Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Aldašín
Ředitel závodu:
Valach Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hošková Tereza - R2
Stavitel tratí:
Zajíc Vítězslav - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Plochová Dominika, Pašek František
Protokol:
Závod proběhl za slunného počasí a za účasti 948 závodníků. Kromě drobných poranění ošetřených v cíli a ztráty jednoho půjčeného čipu proběhl závod bez komplikací. Jelikož nebyl vznesen protest proti průběhu závodu, hlavní rozhočí schválila výsledky pro všechny kategorie.
Pořadatelé děkují obci Jevany za pomoc poskytnutou při přípravě závodu, společnosti Karlovarské minerální vody a.s. za poskytnuté občerstvení pro závodníky, společnosti LUCKY HUNTER a.s. a dalším za povolení parkování účastníků na jejich pozemcích.

H35 5.16 km, 90 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:54
2. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:46 + 1:52
3. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 42:23 + 3:29
4. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 44:02 + 5:08
5. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 44:25 + 5:31
6. Hošek Lubomír PCB6101 SKP České Budějovice 44:31 + 5:37
7. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 44:39 + 5:45
8. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 44:51 + 5:57
9. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 46:44 + 7:50
10. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 47:12 + 8:18
11. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 48:24 + 9:30
12. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 49:30 + 10:36
13. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 50:35 + 11:41
14. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 51:07 + 12:13
15. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 51:10 + 12:16
16. Lukeš Zdeněk FSP7403 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:14 + 12:20
17. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 51:31 + 12:37
18. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 52:06 + 13:12
19. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 52:16 + 13:22
20. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 53:03 + 14:09
21. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 53:14 + 14:20
22. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 53:35 + 14:41
23. Doležal Jan PGP8400 SK Praga 55:17 + 16:23
24. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 55:46 + 16:52
25. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 57:20 + 18:26
26. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 57:37 + 18:43
27. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 58:34 + 19:40
28. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 59:04 + 20:10
29. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 61:52 + 22:58
30. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 65:11 + 26:17
31. Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany 66:14 + 27:20
32. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 66:16 + 27:22
33. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 66:30 + 27:36
34. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 69:00 + 30:06
35. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 70:02 + 31:08
36. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 70:34 + 31:40
37. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 71:04 + 32:10
38. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 71:24 + 32:30
39. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 72:19 + 33:25
40. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 75:05 + 36:11
41. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 76:47 + 37:53
42. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 79:28 + 40:34
43. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 85:26 + 46:32
44. Rybář Tomáš DKP8110 Oddíl OB Kotlářka 86:34 + 47:40
45. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 88:28 + 49:34
46. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 92:31 + 53:37
47. Kváča Vladimír DKP7706 Oddíl OB Kotlářka 95:27 + 56:33
48. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:58 + 64:04
49. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 105:19 + 66:25
Kabát Jan PGP6901 SK Praga DISK
Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka DISK
Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice DISK
Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole DISK