Výsledky závodu: Tour de Prague

Datum:
07.12.2019
Místo konání:
Praha 14
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Praha 14
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
A     B     C     D    
A
14.50 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan PGP8407 85:24
2. Flašar Jan 86:11 + 0:47
3. Petržela Jan PHK9200 86:30 + 1:06
4. Janda Martin DOB8002 90:30 + 5:06
5. Křivda Martin CHC9501 91:53 + 6:29
6. Makovský Jakub TAP8511 92:26 + 7:02
7. Navrátil Šimon 94:29 + 9:05
8. Matoušek Martin SPC7604 96:29 + 11:05
9. Pospíšil Ondřej 97:19 + 11:55
10. Pucherna Jan TAP7701 97:34 + 12:10
11. Protiva Tomáš TAP8400 98:26 + 13:02
12. Pek Daniel SHK9803 98:37 + 13:13
13. Fröhlich Martin 98:52 + 13:28
14. Blaha Ondřej EKP7002 99:05 + 13:41
15. Havlíček Jan RIC7902 99:09 + 13:45
16. Obuškevič Jan SMR7000 100:14 + 14:50
17. Trojan Karel 101:10 + 15:46
18. Johanovský Tomáš DKP8500 101:33 + 16:09
19. Martan Jiří 101:53 + 16:29
20. Klícha Martin 102:06 + 16:42
21. Chaloupská Barbora PHK9951 105:20 + 19:56
22. Kovář Miroslav SJC8104 105:28 + 20:04
23. Boudný Jan SCP7417 108:10 + 22:46
24. Štěňha Martin SPC7608 109:08 + 23:44
25. Škrabálek Jan KYL7000 109:41 + 24:17
26. Zýka Jan 110:13 + 24:49
27. Kalina Miroslav SPC8211 110:28 + 25:04
28. Ramba Jiří DKP8606 110:57 + 25:33
29. Šimáček Ondřej 111:10 + 25:46
30. Jansová Martina 111:13 + 25:49
31. Koldinský Jan KPY8506 112:23 + 26:59
32. Slabý Jiří 100001 112:43 + 27:19
33. Málek Martin CST8902 112:47 + 27:23
34. Hrouda Matěj 113:11 + 27:47
35. Vrabec Ondřej SCP8303 113:16 + 27:52
36. Oma Jakub 114:51 + 29:27
37. Teplá Karolína SHK9251 115:04 + 29:40
38. Illner Jakub 115:27 + 30:03
39. Ficek Michal 116:10 + 30:46
40. Houska Jindřich DOR7601 116:36 + 31:12
41. Dvořáček Dan 10002 116:52 + 31:28
42. Bartaloš Tomáš PGP8010 117:44 + 32:20
43. Holub Michal 118:28 + 33:04
44. Slávik Alexander 118:32 + 33:08
45. Řada Jakub DKP9401 119:46 + 34:22
46. Buk Michal 121:16 + 35:52
47. Buzek Martin PGP8401 122:22 + 36:58
48. Beran Jakub 123:50 + 38:26
49. Kautský Jiří SCP8201 124:23 + 38:59
50. Trnka Pavel 125:18 + 39:54
51. Koten Pavel RIC7200 125:32 + 40:08
52. Pecoldová Pavlína 126:19 + 40:55
53. Žitný Chlebák 127:40 + 42:16
54. Dubec Pavel SCP8003 128:12 + 42:48
55. Lužnický Jiří LIT8501 129:15 + 43:51
56. Čáp 129:21 + 43:57
57. Balcarová Jana 130:23 + 44:59
58. Bouška Zdeněk 80001 133:11 + 47:47
59. Žáček Martin FSP6803 133:34 + 48:10
60. Kilarská Marcela VSP7151 134:08 + 48:44
61. Kožinová Jana PGP6651 134:55 + 49:31
62. Králová Vanda BZP8750 135:47 + 50:23
63. Střelba Ondřej PGP7510 136:14 + 50:50
64. Súkup Jaroslav 137:28 + 52:04
65. Typltová Hana DKP8760 137:44 + 52:20
66. Vereš Lukáš ASU8800 138:04 + 52:40
67. Duda Miroslav ROU8009 139:43 + 54:19
68. Vojvodík Martin MOV7400 140:07 + 54:43
69. Jeffer 141:08 + 55:44
70. Lenková Jana 141:56 + 56:32
71. Žebrák Zbyněk LOV7101 143:05 + 57:41
72. Řada Hanka DKP9450 145:04 + 59:40
73. Kratochvíl Dan 145:10 + 59:46
74. Silný Ondřej PHK7906 145:37 + 60:13
75. Malý Jakub 147:45 + 62:21
76. Stanojkovičová Ljuba 152:36 + 67:12
77. Horová Magda 154:59 + 69:35
78. Lohr Ivo SCP6801 155:04 + 69:40
79. Stejskalová Tereza 159:00 + 73:36
Kroupa Štěpán VPM6904 DISK
B
10.60 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Antonín TAP0402 73:39
2. Jíra Tomáš KAM9802 77:19 + 3:40
3. Hledík Jakub CHT9501 80:23 + 6:44
4. Hájková Eliška KAM9851 80:59 + 7:20
5. Baldrian Petr PGP7203 82:01 + 8:22
6. Hájek Adam KAM9202 82:15 + 8:36
7. Kabát Jan PGP6901 82:18 + 8:39
8. Klusák Martin DKP8704 83:25 + 9:46
9. Klement David DKP0110 85:31 + 11:52
10. Bialožyt Michal 85:52 + 12:13
11. Sedláček Jaroslav DKP0309 86:21 + 12:42
12. Šimůnková Gabriela TAP9755 87:02 + 13:23
13. Lužný Ladislav HAV6000 87:43 + 14:04
14. Waldhauser Štěpán BOR0409 87:47 + 14:08
15. Král Aleš MFP7808 88:18 + 14:39
16. Martanová Elin VLI0252 88:21 + 14:42
17. Poklopová Lenka SSU8952 90:03 + 16:24
18. Novák Ivo OKP6200 90:48 + 17:09
19. Kurz Matouš PGP8606 90:57 + 17:18
20. Opálková Martina BBM0050 91:25 + 17:46
21. Bořánek Petr VSP7000 92:09 + 18:30
22. Novák Libor OKP6504 92:12 + 18:33
23. Vaněk Petr ZBP7302 93:40 + 20:01
24. Janas Petr PGP7106 94:06 + 20:27
25. Martanová Lea VLI0555 95:18 + 21:39
26. Mědílková Iva SPC7160 97:05 + 23:26
27. Procházka Antonín DCE5500 98:01 + 24:22
28. Bartalošová Jana PGP8154 99:10 + 25:31
29. Karmazín Pavel LBE6800 99:11 + 25:32
30. Palaščak Honza 99:45 + 26:06
31. Souček Tomáš SHK8200 100:16 + 26:37
32. Málek Martin CST6501 100:46 + 27:07
33. Nováková Kateřina OKP9450 102:10 + 28:31
34. Roreitnerová Danka 103:00 + 29:21
35. Šitra Vladimír LPM7904 104:04 + 30:25
36. Collis Mark DKP7703 104:31 + 30:52
37. Kubecová Majda 105:09 + 31:30
38. Rypáčková Dana SPC7955 105:11 + 31:32
39. Balusková Ida OKP7350 106:17 + 32:38
40. Havlínová Zuzana SCP8150 106:37 + 32:58
40. Mikan Petr 106:37 + 32:58
42. Ascherman Jan 106:46 + 33:07
43. Waldhauser Martin BOR7106 108:06 + 34:27
44. Škáchová Petra KAM7054 108:46 + 35:07
44. Vildmonová Pavla PGP7454 108:46 + 35:07
46. Prošek Luboš 109:05 + 35:26
47. Čechová Lenka 110:39 + 37:00
48. Dvořák Pavel LPM7805 110:41 + 37:02
49. Procházková Zuzana KPY8650 110:55 + 37:16
50. Hausmannová Klára EKP8651 112:21 + 38:42
51. Samek Jakub VSP8800 113:49 + 40:10
52. Klaška Pavel 114:20 + 40:41
53. Buriánek Jaromír SCP4700 115:20 + 41:41
54. Kožina Petr PGP6000 116:23 + 42:44
55. Krhut Libor HAV6302 118:33 + 44:54
56. Hošek Ladislav SCP6001 120:12 + 46:33
57. Illnerová Daniela DKP6651 120:39 + 47:00
58. Houdek Štěpán 120:50 + 47:11
59. Dvořák Miloš BBM7300 121:30 + 47:51
60. Hanousek Martin CTB7910 122:08 + 48:29
61. Hric Jan MFP6300 123:10 + 49:31
62. Jirka Jiří ZPV5501 123:41 + 50:02
63. Sixtová Ivana 125:15 + 51:36
64. Hlavatá Pavla DKP7050 127:29 + 53:50
65. Řadová Lucie DKP0251 131:56 + 58:17
66. Sedláčková Petra ROZ7050 135:10 + 61:31
67. Sedláček Jaroslav ROZ6801 135:16 + 61:37
68. Černá Eliška SCP9050 142:17 + 68:38
69. Paukert Milan TJP5000 149:49 + 76:10
70. Horáková Petra 60001 154:00 + 80:21
71. Šomvársky Ján TAP5500 158:07 + 84:28
Sládková Tereza DISK
Kabát Martin PGP0408 DISK
Němeček Jan VSP6201 DISK
C
8.40 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fojtů Petr PDY8700 59:03
2. Holas Štěpán SJC8702 66:48 + 7:45
3. Chmelařová Michaela SHK9151 68:53 + 9:50
4. Kondrát Martin PGP6501 72:41 + 13:38
5. Šindelka Antonín DLP7200 72:52 + 13:49
6. Černý Matouš TAP0501 73:58 + 14:55
7. Pangrácová Anna 74:06 + 15:03
8. Zimmerová Kateřina KAM9850 74:15 + 15:12
9. Svoboda Jiří DKP7504 76:33 + 17:30
10. Komín David PGP7405 78:29 + 19:26
11. Sedláček Patrik DKP0816 79:02 + 19:59
12. Schäfer Jan TZL9301 79:30 + 20:27
13. Puchernová Zuzana TAP8453 80:01 + 20:58
14. Hovorková Tereza ZVO0153 80:03 + 21:00
15. Voltrová Alena DKP9956 81:57 + 22:54
16. Vaněček Jan TJP8000 82:06 + 23:03
17. Klíma Kamil 140001 83:15 + 24:12
18. Žemla Tomáš 83:20 + 24:17
19. Pangrácová Marie 110001 84:42 + 25:39
20. Kožinová Anna PGP9350 84:54 + 25:51
21. Janovská Petra PGP7355 87:05 + 28:02
22. Víteček Jan DKP7201 87:59 + 28:56
22. Víteček Šimon DKP0801 87:59 + 28:56
24. Waldhauserová Irena BOR7459 89:50 + 30:47
25. Valtr Pavel 89:59 + 30:56
26. Tejkal Jan ADA8110 90:41 + 31:38
27. Kubec Pavel 94:01 + 34:58
28. John Vladimír OLP5502 97:06 + 38:03
29. Mikulášová Helena PGP9353 98:08 + 39:05
30. Teplá Hana SHK6561 98:15 + 39:12
31. Míchalová Šárka KPY0050 98:26 + 39:23
32. Sixta Jan 99:35 + 40:32
33. Strnad Jakub DLP0703 100:12 + 41:09
34. Málková Šárka CST8351 100:40 + 41:37
35. Kříž Pavel PZR4800 102:27 + 43:24
36. Jahn Pavel SCP5500 102:46 + 43:43
37. Vavrušová Helena TAP6152 103:16 + 44:13
38. Kopečný Mojmír TAP6402 103:21 + 44:18
38. Petrová Martina TAP6852 103:21 + 44:18
40. Toušek Miloslav MKP5000 105:00 + 45:57
41. Řadová Jaromíra DKP6551 105:07 + 46:04
42. Šunda Marek VSP9200 105:14 + 46:11
43. Svítilová Pavla BZP7750 105:41 + 46:38
44. Přeček Zdeněk SCP5200 105:53 + 46:50
45. Jahnová Helena SCP5550 106:54 + 47:51
46. Novák Miloš SCP4600 108:40 + 49:37
47. Syslová Edita PGP8853 111:11 + 52:08
48. Sedláčková Linda ROZ0050 112:52 + 53:49
48. Klíchová Petra 112:52 + 53:49
50. Šitrová Lucie LPM7857 120:28 + 61:25
51. Čtrnáct Šimon PGP0001 125:12 + 66:09
52. Beranová Vlasta UVP5450 129:51 + 70:48
53. Hamáček Bohuslav LBE5000 150:14 + 91:11
Žemlová Barbora DISK
D
6.10 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Ivana 52:41
2. Jíra Filip KAM0506 54:59 + 2:18
3. Klusáková Jitka DKP5651 55:23 + 2:42
4. Kotrčová Lenka PDY9350 55:42 + 3:01
5. Klusáček Radim BOR7710 56:52 + 4:11
6. Novotný Petr 130001 58:57 + 6:16
7. Lukavcová Ivana SMR8754 58:59 + 6:18
8. Tomášková Linda TAP0455 59:27 + 6:46
9. Král Quido PGP0410 60:04 + 7:23
10. Městka Václav VSP0600 60:20 + 7:39
11. Horák Martin VSP0601 60:25 + 7:44
12. Nováková Eliška PDY0150 60:37 + 7:56
13. Kotenová Barbora RIC0452 61:05 + 8:24
14. Tihon Jaroslav TAP6102 61:18 + 8:37
15. Paulů Robert CEP7301 61:38 + 8:57
16. Městková Kateřina VSP7650 62:04 + 9:23
16. Blažková Kristina 62:04 + 9:23
18. Jírová Monika ROZ7350 64:31 + 11:50
19. Havlík Jaroslav SJC3601 65:04 + 12:23
20. Kavánková Jana 65:12 + 12:31
21. Waldhauserová Eliška BOR0757 65:48 + 13:07
22. Kotenová Markéta 66:57 + 14:16
23. Janík Pavel SOB6802 67:05 + 14:24
24. Šimůnková Michaela TAP0851 68:27 + 15:46
25. Šabatka Zdeněk PHK8900 68:38 + 15:57
26. Caha Dan 68:53 + 16:12
27. Macek Pavel LPU7517 68:55 + 16:14
28. Nosek Petr DLT6901 69:40 + 16:59
29. Prox Jakub RIC7406 70:27 + 17:46
30. Klašková Josefina DKP9651 72:35 + 19:54
31. Klašková Kateřina DKP6750 73:12 + 20:31
31. Šimůnková Martina TAP6851 73:12 + 20:31
33. Paulů Markéta CEP7650 73:36 + 20:55
34. Mrázová Pavla DCE5550 75:00 + 22:19
35. Procházková Miluše DCE5450 75:41 + 23:00
36. Nováková Irena OKP6651 76:37 + 23:56
37. Polášková Pavlína 77:17 + 24:36
38. Sedláček Tomáš 80:11 + 27:30
39. Nosek Martina DLT7251 80:16 + 27:35
40. Duda František KPY4600 81:04 + 28:23
41. Šnejdar Martin PGP0806 81:17 + 28:36
42. Míchalová Marcela KPY6850 81:35 + 28:54
43. Šnejdar Ondřej 90001 82:02 + 29:21
44. Janíková Martina SOB6750 83:51 + 31:10
45. Reisingerová Eliška DLT0151 85:07 + 32:26
46. Koten Vojtěch DKP0815 87:19 + 34:38
47. Zimmerová Lenka ZVO6451 89:50 + 37:09
48. Bártová Pavla ZVO7152 90:02 + 37:21
49. Zavadilová Naďa SCP5450 94:30 + 41:49
50. Pěkná Gábina 94:39 + 41:58
51. Řada Richard DKP6701 103:54 + 51:13
52. Valášek Josef SCP4501 104:38 + 51:57
53. Syblíková Rozálie 105:00 + 52:19
53. Berná Klára 105:00 + 52:19
55. Málková Věra CST6550 112:14 + 59:33
56. Súkupová Hana 112:21 + 59:40
57. Hlavatý Karel SJP4200 113:14 + 60:33
58. Kalinová Lisa SPC1158 113:19 + 60:38
59. Kalinová Markéta SPC8259 113:26 + 60:45
60. Berný Jan 137:00 + 84:19
60. Koukal Jan 137:00 + 84:19
62. Rypáčková Šárka TJP1151 144:36 + 91:55
63. Berný Jáchym 147:00 + 94:19
63. Dudlová Jana 147:00 + 94:19
63. Dudlová Hana 147:00 + 94:19
63. Brrná Markéta 147:00 + 94:19
63. Svoboda Jan 147:00 + 94:19
63. Svobodová Adéla 147:00 + 94:19
63. Dudl Vojtěch 147:00 + 94:19
70. Kocúr Tomáš 149:00 + 96:19