:27 | |
22. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 29:35 | + 9:43 | |
Chmelař Lukáš | XHK9100 | MTBO Racing team Hradec Králové | DISK | |||
Stránský Jiří | STB8100 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | 21:33 | ||
2. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 22:01 | + 0:28 | |
3. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB Tretra Praha | 22:05 | + 0:32 | |
4. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SNS Smržovka | 22:15 | + 0:42 | |
5. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia Plzeň | 22:40 | + 1:07 | |
6. | Vedral Martin | SPC8306 | SPORTICUS team | 22:56 | + 1:23 | |
7. | Bitter Aleš | KNC8803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 23:42 | + 2:09 | |
8. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 23:46 | + 2:13 | |
9. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:58 | + 2:25 | |
10. | Jedlička Michal | XHK7309 | MTBO Racing team Hradec Králové | 24:17 | + 2:44 | |
11. | Jedlička Marek | XHK7502 | MTBO Racing team Hradec Králové | 24:19 | + 2:46 | |
12. | Jiran Jan | XHK7701 | MTBO Racing team Hradec Králové | 24:24 | + 2:51 | |
13. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:46 | + 3:13 | |
14. | Klemsa Jakub | EKP9001 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:15 | + 3:42 | |
15. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 25:24 | + 3:51 | |
16. | Müller Pavel | JEP7900 | Jehlanka Team | 25:29 | + 3:56 | |
16. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 25:29 | + 3:56 | |
18. | Kopecký Pavel | VSP7800 | USK Praha | 25:52 | + 4:19 | |
19. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 26:14 | + 4:41 | |
20. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 26:33 | + 5:00 | |
21. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 26:50 | + 5:17 | |
22. | Drobník Lukáš | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 27:03 | + 5:30 | |
23. | Černý Ladislav | ZUP8200 | MTBO ČZU Praha | 27:13 | + 5:40 | |
24. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:17 | + 5:44 | |
25. | Tošner Michal | VPM7803 | KOS Slavia Plzeň | 27:59 | + 6:26 | |
26. | Brabec Jaroslav | SBK8242 | KOB START Blansko | 28:05 | + 6:32 | |
27. | Červinka Jan | SBK7900 | KOB START Blansko | 28:28 | + 6:55 | |
28. | Urban Jan | SBK7537 | KOB START Blansko | 28:47 | + 7:14 | |
29. | Tomeček Karel | TSU8300 | LKT 80 Šumperk | 29:09 | + 7:36 | |
30. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko | 29:32 | + 7:59 | |
31. | Švarcbach Michal | KNC7001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 30:19 | + 8:46 | |
32. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 30:21 | + 8:48 | |
33. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 30:26 | + 8:53 | |
34. | Humlíček Aleš | SBK7539 | KOB START Blansko | 31:52 | + 10:19 | |
35. | Bartoš Marián | VSP8201 | USK Praha | 32:11 | + 10:38 | |
36. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 37:53 | + 16:20 | |
MS | Dostál Jakub | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:18 | + 15:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 21:26 | ||
2. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 22:37 | + 1:11 | |
3. | Skoupý Jan | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 25:01 | + 3:35 | |
4. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 25:41 | + 4:15 | |
5. | Šafář Jan | XHK7700 | MTBO Racing team Hradec Králové | 26:00 | + 4:34 | |
6. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 26:18 | + 4:52 | |
7. | Medlík Jan | TSU8246 | LKT 80 Šumperk | 26:24 | + 4:58 | |
8. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 28:41 | + 7:15 | |
9. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 28:50 | + 7:24 | |
10. | Zavrtálek Petr | SMR8401 | SNS Smržovka | 30:23 | + 8:57 | |
11. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 30:49 | + 9:23 | |
12. | Rýdel Jiří | KAM9200 | OK Kamenice | 30:59 | + 9:33 | |
13. | Ševčík Matěj | XHK7908 | MTBO Racing team Hradec Králové | 32:16 | + 10:50 | |
14. | Hodoň Miroslav | GIG8100 | GIGANT Orienteering | 35:50 | + 14:24 | |
15. | Bláha Adam | SPC9212 | SPORTICUS team | 37:23 | + 15:57 | |
16. | Reif Jan | TSU8604 | LKT 80 Šumperk | 37:46 | + 16:20 | |
Ištok Martin | BLI8001 | MTBO Bludný kořen | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 22:10 | ||
2. | Toloch Alexandr | GIG7000 | GIGANT Orienteering | 23:05 | + 0:55 | |
3. | Zrník Tomáš | GIG7118 | GIGANT Orienteering | 23:40 | + 1:30 | |
4. | Pucherna Eduard | SJC7400 | Sportcentrum Jičín | 23:45 | + 1:35 | |
5. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 24:55 | + 2:45 | |
6. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 24:57 | + 2:47 | |
7. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELLS ABND RACING TEAM | 25:31 | + 3:21 | |
8. | Hons Miši | SMR7700 | SNS Smržovka | 26:00 | + 3:50 | |
9. | Putík Jiří | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 26:24 | + 4:14 | |
10. | Valík Luděk | GIG7101 | GIGANT Orienteering | 26:58 | + 4:48 | |
11. | Kunz Martin | GIG7100 | GIGANT Orienteering | 27:51 | + 5:41 | |
12. | Linhart Aleš | GIG7200 | GIGANT Orienteering | 28:02 | + 5:52 | |
13. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | 28:04 | + 5:54 | |
14. | Kroc Dalibor | GIG7400 | GIGANT Orienteering | 28:11 | + 6:01 | |
15. | Beran Pavel | SJH7801 | SOS Jindřichův Hradec | 28:12 | + 6:02 | |
16. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELLS ABND RACING TEAM | 28:13 | + 6:03 | |
17. | Kejval Jaromír | SJC7300 | Sportcentrum Jičín | 29:30 | + 7:20 | |
18. | Pölzelbauer Michael | 15A7000 | OLG Ströck Wien | 31:37 | + 9:27 | |
19. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 34:30 | + 12:20 | |
20. | Geisler Michal | SPC7504 | SPORTICUS team | 35:36 | + 13:26 | |
21. | Chamraďa Dušan | GIG7601 | GIGANT Orienteering | 37:19 | + 15:09 | |
Pařízek Petr | SMR7001 | SNS Smržovka | DISK | |||
Nedopílek David | ABR7602 | A-team NOVO Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 26:55 | ||
2. | Vřešťál Jan | TUR7301 | OOB TJ Turnov | 28:37 | + 1:42 | |
3. | Michalík Ivan | XBM6834 | PELLS ABND RACING TEAM | 29:21 | + 2:26 | |
4. | Linhart Michal | XBM7801 | PELLS ABND RACING TEAM | 30:33 | + 3:38 | |
5. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | KOB START Blansko | 33:02 | + 6:07 | |
6. | Suchánek Ladislav | XBM7008 | PELLS ABND RACING TEAM | 34:11 | + 7:16 | |
7. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | OK Kamenice | 49:44 | + 22:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | 23:45 | ||
2. | Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | 24:16 | + 0:31 | |
3. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 24:57 | + 1:12 | |
4. | Šňupárek Ondřej | ZUP6949 | MTBO ČZU Praha | 25:24 | + 1:39 | |
5. | Holinka Martin | ZPV6712 | KOB ZPV Prostějov | 26:03 | + 2:18 | |
6. | Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 26:08 | + 2:23 | |
7. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 26:45 | + 3:00 | |
8. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia Plzeň | 26:47 | + 3:02 | |
9. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 27:00 | + 3:15 | |
10. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 27:55 | + 4:10 | |
11. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | 29:12 | + 5:27 | |
12. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB START Blansko | 29:25 | + 5:40 | |
13. | Svoboda Radek | VPM6903 | KOS Slavia Plzeň | 31:49 | + 8:04 | |
14. | Veselý Jan | ZUP6500 | MTBO ČZU Praha | 37:25 | + 13:40 | |
15. | Janda Luboš | CHT6001 | OOB SK Chrast | 42:29 | + 18:44 | |
16. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 45:09 | + 21:24 | |
17. | Němec Lubomír | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | 49:50 | + 26:05 | |
Hejna Jiří | SPC6201 | SPORTICUS team | DISK | |||
Řízek Jaroslav | VIP6501 | SK VIPrahlo | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 31:45 | ||
2. | Dravetz Walter | TZL5418 | SKOB Zlín | 32:29 | + 0:44 | |
3. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 32:36 | + 0:51 | |
4. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 35:25 | + 3:40 | |
5. | Hubík Petr | TBM5913 | KOS TJ Tesla Brno | 42:53 | + 11:08 | |
6. | Kuchař Vladimír | BOR4902 | OK Jiskra Nový Bor | 44:25 | + 12:40 | |
7. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | SKOB Kobra Vsetín | 45:11 | + 13:26 | |
8. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI Vejprty | 54:26 | + 22:41 | |
9. | Novák Miroslav | SBK5400 | KOB START Blansko | 55:37 | + 23:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 12:11 | ||
2. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 13:05 | + 0:54 | |
3. | Toloch Otakar | GIG0900 | GIGANT Orienteering | 13:47 | + 1:36 | |
4. | Ryglová Adéla | TBM0857 | KOS TJ Tesla Brno | 14:03 | + 1:52 | |
5. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | KOS TJ Tesla Brno | 14:06 | + 1:55 | |
6. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 14:20 | + 2:09 | |
7. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | SPORTICUS team | 15:54 | + 3:43 | |
8. | Linhart Jakub | GIG0800 | GIGANT Orienteering | 17:31 | + 5:20 | |
9. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 18:23 | + 6:12 | |
10. | Šňupárek Jan | ZUP | MTBO ČZU Praha | 20:08 | + 7:57 | |
11. | Burešová Ema | XBM0950 | PELLS ABND RACING TEAM | 24:11 | + 12:00 | |
12. | Kopecká Marie | VSP0951 | USK Praha | 25:58 | + 13:47 | |
13. | Vřešťál Frnatišek | TUR | OOB TJ Turnov | 26:42 | + 14:31 | |
14. | Linhart Adam | GIG0801 | GIGANT Orienteering | 27:04 | + 14:53 | |
15. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | KOS TJ Tesla Brno | 27:05 | + 14:54 | |
16. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:13 | + 16:02 | |
17. | Malý Matyáš | TBM0910 | KOS TJ Tesla Brno | 28:15 | + 16:04 | |
18. | Jirásková Mia | VSP1150 | USK Praha | 28:44 | + 16:33 | |
19. | Ryglová Beáta | TBM1158 | KOS TJ Tesla Brno | 29:01 | + 16:50 | |
20. | Jirásková Viola | VSP1151 | USK Praha | 29:05 | + 16:54 | |
21. | Malá Lucie | TBM1165 | KOS TJ Tesla Brno | 35:28 | + 23:17 | |
22. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 37:17 | + 25:06 | |
23. | Šnupárková Bára | ZUP | MTBO ČZU Praha | 39:52 | + 27:41 | |
24. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 45:51 | + 33:40 | |
25. | Linhartová Anežka | XBM1051 | PELLS ABND RACING TEAM | 49:14 | + 37:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 23:00 | ||
2. | Hašková Eva | VPM7352 | KOS Slavia Plzeň | 25:45 | + 2:45 | |
3. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 27:34 | + 4:34 | |
4. | Nekoranec Petr | 001 | 31:18 | + 8:18 | ||
5. | Hečková Petra | TZL8153 | SKOB Zlín | 31:39 | + 8:39 | |
6. | Pucherna Fanda | SJC9999 | Sportcentrum Jičín | 33:28 | + 10:28 | |
7. | Petra Nečasová | TZL8155 | SKOB Zlín | 33:34 | + 10:34 | |
8. | Moffat Martina | 51:19 | + 28:19 | |||
9. | Kay Nováková Kateřina | 52:12 | + 29:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 20:57 | ||
2. | Burešová Veronika | XBM0550 | PELLS ABND RACING TEAM | 22:20 | + 1:23 | |
3. | Stránská Sofie | STB0851 | TJ Stadion Nový Bor | 22:56 | + 1:59 | |
4. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 23:23 | + 2:26 | |
5. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | KOS TJ Tesla Brno | 31:59 | + 11:02 | |
6. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 38:25 | + 17:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:33 | ||
2. | Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:04 | + 1:31 | |
3. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI Vejprty | 23:30 | + 1:57 | |
4. | Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 24:02 | + 2:29 | |
5. | Vedrová Ela | TBM0357 | KOS TJ Tesla Brno | 24:25 | + 2:52 | |
6. | Chamraďa Natali | GIG0450 | GIGANT Orienteering | 25:27 | + 3:54 | |
7. | Pišová Barbora | LCE0251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:09 | + 10:36 | |
Štěpánková Ema | KAM0255 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 20:52 | ||
2. | Zrníková Adéla | GIG0050 | GIGANT Orienteering | 21:36 | + 0:44 | |
3. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 30:30 | + 9:38 | |
4. | Skoupá Vendula | GIG0151 | GIGANT Orienteering | 33:54 | + 13:02 | |
5. | Barnetová Veronika | XPU9952 | PARDUBICE BIKERS | 37:17 | + 16:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | 21:06 | ||
2. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 21:40 | + 0:34 | |
3. | Kamarytová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 21:47 | + 0:41 | |
4. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 22:02 | + 0:56 | |
5. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 22:17 | + 1:11 | |
6. | Reifová Naděžda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 22:49 | + 1:43 | |
7. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 23:00 | + 1:54 | |
8. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 23:30 | + 2:24 | |
9. | Tučková Dagmar | SPC8653 | SPORTICUS team | 23:54 | + 2:48 | |
10. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 24:03 | + 2:57 | |
11. | Ančicová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 24:13 | + 3:07 | |
12. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 24:45 | + 3:39 | |
13. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 26:00 | + 4:54 | |
14. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 28:19 | + 7:13 | |
15. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 34:40 | + 13:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 21:15 | ||
2. | Jiranová Kateřina | XHK8350 | MTBO Racing team Hradec Králové | 22:05 | + 0:50 | |
3. | Lamichová Martina | XHK9150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 22:12 | + 0:57 | |
4. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:38 | + 1:23 | |
5. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB START Blansko | 22:58 | + 1:43 | |
6. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SNS Smržovka | 23:33 | + 2:18 | |
7. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 23:46 | + 2:31 | |
8. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 24:40 | + 3:25 | |
9. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 24:50 | + 3:35 | |
10. | Honnerová Blanka | TZL8052 | SKOB Zlín | 24:55 | + 3:40 | |
11. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB Tretra Praha | 25:15 | + 4:00 | |
12. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 25:34 | + 4:19 | |
13. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 26:48 | + 5:33 | |
14. | Svobodová Katu | SMR8451 | SNS Smržovka | 27:06 | + 5:51 | |
15. | Puchernová Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 28:29 | + 7:14 | |
16. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB START Blansko | 29:39 | + 8:24 | |
17. | Königová Jana | SBK8661 | KOB START Blansko | 29:46 | + 8:31 | |
18. | Křístková Veronika | SBK8379 | KOB START Blansko | 34:16 | + 13:01 | |
19. | Košíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 34:30 | + 13:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Červená Adéla | XHK9750 | MTBO Racing team Hradec Králové | 22:09 | ||
2. | Pařízková Anežka | SMR9350 | SNS Smržovka | 23:40 | + 1:31 | |
3. | Jedličková Adéla | XHK8253 | MTBO Racing team Hradec Králové | 23:53 | + 1:44 | |
4. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 24:37 | + 2:28 | |
5. | Pačáková Michaela | SPC8654 | SPORTICUS team | 25:16 | + 3:07 | |
6. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 25:45 | + 3:36 | |
7. | Vosecká Veronika | SPC8853 | SPORTICUS team | 26:42 | + 4:33 | |
8. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 27:03 | + 4:54 | |
9. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:44 | + 5:35 | |
10. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:27 | + 6:18 | |
11. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 29:02 | + 6:53 | |
12. | Horová Klára | VSP8455 | USK Praha | 29:29 | + 7:20 | |
13. | Tichá Jana | KNC9250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 30:05 | + 7:56 | |
14. | Itaniemi Janita | GIG8051 | GIGANT Orienteering | 32:32 | + 10:23 | |
15. | Jedličková Jana | XHK8351 | MTBO Racing team Hradec Králové | 40:03 | + 17:54 | |
16. | Hejnová Aneta | SPC9356 | SPORTICUS team | 40:16 | + 18:07 | |
17. | Coufalová Markéta | TSU8894 | LKT 80 Šumperk | 44:11 | + 22:02 | |
18. | Fajtlová Lucie | VPM9251 | KOS Slavia Plzeň | 57:38 | + 35:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelíková Michaela | GIG7550 | GIGANT Orienteering | 20:35 | ||
2. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:24 | + 2:49 | |
3. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 24:50 | + 4:15 | |
4. | Honsová Lenka | SMR7750 | SNS Smržovka | 25:06 | + 4:31 | |
5. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 25:19 | + 4:44 | |
6. | Walther Katja | 25:25 | + 4:50 | |||
7. | Faltejsková Jana | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | 26:35 | + 6:00 | |
8. | Zápotocká Anna | VLI7250 | Slavia Liberec orienteering | 28:22 | + 7:47 | |
9. | Michálková Alice | GIG7650 | GIGANT Orienteering | 28:48 | + 8:13 | |
10. | Lánerová Leona | ABR7752 | A-team NOVO Bruntál | 28:51 | + 8:16 | |
11. | Linhartová Martina | GIG7750 | GIGANT Orienteering | 29:39 | + 9:04 | |
12. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:23 | + 9:48 | |
13. | Kovářová Jitka | VPM7350 | KOS Slavia Plzeň | 30:49 | + 10:14 | |
14. | Valíková Petra | GIG7350 | GIGANT Orienteering | 31:15 | + 10:40 | |
15. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | KOB START Blansko | 33:23 | + 12:48 | |
16. | Beranová Jana | SJH7851 | SOS Jindřichův Hradec | 34:35 | + 14:00 | |
Straková Linda | LME7950 | SK Los Mělník | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 25:16 | ||
2. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 25:21 | + 0:05 | |
3. | Dohnalová Jindra | VIP6251 | SK VIPrahlo | 27:06 | + 1:50 | |
4. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 28:09 | + 2:53 | |
5. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | LKT 80 Šumperk | 32:10 | + 6:54 | |
6. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | ŠK VAZKA Bratislava | 39:45 | + 14:29 | |
7. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:14 | + 14:58 | |
8. | Hančíková Michaela | TZL6559 | SKOB Zlín | 68:05 | + 42:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 28:27 | ||
2. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 30:18 | + 1:51 | |
3. | Perůtková Ivana | TSU5850 | LKT 80 Šumperk | 38:36 | + 10:09 | |
4. | Kralova Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 60:05 | + 31:38 |