Výsledky závodu: O-bludiště

Datum:
29.08.2019
Místo konání:
Dolní Pěna
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Obludiště, 1:500
Ředitel závodu:
Nouza Petr ml. - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
Protokol:
Závod začal za dusného počasí. V jeho průběhu se závodním prostorem přehnalo několik silnějších přeháněk, některé i s doprovodem hromů a blesků. Do uzavření Obludiště však všichni závodníci stihli závod dokončit a nikdo nebyl nucen bloudit až do pátečního rána. Zranění nebylo zaznamenáno žádné.
Kategorie:
E     V     Z    
E
0.36 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hošek Radim 993 TAP - KOB Tretra Praha 11:55
2. Horvát Petr 341 KOS Tesla Brno 12:45 + 0:50
3. Hecl František KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:14 + 1:19
4. Doušek Tomáš KOS Tesla Brno 13:27 + 1:32
5. Sokolářová Šárka 5960 OOB TJ Turnov 13:43 + 1:48
6. Zabořil Vojtěch 9711 OOB TJ Turnov 13:51 + 1:56
7. Potužník Viktor SJH 14:40 + 2:45
8. Hošková Tereza 1772 TAP - KOB Tretra Praha 14:43 + 2:48
9. Štábl Adam KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:45 + 2:50
10. Thoř Tomáš 5959 OOB TJ Turnov 14:46 + 2:51
11. Karatsiolis Kryštof 13292 OOB TJ Turnov 14:51 + 2:56
12. Kučera Jan 6821 VSP - USK Praha 14:52 + 2:57
13. Grycová Kateřina 5412 KOS Tesla Brno 15:32 + 3:37
14. Rajnoha David 6110 KOS Tesla Brno 15:46 + 3:51
15. Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec 15:50 + 3:55
16. Srba Matěj NNN 15:51 + 3:56
17. Hájek Kryštof 15053 OOB TJ Turnov 15:54 + 3:59
18. Jelínková Zora 7590 SK Praga 16:07 + 4:12
19. Kalina Miroslav 1100 SPC - SPORTICUS team 16:15 + 4:20
20. Lange Korbinian SV Mietraching 16:23 + 4:28
21. Vítek Matěj OK Jihlava 16:26 + 4:31
22. Veselá Eva OB České Budějovice 16:37 + 4:42
23. Volkov Alexander TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 17:17 + 5:22
23. Arnošt Kamil 6820 NNN 17:17 + 5:22
25. Malivánková Eva 7052 SK Zabovresky Brno 17:21 + 5:26
26. Penzkofer Markus DE 17:27 + 5:32
27. Hrouza Jan 2039 KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:35 + 5:40
28. Lange Maria SV Mietraching 18:20 + 6:25
29. Rychlá Karolína 2019 KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:25 + 6:30
30. Gottfried Adam 21469 OB České Budějovice 18:43 + 6:48
31. Jirásek Milan VSP - USK Praha 18:46 + 6:51
32. Šritrová Lenka 5947 OOB TJ Turnov 18:52 + 6:57
33. Šťastný Karel 703 SK OB Ostrava 18:57 + 7:02
34. Simon Stefan SV Mietraching 19:07 + 7:12
35. Biller Georg SV Mietraching 19:15 + 7:20
36. Venhoda Matěj 4614 OK Jihlava 19:28 + 7:33
37. Humlíček René 6136 UBM - MENISKOS Brno 19:29 + 7:34
38. Štábl Patrik 14540 KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:46 + 7:51
39. Teringlová Vendula 6340 OB České Budějovice 20:00 + 8:05
40. Kaštanová Šárka NNN 20:24 + 8:29
41. Mellan Jonáš 15054 OOB TJ Turnov 20:26 + 8:31
42. Houžvička David OOB TJ Turnov 20:31 + 8:36
43. Procházková Dana OB České Budějovice 20:48 + 8:53
44. Mencl Jan 31803 OOB TJ Turnov 20:57 + 9:02
45. Šťastná Lenka 714 SK OB Ostrava 21:08 + 9:13
46. Venhoda Milan 4651 OK Jihlava 21:26 + 9:31
47. Janů Zdeněk KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:28 + 9:33
48. Teringl Radek OB České Budějovice 21:34 + 9:39
49. Vavřík Tomáš 21631 MOV - SKOB Ostrava 21:39 + 9:44
50. Izdný Pavel 4657 SJI 21:42 + 9:47
51. Gottfriedová Adéla 16983 OB České Budějovice 21:52 + 9:57
52. Lubas Miroslav OK Střelka 22:02 + 10:07
53. Jiříčková Bětka 2042 KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:40 + 10:45
54. Podivínský Tomáš 4265 OK Sparta Praha 22:46 + 10:51
55. Arnoštová Kateřina 6837 NNN 22:49 + 10:54
55. Vaníček Ondřej OK Střelka 22:49 + 10:54
57. Němcová Martina 5542 SK Technik České Budějovice 23:27 + 11:32
58. Ptáčková Veronika 17533 KOS Tesla Brno 23:57 + 12:02
59. Ptáček Ondřej 17530 KOS Tesla Brno 24:10 + 12:15
60. Prošek Michal 4658 SJI 24:13 + 12:18
61. Bestová Pavla STA 24:20 + 12:25
62. Sliž Eduard 38536 TRI Třinec 24:31 + 12:36
63. Jelínek Martin 3560 SK Praga 24:42 + 12:47
64. Janíková Marie 41937 UBM - MENISKOS Brno 24:52 + 12:57
65. Olekšová Viktorie KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:52 + 13:57
66. Vítek Jaroslav 22099 OK Jihlava 26:36 + 14:41
67. Suchá Barbora NNN 27:06 + 15:11
68. Arnoštová Veronika 6768 NNN 27:27 + 15:32
69. Bláha Adam KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:16 + 16:21
70. Kučerová Marie VSP - USK Praha 28:20 + 16:25
71. Humlíčková Martina 6116 UBM - MENISKOS Brno 28:21 + 16:26
72. Gillich Luca 35873 DE 29:02 + 17:07
73. Kozák Ondřej OB České Budějovice 29:03 + 17:08
74. Strýčková Monika 26793 ADA - OOB Spartak Adamov 30:04 + 18:09
75. Procházka Robert OB České Budějovice 30:11 + 18:16
76. Humlíček Petr 6147 UBM - MENISKOS Brno 30:34 + 18:39
77. Míková Lenka 2108 OB České Budějovice 30:41 + 18:46
78. Mikoška Jan Sternberk 31:31 + 19:36
79. Teringlová Martina OB České Budějovice 32:06 + 20:11
80. Paříková Iva OOB TJ Turnov 32:11 + 20:16
81. Martincová Kristýna 1472 OOB SK Chrast 32:14 + 20:19
82. Gillich Dóra 35872 DE 33:27 + 21:32
83. Gregorová Kamila SK OB Ostrava 33:31 + 21:36
84. Blahuta Marek 3021 MFP 33:46 + 21:51
85. Blahutová Hana MFP 33:57 + 22:02
86. Jarošová Irena OB České Budějovice 34:14 + 22:19
87. Olekšová Natálie KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:22 + 22:27
88. Šmídová Klára UBM - MENISKOS Brno 34:49 + 22:54
89. Sliž Rostislav TRI - TJ TŽ Třinec 35:32 + 23:37
90. Penzkofer Julia SV Mietraching 36:13 + 24:18
91. Stárek Filip 5870 OOB TJ Turnov 36:38 + 24:43
92. Jaroš Jakub OB České Budějovice 37:07 + 25:12
93. Gottfriedová Marcela 16974 OB České Budějovice 37:38 + 25:43
94. Tomanek Daniel KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:41 + 27:46
95. Votíková Monika 6353 OB České Budějovice 39:46 + 27:51
96. Podivínská Ivana CZ - SK Podivín Šalingrad 40:12 + 28:17
97. Mikošková Iveta 39720 Sternberk 40:38 + 28:43
98. Jadviščok Ladislav 26828 SK UP Olomouc 40:40 + 28:45
99. Humlíčková Jana 6138 UPM 40:54 + 28:59
100. Mikošková Marie 36288 Sternberk 41:28 + 29:33
101. Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov 43:46 + 31:51
102. Švidrnochová Hana OOP - TJ Opava 44:10 + 32:15
103. Buráňová Hana 36718 CZ - BzB 51:51 + 39:56
104. Doušková Vlasta 28026 KOS Tesla Brno 54:29 + 42:34
105. Tomanková Alice KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:57 + 45:02
Wierer Martin OK Střelka DISK
Doležel Tomáš OK Střelka DISK
Podivínský Tomáš CZ - SK Podivín Šalingrad DISK
V
0.36 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef 6346 OB České Budějovice 21:12
2. Chmelař Miroslav 1627 Oddíl OB Kotlářka 23:45 + 2:33
3. Argaláš Jaroslav TRI - TJ TŽ Třinec 28:42 + 7:30
4. Buráň Zdeněk 36716 CZ - BzB 29:22 + 8:10
5. Hrouza Jan 2022 KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:02 + 8:50
6. Jelínková Radana 7582 SK Praga 36:24 + 15:12
7. Hejzlarová Vladimíra 6347 OB České Budějovice 37:12 + 16:00
8. Nechuta Milan 4026 NNN 37:49 + 16:37
9. Nechutová Alena 4025 NNN 43:49 + 22:37
10. Ryšavý Jiří 3138 OOP - TJ Opava 44:28 + 23:16
11. Suchý Jan NNN 47:48 + 26:36
12. Soudková Alena 5536 SK Technik České Budějovice 84:28 + 63:16
Strýček Jiří 33065 ADA - OOB Spartak Adamov DISK
Lange Peter SV Mietraching DISK
Lange Petra SV Mietraching DISK
Z
0.23 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA - OOB Spartak Adamov 6:53
2. Matoušková Jana NNN 8:07 + 1:14
3. Ptáček Jonáš KOS Tesla Brno 8:55 + 2:02
4. Strýčková Barbora 25009 ADA - OOB Spartak Adamov 9:00 + 2:07
5. Rod Matyáš 25595 VSP - USK Praha 9:12 + 2:19
6. Teringl Vojtěch 6343 OB České Budějovice 9:29 + 2:36
7. Plachá Zita OK Střelka 9:44 + 2:51
8. Votíková Tereza 6341 OB České Budějovice 10:02 + 3:09
9. Kučera Jakub 15155 VSP - USK Praha 10:11 + 3:18
10. Krätzer Jakub OK Střelka 10:14 + 3:21
11. Gregorová Alice NNN 10:24 + 3:31
12. Folprecht Lukáš 24656 VSP - USK Praha 10:30 + 3:37
13. Volkov Maksym TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 10:34 + 3:41
14. Blažek Cyril SJH 10:59 + 4:06
15. Matějů Antonín SK Praga 11:04 + 4:11
16. Míchal Jakub SJH 11:12 + 4:19
17. Benešová Miš SJH 11:25 + 4:32
18. Jirásková Laura VSP - USK Praha 11:42 + 4:49
19. Šťastný Antonín 13395 SK OB Ostrava 12:00 + 5:07
20. Malečková Pavlína 21102 SK Järven 12:31 + 5:38
21. Rodová Anežka 31569 VSP - USK Praha 12:33 + 5:40
22. Janošíková Marie OB České Budějovice 12:36 + 5:43
23. Blažek Vojtěch 32476 SJH 12:42 + 5:49
24. Kopenec Šimon 28042 SJH 13:03 + 6:10
25. Janošíková Eva OB České Budějovice 13:04 + 6:11
26. Pastuszková Laura 23510 VSP - USK Praha 13:17 + 6:24
27. Folprechtová Julie 21553 VSP - USK Praha 13:24 + 6:31
28. Procházková Magdaléna OB České Budějovice 13:40 + 6:47
29. Jarošová Linda OB České Budějovice 13:55 + 7:02
30. Štětínská Tereza NNN 14:04 + 7:11
31. Jaroš Jáchym OB České Budějovice 14:22 + 7:29
32. Hejzlarová Maja CZ - Hejzlarovi 14:34 + 7:41
33. Hejzlar Arjuna CZ - Hejzlarovi 14:48 + 7:55
34. Teringlová Veronika 21013 OB České Budějovice 15:08 + 8:15
35. Vaníček Robin OK Střelka 15:46 + 8:53
36. Kučerová Kateřina 15157 VSP - USK Praha 15:56 + 9:03
37. Komárková Radka 32398 SOS Jindřichův Hradec 16:35 + 9:42
38. Janíková Anna UBM - MENISKOS Brno 17:23 + 10:30
39. Arnošt Daniel 20313 NNN 17:38 + 10:45
40. Lubasová Aneta OK Střelka 17:57 + 11:04
41. Bestová Magdalena OK Střelka 18:05 + 11:12
41. Kozák Matěj OB České Budějovice 18:05 + 11:12
43. Wierer Jan OK Střelka 18:07 + 11:14
44. Míka Ondřej OB České Budějovice 18:08 + 11:15
45. Doleželová Vendula OK Střelka 18:15 + 11:22
46. Blažková Veronika 4565 SOS Jindřichův Hradec 18:27 + 11:34
47. Minařík Josef 30730 OB České Budějovice 18:41 + 11:48
48. Minařík František 30731 OB České Budějovice 18:47 + 11:54
49. Janošík Ivan 15091 OB České Budějovice 18:56 + 12:03
50. Vaníček Štěpán 37287 OK Střelka 19:07 + 12:14
51. Plachá Nora OK Střelka 19:17 + 12:24
52. Kopencová Anna 28043 SJH 19:21 + 12:28
53. Janíková Klára 39183 UBM - MENISKOS Brno 19:27 + 12:34
54. Vítková Hana OK Jihlava 19:49 + 12:56
55. Krätzer Matěj OK Střelka 20:16 + 13:23
56. Wierer Antonín OK Střelka 20:24 + 13:31
57. Sližová Kateřina TRI - TJ TŽ Třinec 20:25 + 13:32
58. Kudrhalt Filip NNN 20:35 + 13:42
59. Sojková Veronika NNN 20:36 + 13:43
60. Sikora Matěj TRI - TJ TŽ Třinec 20:47 + 13:54
61. Ptáčková Julie 24426 KOS Tesla Brno 20:49 + 13:56
62. Vaníčková Nikola OK Střelka 21:02 + 14:09
63. Cieslar Michael TRI - TJ TŽ Třinec 21:42 + 14:49
64. Lubasová Nela OK Střelka 22:14 + 15:21
65. Doleželová Leona OK Střelka 22:21 + 15:28
66. Doleželová Jolana OK Střelka 22:39 + 15:46
67. Volkova Maja TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 24:09 + 17:16
68. Kalinová Ella 14424 SPC - SPORTICUS team 26:07 + 19:14
69. Kalinová Lisa 24708 SPC - SPORTICUS team 27:15 + 20:22
70. Jirásková Viola VSP - USK Praha 32:55 + 26:02
71. Pastuszek Lukáš VSP - USK Praha 33:08 + 26:15
72. Rychlý Jakub NNN 33:36 + 26:43
73. Jirásková Mia VSP - USK Praha 34:10 + 27:17
74. Janík Jan 41936 UBM - MENISKOS Brno 42:41 + 35:48
Hejzlarová Aiša CZ - Hejzlarovi DISK
Doušková Hana KOS Tesla Brno DISK
Mikoška Jan 39423 Sternberk DISK
Švidrnochová Nela OOP - TJ Opava DISK
Pobuda Jan SJH DISK
Parkan Tomáš 28280 SJH DISK
MS Čápová Eliška OK Střelka 10:06 + 3:13