Výsledky závodu: YETi ZIMA CUP 2019

Datum:
20.01.2019
Místo konání:
Ekonimická univerzita Bratislava
Pořadatel:
VBA - ŠK VAZKA Bratislava
Mapa:
EUBA 2019
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
M10     M12     M14     M16     M18     M19     M40     M55     N     OPEN     RD     W10     W12     W14     W16     W18     W19     W40     W55    
M10
1.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šutka Alex Luis SKS0901 C Športový klub Sandberg 27:32
2. Havlík Andrej SPE0901 C KOB Sokol Pezinok 29:44 + 2:12
3. Kotuliak Peter FBA1003 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:38 + 12:06
M12
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cisár Dávid SPE07BC C KOB Sokol Pezinok 13:15
2. Dolný Michal SPE0706 C KOB Sokol Pezinok 15:20 + 2:05
3. Mikloš Matúš SPE0702 C KOB Sokol Pezinok 16:32 + 3:17
4. Dokupil Ján SKS0801 C Športový klub Sandberg 16:50 + 3:35
5. Brňák Jakub SKS0701 C Športový klub Sandberg 17:47 + 4:32
6. Vaňo Matúš SKS0804 C Športový klub Sandberg 20:45 + 7:30
7. Bednárik Daniel 06H C OB Kittsee 21:09 + 7:54
8. Patrik Prutkay SKS0703 C Športový klub Sandberg 22:12 + 8:57
9. Jendek Ondrej SPE0704 C KOB Sokol Pezinok 28:21 + 15:06
10. Gross Patrik SKS0803 C Športový klub Sandberg 28:23 + 15:08
11. Kníž Filip 06D08AC C TRIAX 30:23 + 17:08
M14
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bukovac Filip FBA0501 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:46
2. Jančík Filip SPE0604 C KOB Sokol Pezinok 17:30 + 2:44
3. Berčík Jakub FBA0507 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:23 + 4:37
4. Kasza Tomáš FBA0503 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:39 + 6:53
5. Knaup Jonás 02I06AA C Gyor 21:52 + 7:06
6. Syrový Tomáš SPE0601 C KOB Sokol Pezinok 25:01 + 10:15
7. Dokupil Daniel SKS0502 C Športový klub Sandberg 27:38 + 12:52
8. Sýkora Tristan FBA0602 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:07 + 19:21
9. Koman Ján FBA0504 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:46 + 20:00
10. Hostačný Samuel SPE0501 C KOB Sokol Pezinok 40:38 + 25:52
11. Zedníček Michal SPE0603 C KOB Sokol Pezinok 43:17 + 28:31
12. Kapusta Lukáš SPE0602 C KOB Sokol Pezinok 44:57 + 30:11
Kováč Ondrej VBA0601 C ŠK VAZKA Bratislava DISK
M16
3.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kukurugya Šimon SKS0402 C Športový klub Sandberg 30:06
2. Mikloš Andrej SPE0401 C KOB Sokol Pezinok 31:31 + 1:25
3. Fraňo Jakub SPE0302 C KOB Sokol Pezinok 33:23 + 3:17
4. Šipoš Šimon SPE0406 C KOB Sokol Pezinok 34:48 + 4:42
5. Dokupil Samuel SKS0304 C Športový klub Sandberg 37:08 + 7:02
6. Dolný Marek SPE04BB C KOB Sokol Pezinok 39:41 + 9:35
7. Hummel Jakub RBA0304 C TJ Rapid Bratislava 48:42 + 18:36
8. Balogh Michal SKS0301 C Športový klub Sandberg 54:11 + 24:05
9. Koleják Matúš 01B C Krúžok OB na ZŠ Odborárska 56:14 + 26:08
10. Urban Michal SKS0401 C Športový klub Sandberg 77:17 + 47:11
Lago Oliver VBA0301 C ŠK VAZKA Bratislava DISK
Zedníček Tomáš SPE0405 C KOB Sokol Pezinok DISK
M18
3.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubík Maximilián RBA0303 C TJ Rapid Bratislava 37:38
2. Balogh Matúš SKS0101 C Športový klub Sandberg 41:20 + 3:42
M19
5.70 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bukovac Pavol FBA8102 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:34
2. Jonáš Adam BBA0101 C KOBRA Bratislava 36:41 + 2:07
3. Papuga Miroslav TKE9002 C Klub OB Akademik TU Košice 38:40 + 4:06
4. Šimo Matúš SPE0107 C KOB Sokol Pezinok 38:43 + 4:09
5. Šipoš Tomáš SPE0311 C KOB Sokol Pezinok 39:07 + 4:33
6. Mižúr Peter FBA9101 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:07 + 7:33
7. Kukurugya Matej SKS0103 C Športový klub Sandberg 47:18 + 12:44
8. Lago Miroslav VBA7601 C ŠK VAZKA Bratislava 48:56 + 14:22
9. Jonáš Radoslav SKS6902 C Športový klub Sandberg 49:06 + 14:32
10. Karch Peter SPE9112 C KOB Sokol Pezinok 57:42 + 23:08
11. Urban Marek SKS7401 C Športový klub Sandberg 58:17 + 23:43
12. Sokolík Tomáš SPE9109 C KOB Sokol Pezinok 60:32 + 25:58
13. Charvát Tomáš SPE8502 C KOB Sokol Pezinok 62:35 + 28:01
Kubina Filip SKS8901 C Športový klub Sandberg DISK
M40
3.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spišiak Marian SPE7601 C KOB Sokol Pezinok 32:51
2. Borský Martin FBA7704 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:27 + 2:36
3. Knaup Jan 02I77AA C Gyor 39:25 + 6:34
4. Piják Jaroslav SPE5801 C KOB Sokol Pezinok 40:10 + 7:19
5. Dokupil Rastislav SKS74AA C Športový klub Sandberg 41:40 + 8:49
6. Vorlíček Peter SKS7501 C Športový klub Sandberg 43:50 + 10:59
7. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 46:00 + 13:09
8. Koman Marek FBA7905 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:45 + 13:54
9. Jančík Tomáš SPE7603 C KOB Sokol Pezinok 46:46 + 13:55
10. Kotuliak Ivan FBA7402 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:01 + 15:10
11. Brňák Štefan SKS7601 C Športový klub Sandberg 48:19 + 15:28
12. Balogh Richard SKS6901 C Športový klub Sandberg 50:01 + 17:10
13. Mikloš Andrej SPE7503 C KOB Sokol Pezinok 53:28 + 20:37
14. Földeš František 06G C FTC Fiľakovo 53:31 + 20:40
15. Kukurugya Emil SKS6603 C Športový klub Sandberg 56:11 + 23:20
16. Vaňo Marek SKS7901 C Športový klub Sandberg 56:45 + 23:54
17. Čierny Jozef 01C68AA C Neregistrovaní 58:26 + 25:35
18. Kasza Ladislav FBA7102 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:49 + 25:58
Kníž Peter 06D74AA C TRIAX DISK
Kováč Milan VBA7101 C ŠK VAZKA Bratislava DISK
M55
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oravec Ivan SPE5502 C KOB Sokol Pezinok 34:37
2. Mižúr Ján FBA5501 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:34 + 0:57
3. Paulo Miloš SPE6301 C KOB Sokol Pezinok 39:21 + 4:44
4. Fekiač Jozef VBA5801 C ŠK VAZKA Bratislava 45:03 + 10:26
5. Mikluš Viktor FBA5201 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:21 + 11:44
6. Poláček Pavol SPE5501 C KOB Sokol Pezinok 48:58 + 14:21
7. Pavelek Viktor 01C56AA C Neregistrovaní 61:04 + 26:27
8. Nebeský Ján FBA4101 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:28 + 29:51
9. Noga Štefan SPE5402 C KOB Sokol Pezinok 77:38 + 43:01
N
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodaj Radoslav 06I C Gymnázium A.Einsteina 15:44
2. Sapozhnikova Jana 06I C Gymnázium A.Einsteina 17:41 + 1:57
3. Poláková Katarína 06D95AA C TRIAX 18:22 + 2:38
4. Lovás Martin 01C04AB C Neregistrovaní 19:10 + 3:26
5. Prokešová Romana 06I C Gymnázium A.Einsteina 19:52 + 4:08
6. Mališ Andrej 01D01AA C TJ Ioan 1209 20:59 + 5:15
7. Mravíková Teodorka SKS0752 C Športový klub Sandberg 31:01 + 15:17
8. Mravíková Ĺubica SKS70AB C Športový klub Sandberg 32:17 + 16:33
Fraňo Peter SPE4701 C KOB Sokol Pezinok DISK
OPEN
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šelc Michal 01C88AA C Neregistrovaní 41:31
2. Vrábeľ René 01C77AA C Neregistrovaní 42:06 + 0:35
3. Müller Adam VBA8802 C ŠK VAZKA Bratislava 42:41 + 1:10
4. Brunovský Simon 06D93AA C TRIAX 43:49 + 2:18
5. Grossová Barbora SKS80AB C Športový klub Sandberg 49:14 + 7:43
6. Babkova Miroslava FBA7553 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:16 + 8:45
7. Lovás Lukáš 01C18AA C Neregistrovaní 52:49 + 11:18
8. Mališ Marián 01D69AA C TJ Ioan 1209 58:54 + 17:23
9. Sýkora Andrej 01C79BA C Neregistrovaní 62:41 + 21:10
10. Knížová Lenka 01C C Neregistrovaní 66:10 + 24:39
11. Slezák Braňo 01C80AA C Neregistrovaní 79:39 + 38:08
12. Lovásová Alžbeta 01C69AA C Neregistrovaní 92:07 + 50:36
Zúbek Martin FBA7706 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
RD
1.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knížová Katarína 06D10AF C TRIAX 17:13
2. Bednárik Šimon 06H C OB Kittsee 18:01 + 0:48
3. Kocúr Boris FBA1004 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:37 + 1:24
4. Slezáková Zorka 01C10AC C Neregistrovaní 18:41 + 1:28
5. Zúbeková Hana FBA0952 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:11 + 1:58
6. Koník Adrián SPE C KOB Sokol Pezinok 19:15 + 2:02
7. Zúbeková Dorota FBA1151 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:04 + 4:51
8. Lohnertová Linda XXX12AR C Neregistrovaní 23:13 + 6:00
9. Borská Sára FBA0951 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:32 + 7:19
10. Slezáková Nina 01C08AB C Neregistrovaní 25:09 + 7:56
11. Bónová Natália TRX C TRIAX 29:01 + 11:48
12. Máčajová Hana SKS1153 C Športový klub Sandberg 32:19 + 15:06
13. Sýkora Alan FBA1202 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:14 + 17:01
14. Borská Barbora FBA1052 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:09 + 19:56
15. Berky Jakub SPE11AA C KOB Sokol Pezinok 38:27 + 21:14
16. Knaupová Anna 02I14AA C Gyor 44:14 + 27:01
17. Bukovác Lukáš FBA1002 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:56 + 28:43
18. Kocúrová Barbora FBA1251 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:41 + 29:28
W10
1.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonášová Ema SKS0951 C Športový klub Sandberg 23:06
2. Máčajová Zina SKS0954 C Športový klub Sandberg 29:42 + 6:36
3. Kováčová Lucia VBA10AA C ŠK VAZKA Bratislava 32:06 + 9:00
W12
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toporová Kristína SPE0751 C KOB Sokol Pezinok 17:45
2. Vorlíčková Lucia SKS0851 C Športový klub Sandberg 18:50 + 1:05
3. Brňáková Diana SKS0952 C Športový klub Sandberg 19:03 + 1:18
4. Baloghová Zora SKS0751 C Športový klub Sandberg 21:10 + 3:25
5. Šipošová Hana SPE0951 C KOB Sokol Pezinok 21:45 + 4:00
6. Kotuliaková Lea FBA0751 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:42 + 5:57
7. Pálková Eva 04A07AA C GAMČA 27:49 + 10:04
Ihnatova Tatiana 04A07AB C GAMČA DISK
W14
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Herna Rebecca FBA0553 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:00
2. Ježíková Gabriela SPE0551 C KOB Sokol Pezinok 14:23 + 0:23
3. Šipošová Lucia SPE0654 C KOB Sokol Pezinok 14:42 + 0:42
4. Buršíková Martina RBA06AA C TJ Rapid Bratislava 16:37 + 2:37
5. Lago Elena VBA0551 C ŠK VAZKA Bratislava 17:55 + 3:55
6. Šutková Anamária SKS0552 C Športový klub Sandberg 18:49 + 4:49
7. Žilincová Paulína SKS0651 C Športový klub Sandberg 23:29 + 9:29
8. Herna Nicole FBA0552 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:32 + 14:32
W16
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedorová Klára SPE0455 C KOB Sokol Pezinok 18:34
2. Havlíková Ema SPE0451 C KOB Sokol Pezinok 18:45 + 0:11
3. Ježíková Natália SPE0454 C KOB Sokol Pezinok 20:50 + 2:16
4. Kováčová Žofia VBA0451 C ŠK VAZKA Bratislava 29:26 + 10:52
5. Mravíková Katarína SKS0451 C Športový klub Sandberg 33:54 + 15:20
W18
3.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostercová Viktória SKS0251 C Športový klub Sandberg 35:55
2. Patassiová Michaela FBA0252 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:12 + 5:17
3. Mozolíková Michaela SPE0254 C KOB Sokol Pezinok 44:12 + 8:17
4. Jánošová Veronika SKS0151 C Športový klub Sandberg 48:42 + 12:47
5. Dohňanská Gréta XXX C Neregistrovaní 70:50 + 34:55
W19
3.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tamara RBA0252 C TJ Rapid Bratislava 31:11
2. Jablonovská Lenka SPE9063 C KOB Sokol Pezinok 32:42 + 1:31
3. Kotrlová Katarína SKS9051 C Športový klub Sandberg 38:44 + 7:33
4. Poštulková Andrea VZA9351 C Slávia ŽU Žilina 39:22 + 8:11
5. Sedileková Ela HBB9352 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:26 + 9:15
6. Vorlíčková Barbora SKS7651 C Športový klub Sandberg 42:47 + 11:36
7. Šmelíková Dorota RBA0251 C TJ Rapid Bratislava 43:31 + 12:20
8. Urbanová Monika SKS7751 C Športový klub Sandberg 43:36 + 12:25
9. Sýkorová Katarína FBA8253 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:49 + 14:38
10. Bukovacová Alena FBA7451 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:54 + 15:43
11. Šmelíková Barbora VBA6951 C ŠK VAZKA Bratislava 47:42 + 16:31
12. Bednáriková Táňa SSN7952 C KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:12 + 18:01
13. Zedníčková Michaela SPE8253 C KOB Sokol Pezinok 56:25 + 25:14
14. Ježíková Ĺubomíra SPE83AA C KOB Sokol Pezinok 57:01 + 25:50
15. Simaichlová Lea FBA8255 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:17 + 34:06
16. Kutajová Vladimíra VZA9352 C Slávia ŽU Žilina 75:41 + 44:30
W40
3.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knaupová Ivana 02I78AA C Gyor 35:14
2. Šmelíková Hana FBA6951 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:37 + 4:23
3. Prutkayová Veronika SKS7852 C Športový klub Sandberg 40:30 + 5:16
4. Šimová Bronislava PEZ6951 C AŠK Pezinok 42:19 + 7:05
5. Komanová Kristína FBA7853 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:26 + 7:12
6. Kotuliaková Petra FBA7552 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:05 + 8:51
7. Jančíková Lenka SPE C KOB Sokol Pezinok 47:04 + 11:50
8. Brňáková Martina SKS7752 C Športový klub Sandberg 49:13 + 13:59
9. Šipošová Zuzana SPE7351 C KOB Sokol Pezinok 51:40 + 16:26
10. Bartalosová Ivana SKS78AC C Športový klub Sandberg 52:52 + 17:38
11. Kutišová Silvia SPE7352 C KOB Sokol Pezinok 56:25 + 21:11
12. Herna Ida FBA7253 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:40 + 25:26
13. Bellušová Mária SKS74AC C Športový klub Sandberg 61:59 + 26:45
14. Jonášová Marta SKS6951 C Športový klub Sandberg 63:21 + 28:07
15. Kováčová Katarína VBA7451 C ŠK VAZKA Bratislava 63:30 + 28:16
16. Baloghová Hana SKS6551 C Športový klub Sandberg 66:05 + 30:51
17. Šutková Ĺubica SKS77AB C Športový klub Sandberg 66:06 + 30:52
18. Máčajová Edita SKS75AB C Športový klub Sandberg 70:42 + 35:28
19. Puls Svelana RBA72AA C TJ Rapid Bratislava 105:40 + 70:26
W55
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pijáková Iveta SPE6251 C KOB Sokol Pezinok 20:38
2. Karovic Maya SPE5851 C KOB Sokol Pezinok 27:37 + 6:59
3. Fekiačová Mária VBA5851 C ŠK VAZKA Bratislava 32:12 + 11:34
4. Poláčková Darina SPE5852 C KOB Sokol Pezinok 32:55 + 12:17
5. Daříčková Katarína FBA5551 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:12 + 17:34
6. Fraňová Marie SPE5051 C KOB Sokol Pezinok 38:45 + 18:07
7. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 44:44 + 24:06
Brzová Marta SPE5351 C KOB Sokol Pezinok DISK