Výsledky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
20.01.2019
Místo konání:
Ramsau am Dachstein
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav
Stavitel tratí:
Mareček Petr, Mareček Šimon
Kategorie:
Men 21     Women 21    
Men 21
7.80 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schnyder Gion 3IZ9516 C WRE 30:48:00
2. Belomazhev Stanimi 3IZ9526 C WRE 30:53:00 + 0:05
3. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 31:05:00 + 0:17
4. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:32:00 + 1:44
5. Comai Davide 3IZ9524 C WRE 32:52:00 + 2:04
6. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 32:55:00 + 2:07
7. Boos Corsin 3IZ9520 C WRE 33:21:00 + 2:33
8. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 34:09:00 + 3:21
9. Corradini Francesko 3IZ9523 C WRE 34:14:00 + 3:26
10. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 34:44:00 + 3:56
11. Jordi Andri 3IZ9519 C WRE 34:45:00 + 3:57
12. Vystavěl Ondřej JPV9807 E Oddíl OS SK Prostějov 34:54:00 + 4:06
13. Mueller Nicola 3IZ9518 C WRE 35:19:00 + 4:31
14. Berglinger Lars 3IZ9522 C WRE 35:45:00 + 4:57
15. Penchev Martin 3IZ9525 C WRE 35:46:00 + 4:58
16. Bartoš Vojtěch MLA9802 E MLOK Mariánské Lázně 36:00:00 + 5:12
17. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 36:05:00 + 5:17
18. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 36:07:00 + 5:19
19. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 36:17:00 + 5:29
20. Šňupárek Václav VPM9548 E KOS Slavia Plzeň 37:07:00 + 6:19
21. Mueller Severin 3IZ9521 C WRE 38:07:00 + 7:19
22. Fesselhofer Roland 3IZ9538 C WRE 38:46:00 + 7:58
23. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 39:07:00 + 8:19
24. Kratochvíl Martin SJI8304 A OK Jihlava 39:14:00 + 8:26
25. Suciu Simion 3IZ9514 C WRE 39:15:00 + 8:27
26. Robalds Andris 21L9400 C ZVOC 39:32:00 + 8:44
27. Bieri Andrin 3IZ9517 C WRE 39:39:00 + 8:51
28. Mrázek Jan SJC8102 A Sportcentrum Jičín 39:48:00 + 9:00
29. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 39:50:00 + 9:02
30. Szep Zoltan 3IZ9513 C WRE 40:00:00 + 9:12
31. Gond Balazs 24H8700 C GOC 41:00:00 + 10:12
32. Szazs Botono 3IZ9515 C WRE 42:00:00 + 11:12
33. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 42:13:00 + 11:25
34. Marych Konstantin NNNXX12 C Neregistrovaní 42:27:00 + 11:39
35. Varga Stephan 3IZ9535 C WRE 43:16:00 + 12:28
36. Eriksson Simon NNNXX11 C Neregistrovaní 43:25:00 + 12:37
37. Průša Michal VSP7310 E USK Praha 43:30:00 + 12:42
38. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 44:48:00 + 14:00
39. Neumann Tomáš PVP8900 E VSK Přírodní vědy Praha 45:47:00 + 14:59
40. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 47:30:00 + 16:42
41. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 47:56:00 + 17:08
41. Satrapa Vito 3IZ9537 C WRE 47:56:00 + 17:08
43. Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 47:57:00 + 17:09
44. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 48:57:00 + 18:09
45. Kunc Radovan TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:02:00 + 18:14
46. Bieri Markus 3IZ9532 C WRE 49:10:00 + 18:22
47. Boudný Jan SZP7401 B TJ Slovan Zdravotník Praha 49:32:00 + 18:44
48. Wickert Adrian 3IZ9533 C WRE 49:47:00 + 18:59
49. Petrovič Blaž SLO C 50:56:00 + 20:08
50. Poell Matthia 3IZ9534 C WRE 52:24:00 + 21:36
51. Martínek Robert VPM7700 A KOS Slavia Plzeň 64:52:00 + 34:04
52. Lerchegger Bernhar 3IZ9536 C WRE 65:14:00 + 34:26
53. Tojnar Jan LIV6701 A Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 72:35:00 + 41:47
Women 21
6.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 30:57:00
2. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 31:09:00 + 0:12
3. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSK Přírodní vědy Praha 32:37:00 + 1:40
4. Corradini Stefania 3IZ9553 C WRE 32:57:00 + 2:00
5. Šimková Johanka SHK9355 E OK Slavia Hradec Králové 32:58:00 + 2:01
6. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:31:00 + 3:34
7. Dyaksova Andreya 3IZ9557 C WRE 34:58:00 + 4:01
8. Valdmane Liga 21L9450 C ZVOC 35:22:00 + 4:25
9. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 37:00:00 + 6:03
10. Erhart Antonia 3IZ9563 C WRE 38:12:00 + 7:15
11. Dyaksova Antoane 3IZ9558 C WRE 38:25:00 + 7:28
12. Diener Laura 3IZ9551 C WRE 38:31:00 + 7:34
13. Ventura Alice 3IZ9552 C WRE 38:42:00 + 7:45
14. Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 40:17:00 + 9:20
15. Dyaksova Evangel 3IZ9556 C WRE 43:12:00 + 12:15
16. Nedyalkova Kalina 3IZ9555 C WRE 44:42:00 + 13:45
17. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 44:47:00 + 13:50
18. Lueger Anna 3IZ9562 C WRE 45:32:00 + 14:35
19. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 46:49:00 + 15:52
20. Reiner Marina 3IZ9561 C WRE 47:50:00 + 16:53
21. Hechl Isabel 3IZ9559 C WRE 50:45:00 + 19:48
22. Vlahova Aleksan 3IZ9554 C WRE 52:19:00 + 21:22
23. Janovská Petra PGP7355 A SK Praga 58:08:00 + 27:11
24. Hirschhofer Andrea 3IZ9560 C WRE 66:03:00 + 35:06