Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
04.10.2020
Místo konání:
Všeň
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kozlov
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Tomášková Radka - R3
Stavitel tratí:
Kvapil Petr - R3
JURY:
Kubátová Jana, Mrázek Jan, Sokolářová Šárka
Protokol:
Závod proběhl bez závad, nebyl podán žádný protest, jury se nesešla

H21L 4.80 km, 385 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8732

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Florian Howald SWI 37:35
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 38:21 + 0:46 9121
3. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 40:15 + 2:40 8708
4. Pascal Buchs SWI 40:53 + 3:18
5. Mitchell, Ben 0070002 Swansea Bay Orienteering Club 41:02 + 3:27
6. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 41:49 + 4:14 8367
7. Daniel Hubmann SWI 41:52 + 4:17
8. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 42:01 + 4:26 8323
9. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:41 + 5:06 8178
10. Joey Hadorn SWI 43:39 + 6:04
11. Martin Janda DOB8002 KOB Dobruška 44:07 + 6:32 7867
12. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 44:31 + 6:56 7780
13. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 44:58 + 7:23 7682
14. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 45:20 + 7:45 7602
15. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 45:24 + 7:49 7587
16. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 45:37 + 8:02 7540
17. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 45:46 + 8:11 7508
18. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 45:53 + 8:18 7482
19. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 45:57 + 8:22 7468
20. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 46:21 + 8:46 7381
21. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 46:25 + 8:50 7366
22. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 46:27 + 8:52 7359
23. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 46:32 + 8:57 7341
24. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 48:38 + 11:03 6884
25. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 48:52 + 11:17 6833
26. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 48:59 + 11:24 6808
27. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 49:10 + 11:35 6768
28. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 49:47 + 12:12 6634
29. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 49:51 + 12:16 6619
30. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 49:56 + 12:21 6601
31. Jan Kolín DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 50:37 + 13:02 6453
32. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 51:51 + 14:16 6184
33. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 52:02 + 14:27 6144
34. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 52:30 + 14:55 6043
35. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:15 + 15:40 5880
36. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 53:38 + 16:03 5796
37. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 54:11 + 16:36 5677
38. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:50 + 17:15 5535
39. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 55:21 + 17:46 5423
40. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 55:32 + 17:57 5383
41. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 55:58 + 18:23 5289
42. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 56:24 + 18:49 5194
43. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 56:32 + 18:57 5165
44. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 57:09 + 19:34 5031
45. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:53 + 20:18 4872
46. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 58:08 + 20:33 4817
47. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:30 + 22:55 4303
48. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 61:24 + 23:49 4107
49. Průša Michal VSP7310 USK Praha 61:29 + 23:54 4089
50. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 62:32 + 24:57 3860
51. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 62:38 + 25:03 3838
52. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 64:21 + 26:46 3465
53. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 64:49 + 27:14 3363
54. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 65:03 + 27:28 3313
55. Ondřej Bláha EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 66:38 + 29:03 2968
56. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 66:54 + 29:19 2910
57. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 67:14 + 29:39 2838
58. Lukáš Švarc JEN9001 OB Jenišovice 67:19 + 29:44 2820
59. Michal Šrubař ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 68:38 + 31:03 2533
60. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:46 + 34:11 1852
61. Juklíček Jakub 0010001 ZuKuŠiJo Nereg. 72:46 + 35:11
62. Semík Jan VSP6507 USK Praha 73:44 + 36:09 1424
63. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 77:14 + 39:39 662
64. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 78:00 + 40:25 496
65. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 78:19 + 40:44 427
66. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 89:57 + 52:22 0
67. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:36 + 54:01 0
Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov DISK 0
Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0