Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO middle, Český pohár MTBO – 1. kolo

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Stvolínky
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1: 10 000, e-5m klíč ISMTBOM2010, stav 06/2020
Ředitel závodu:
Bogar Leoš
Hlavní rozhodčí:
Patka Miroslav
Stavitel tratí:
Bogar Kryštof
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M11
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weber Sebastian SMR0900 C SNS Smržovka 17:57
2. Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia Plzeň 18:39 + 0:42
3. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 21:24 + 3:27
4. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 23:44 + 5:47
5. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 24:07 + 6:10
6. Rolný Jakub SMR1101 C SNS Smržovka 24:45 + 6:48
7. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 24:58 + 7:01
8. Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 28:59 + 11:02
9. Ron Hähnel N221000 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 29:52 + 11:55
10. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 31:05 + 13:08
11. Kunart Lukáš XHK1000 C MTBO Racing team Hradec Králové 31:25 + 13:28
12. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 35:47 + 17:50
13. Slavíček Martin SPC1101 C SPORTICUS team 36:53 + 18:56
14. Sedlák Václav DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 38:10 + 20:13
15. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:13 + 20:16
16. Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 48:24 + 30:27
17. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 65:37 + 47:40
Berit Hähnel N226750 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 31:12 + 13:15
M14
5.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 33:54
2. Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 35:18 + 1:24
3. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 37:14 + 3:20
4. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 40:13 + 6:19
5. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 40:53 + 6:59
6. Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 41:33 + 7:39
7. LUCASSEN Thomas N250600 N25 ESV Dresden 42:26 + 8:32
8. REICHEL Marcus N250800 N25 ESV Dresden 46:27 + 12:33
9. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 47:04 + 13:10
10. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 47:42 + 13:48
11. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 49:04 + 15:10
12. Weber Maxmilian SMR0700 C SNS Smržovka 50:00 + 16:06
13. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 50:58 + 17:04
14. Macháček Tomáš XHK0800 C MTBO Racing team Hradec Králové 52:05 + 18:11
15. Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 55:19 + 21:25
16. Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 57:41 + 23:47
17. Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 60:11 + 26:17
18. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 70:42 + 36:48
19. Bílek Vojtěch ZUP0802 C MTBO ČZU Praha 73:15 + 39:21
20. Malý Rostislav VEY0600 C YETTI Vejprty 76:00 + 42:06
21. Vaněček Jan ZUP0801 C MTBO ČZU Praha 102:14 + 68:20
M17
10.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Adam XHK0400 C MTBO Racing team Hradec Králové 59:18
2. Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 65:05 + 5:47
3. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 74:53 + 15:35
4. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 74:57 + 15:39
5. Per Hähnel N220501 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 79:07 + 19:49
6. LUSKY Gregor N250602 N25 ESV Dresden 81:01 + 21:43
7. HEIDNER Raphael N250601 N25 ESV Dresden 85:27 + 26:09
8. BAUM Walther N250400 N25 ESV Dresden 91:02 + 31:44
9. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 91:31 + 32:13
10. Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering 101:14 + 41:56
11. Josef Herrmann N220500 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 111:30 + 52:12
Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
M20
12.80 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 68:57
2. Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 74:57 + 6:00
3. Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia Plzeň 101:33 + 32:36
M21E
14.80 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 63:47
2. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 64:29 + 0:42
3. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 65:08 + 1:21
4. Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 65:53 + 2:06
5. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 67:26 + 3:39
6. Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 67:31 + 3:44
7. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 67:52 + 4:05
8. Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 68:43 + 4:56
9. Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 68:57 + 5:10
10. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 70:19 + 6:32
11. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 70:47 + 7:00
12. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 70:55 + 7:08
13. Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň 73:03 + 9:16
14. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 73:16 + 9:29
15. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 73:51 + 10:04
16. HESS Hendrik N349900 N34 USV TU Dresden 74:47 + 11:00
17. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 75:01 + 11:14
18. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 75:11 + 11:24
19. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 75:25 + 11:38
20. Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 76:18 + 12:31
21. KRUGER Robert N359900 N35 Planeta Radebeul 76:33 + 12:46
22. HUSTER Mark N297700 N29 SV Sachsen 77:57 + 14:10
23. Pucherna Jan TAP7701 E KOB Tretra Praha 78:34 + 14:47
24. Vacek Jan SPC0009 E SPORTICUS team 78:57 + 15:10
25. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 79:13 + 15:26
26. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 79:19 + 15:32
27. Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 81:01 + 17:14
28. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 81:09 + 17:22
29. Plíhal Tomáš SJI8509 E OK Jihlava 81:31 + 17:44
30. Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 82:56 + 19:09
31. Hrdinka Daniel VRL9701 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:43 + 21:56
32. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 86:34 + 22:47
33. RYZHOV Anton M258700 N25 ESV Dresden 87:21 + 23:34
34. Wenzel Falk N347000 N34 USV TU Dresden 87:45 + 23:58
35. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 93:09 + 29:22
36. Boček Milan TBM9228 E KOS TJ Tesla Brno 93:24 + 29:37
37. HEINRICH Peter N306000 N30 SV TuR Dresden 94:28 + 30:41
38. Bitter Aleš KNC8803 E Sokol Kostelec n. Č. l. 94:50 + 31:03
39. Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 96:24 + 32:37
40. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 99:09 + 35:22
41. NIEBSCH Robert N348600 N34 USV TU Dresden 153:27 + 89:40
ALBERT Denny N298500 N29 SV Sachsen DISK
Buriánek Vojta SMR7801 E SNS Smržovka DISK
Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha DISK
Břeň Daniel SPC0106 E SPORTICUS team DISK
M21A
12.10 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 57:28
2. Kazda Jiří SJC8006 A Sportcentrum Jičín 59:05 + 1:37
3. Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:47 + 2:19
4. Jiran Jan XHK7701 E MTBO Racing team Hradec Králové 60:28 + 3:00
5. Ticháček Radek SJC7801 A Sportcentrum Jičín 60:31 + 3:03
6. Klemsa Jakub EKP9001 C VŠTJ Ekonom Praha 60:44 + 3:16
7. Husák Václav XHK7702 E MTBO Racing team Hradec Králové 63:02 + 5:34
7. Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 63:02 + 5:34
9. Štregl Petr VRL7303 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:12 + 8:44
9. Honner Jaroslav TZL7803 A SKOB Zlín 66:12 + 8:44
11. Grundmann Jan GIG9410 C GIGANT Orienteering 67:01 + 9:33
12. Müller Pavel VSP7901 C USK Praha 67:05 + 9:37
13. Štochel Miroslav MFP9300 A Matfyz Praha 67:40 + 10:12
14. Jedlička Lukáš XHK8100 A MTBO Racing team Hradec Králové 68:03 + 10:35
15. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 70:50 + 13:22
16. Vaněček Jan ZUP8003 A MTBO ČZU Praha 71:33 + 14:05
17. Zavrtálek Petr SMR8401 A SNS Smržovka 72:25 + 14:57
18. Urban Jan SBK7537 A KOB START Blansko 72:38 + 15:10
19. Šebesta Petr TAP7604 A KOB Tretra Praha 72:43 + 15:15
20. Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 73:00 + 15:32
21. Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 73:08 + 15:40
22. Švarcbach Michal KNC7001 A Sokol Kostelec n. Č. l. 75:00 + 17:32
23. HÄRTELT Daniel N278100 N27 SG Zittau Süd 75:11 + 17:43
24. Macháček Jiří XHK7601 C MTBO Racing team Hradec Králové 75:17 + 17:49
25. Štregl Tomáš VRL7406 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:06 + 18:38
26. Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 77:21 + 19:53
27. Popule Tomáš LPM8803 A OK Lokomotiva Plzeň 81:03 + 23:35
28. Paulíček Jiří SJI7727 A OK Jihlava 82:26 + 24:58
29. Ohera Karel BLI7803 A MTBO Bludný kořen 85:51 + 28:23
30. Urbaník Robert VLI7002 A Slavia Liberec orienteering 87:20 + 29:52
31. Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 90:39 + 33:11
Černý Ladislav ZUP8200 A MTBO ČZU Praha DISK
Vávra Martin HOR9700 A TJ Jiskra Hořice DISK
Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS DISK
M21B
10.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haničák Tomáš DMS7700 C Dynamo Malá Skála 57:57
2. Suchý Jiří SJI9201 C OK Jihlava 58:44 + 0:47
3. Bílek Ondřej ZUP8101 C MTBO ČZU Praha 59:23 + 1:26
4. Mišoň Matěj SPC9810 C SPORTICUS team 59:48 + 1:51
5. Hegner Filip SPC8108 C SPORTICUS team 60:46 + 2:49
6. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 60:55 + 2:58
7. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:22 + 4:25
8. Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 64:53 + 6:56
9. Jánoška Jakub RBA8800 C TJ Rapid Bratislava 66:13 + 8:16
10. Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 66:27 + 8:30
11. Šafář Jan XHK7700 A MTBO Racing team Hradec Králové 68:14 + 10:17
12. Leštínský Tomáš VRL7801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:32 + 11:35
13. Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 72:12 + 14:15
14. Žemlička Jan XPU8303 C PARDUBICE BIKERS 72:30 + 14:33
15. Jánoška Tomáš RBA9301 C TJ Rapid Bratislava 73:38 + 15:41
16. Kafka Tomáš SJI8504 C OK Jihlava 74:09 + 16:12
17. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 74:32 + 16:35
18. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 75:17 + 17:20
19. Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 75:58 + 18:01
20. Král Luboš TJN8401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:02 + 20:05
21. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 80:50 + 22:53
22. Bláha Adam SPC9212 C SPORTICUS team 83:58 + 26:01
23. Kurka Vojtěch SMR8400 C SNS Smržovka 91:11 + 33:14
24. Sochor Jan SBK6922 C KOB START Blansko 112:03 + 54:06
Kaluža Luboš ABR8200 C A-team NOVO Bruntál DISK
M40A
13.40 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 65:16
2. Bureš Pavel XBM7549 C PELLS ABND RACING TEAM 67:18 + 2:02
3. Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 71:13 + 5:57
4. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 71:25 + 6:09
5. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 72:23 + 7:07
6. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 72:39 + 7:23
7. Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 73:14 + 7:58
8. Tošner Michal VPM7803 A KOS Slavia Plzeň 73:18 + 8:02
9. Musil Pavel SJC7705 C Sportcentrum Jičín 75:00 + 9:44
10. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 75:04 + 9:48
11. Anděl Robert VPM8001 A KOS Slavia Plzeň 75:57 + 10:41
12. MAGER Holger N267500 N26 Post SV Dresden 76:37 + 11:21
13. PILZ Mark N297600 N29 SV Sachsen 77:14 + 11:58
14. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:33 + 13:17
15. HAUSCHILD Steffen N256600 N25 ESV Dresden 79:27 + 14:11
16. Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 80:18 + 15:02
17. Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha 80:42 + 15:26
18. Pucherna Eduard SJC7400 C Sportcentrum Jičín 82:17 + 17:01
19. HARTUNG Thomas N297200 N29 SV Sachsen 84:49 + 19:33
20. Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 86:13 + 20:57
21. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 87:17 + 22:01
22. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 88:21 + 23:05
23. Kejval Jaromír SJC7300 C Sportcentrum Jičín 91:57 + 26:41
24. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 92:29 + 27:13
25. Geisler Michal SPC7504 C SPORTICUS team 94:24 + 29:08
26. RÖHNER Uwe N287200 N28 SV IHW Alex 98:34 + 33:18
27. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 100:10 + 34:54
28. Skácel Dalibor VLI7399 Slavia Liberec orienteering 120:33 + 55:17
29. Malý Zdeněk VEY7200 C YETTI Vejprty 122:54 + 57:38
Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering DISK
Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering DISK
Slavíček Petr SPC7509 C SPORTICUS team DISK
M40B
10.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 68:15
2. Vokurka Jan SMR7500 C SNS Smržovka 68:21 + 0:06
3. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 73:35 + 5:20
4. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 74:11 + 5:56
5. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 74:20 + 6:05
6. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 74:46 + 6:31
7. Hýbl Lukáš VIP7504 C SK VIPrahlo 75:17 + 7:02
8. Otoupalík Jan TBM7123 C KOS TJ Tesla Brno 79:47 + 11:32
9. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 81:13 + 12:58
10. Provazník Dušan TBM7301 C KOS TJ Tesla Brno 90:32 + 22:17
11. Kunart Tomáš XHK7205 C MTBO Racing team Hradec Králové 92:07 + 23:52
12. Folprecht Jaroslav TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno 96:02 + 27:47
13. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 96:38 + 28:23
Chamraďa Dušan GIG7601 C GIGANT Orienteering DISK
M50
10.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 58:52
2. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 59:04 + 0:12
3. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 61:52 + 3:00
4. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 62:56 + 4:04
5. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 66:07 + 7:15
6. Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 67:11 + 8:19
7. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 68:09 + 9:17
8. Skoupý Jan GIG7001 A GIGANT Orienteering 68:27 + 9:35
9. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 70:22 + 11:30
10. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 70:23 + 11:31
11. DUBE-SPUHN Michael N326600 N32 TSV Karlshorst 70:44 + 11:52
12. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 72:31 + 13:39
13. Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 73:55 + 15:03
14. Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 75:17 + 16:25
15. Polzelbauer Michael N217000 N21 OLG STROCK 75:49 + 16:57
16. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 80:44 + 21:52
17. Nekoranec Petr TZL6700 C SKOB Zlín 81:00 + 22:08
18. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 81:23 + 22:31
19. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 81:27 + 22:35
20. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 81:41 + 22:49
21. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:15 + 23:23
22. Doležal Josef VAM6101 C OB Vamberk 83:43 + 24:51
23. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 85:17 + 26:25
24. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLS ABND RACING TEAM 85:43 + 26:51
25. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 90:48 + 31:56
26. Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 90:56 + 32:04
27. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 97:58 + 39:06
28. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 103:35 + 44:43
Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál DISK
Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín DISK
M60
7.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 40:37
2. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 40:40 + 0:03
3. LEIBIGER Jens N265900 N26 Post SV Dresden 42:49 + 2:12
4. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 43:02 + 2:25
5. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 44:36 + 3:59
5. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 44:36 + 3:59
7. SONNENBERG Sergej N375600 N37 Osnabrücker TB 46:26 + 5:49
8. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 47:16 + 6:39
9. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 48:46 + 8:09
10. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 50:51 + 10:14
11. Dietmar Fremder N225600 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 57:22 + 16:45
12. BREITWIESER Steffen M315900 N31 SV Wissenschaft Quedlinbur 57:52 + 17:15
13. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 58:03 + 17:26
14. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 58:53 + 18:16
15. Havlíček Ivo KNC5800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:11 + 19:34
16. Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 60:58 + 20:21
17. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 65:40 + 25:03
18. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:30 + 27:53
19. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 73:35 + 32:58
20. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 77:52 + 37:15
21. WENDLER Christian N315300 N31 SV Wissenschaft Quedlinbur 78:50 + 38:13
22. Šťastný Pavel N020001 N02 NEREGISTR. PRAHA 4 82:21 + 41:44
Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor DISK
MW10
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vosková Veronika BLI MTBO Bludný kořen 8:14
2. Buriánek Max SMR SNS Smržovka 8:42 + 0:28
3. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 9:14 + 1:00
4. Šňupárek Jan ZUP MTBO ČZU Praha 9:40 + 1:26
4. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 9:40 + 1:26
6. Bergl Jonáš ZUP MTBO ČZU Praha 9:51 + 1:37
7. Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko 9:52 + 1:38
8. Jedličková Lucie XHK1050 C MTBO Racing team Hradec Králové 10:10 + 1:56
9. Rolný Toník SMR1300 C SNS Smržovka 10:24 + 2:10
10. Musil Jakub SJC1212 C Sportcentrum Jičín 10:33 + 2:19
11. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 10:53 + 2:39
12. Kopecký Hynek VSP1300 C USK Praha 11:04 + 2:50
13. Horák Kryštof VSP1400 C USK Praha 11:20 + 3:06
14. Nehasil Fanda BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 11:29 + 3:15
15. Honsová Magda SMR1150 C SNS Smržovka 11:35 + 3:21
15. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 11:35 + 3:21
17. Chamraďa Elvira GIG1050 C GIGANT Orienteering 11:36 + 3:22
18. Šňupárková Barbora ZUP1150 C MTBO ČZU Praha 11:53 + 3:39
19. Hegnerová Viktorie LPM OK Lokomotiva Plzeň 11:57 + 3:43
20. Šafář Martin XHK1100 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:00 + 3:46
21. Müllerová Karla VSP1351 C USK Praha 12:42 + 4:28
22. Jedličková Michaela XHK1350 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:51 + 4:37
23. Ryglová Šárka TBM9999 KOS TJ Tesla Brno 13:42 + 5:28
23. Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 13:42 + 5:28
25. Jašková Adriana ABR0950 C A-team NOVO Bruntál 14:09 + 5:55
26. Ševčíková Linda EKP VŠTJ Ekonom Praha 14:41 + 6:27
27. Lacigová Antonie SZP1150 C TJ Slovan Praha Zdravotník 15:02 + 6:48
28. Sedláček Šťěpán TSU LKT 80 Šumperk 15:39 + 7:25
29. Musilová Alžběta SJC1550 C Sportcentrum Jičín 16:40 + 8:26
30. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 17:25 + 9:11
31. Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko 17:29 + 9:15
32. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 17:45 + 9:31
33. Šimek Přemysl LME1400 C SK Los Mělník 17:47 + 9:33
34. Patka Jonáš BOR1600 OK Jiskra Nový Bor 21:32 + 13:18
35. Kameník Tomášek BOR OK Jiskra Nový Bor 25:01 + 16:47
36. Nehasilová Anna BOR1400 OK Jiskra Nový Bor 25:03 + 16:49
37. Hýbl Orlík VIP1400 C SK VIPrahlo 25:43 + 17:29
38. Ševčík Ondřej EKP VŠTJ Ekonom Praha 26:18 + 18:04
39. Bartoš Martin VPS1700 VSP USK Praha 26:35 + 18:21
40. Wohanka Metoděj VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:45 + 18:31
Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha DISK
OPEN
6.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 51:48
2. Knitl Pavel VAM0001 OB Vamberk 52:03 + 0:15
3. Hodová Eliška TZL SKOB Zlín 59:42 + 7:54
4. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 66:41 + 14:53
5. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 68:48 + 17:00
6. Mikeke Kindermann N227202 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 69:24 + 17:36
7. FRANKE Mirko N228500 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 71:36 + 19:48
8. Kresta Jan NNN 72:12 + 20:24
9. Nováková Kateřina N010000 N01 NEREGISTR. PROSTĚJOV 78:21 + 26:33
10. Knitlová Eva VAM6250 C OB Vamberk 79:42 + 27:54
11. Burešová Ema XBM0950 C PELLS ABND RACING TEAM 123:02 + 71:14
W11
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 37:46
2. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 39:35 + 1:49
3. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:25 + 8:39
4. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 53:57 + 16:11
5. Štěpánková Emma VIP0953 C SK VIPrahlo 55:11 + 17:25
6. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 60:36 + 22:50
7. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 64:41 + 26:55
8. Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 74:43 + 36:57
Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha DISK
Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga DISK
W14
4.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 28:41
2. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 32:41 + 4:00
3. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 32:52 + 4:11
4. Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 42:57 + 14:16
5. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 55:32 + 26:51
6. Kunartová Dominika XHK0888 C MTBO Racing team Hradec Králové 57:58 + 29:17
7. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 69:14 + 40:33
8. Honsová Andrea SMR0850 C SNS Smržovka 80:25 + 51:44
W17
8.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burešová Veronika XBM0550 C PELLS ABND RACING TEAM 55:14
2. Chamraďa Natali GIG0450 A GIGANT Orienteering 57:04 + 1:50
3. Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 61:29 + 6:15
4. Skácelová Adéla VLI0454 C Slavia Liberec orienteering 63:18 + 8:04
5. Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:29 + 8:15
6. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 69:36 + 14:22
7. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 90:10 + 34:56
8. Králová Jolana TBM0360 A KOS TJ Tesla Brno 90:12 + 34:58
9. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 107:14 + 52:00
10. Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 136:45 + 81:31
W20
12.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 E Sportcentrum Jičín 77:48
2. Mišoňová Magdalena SMR0150 E SNS Smržovka 81:20 + 3:32
3. Svobodová Alexandra VPM0051 E KOS Slavia Plzeň 82:41 + 4:53
4. Nedomlelová Lucie XHK0250 C MTBO Racing team Hradec Králové 84:50 + 7:02
5. Lacigová Marie VSP0050 A USK Praha 97:54 + 20:06
6. Zrníková Adéla GIG0050 A GIGANT Orienteering 99:25 + 21:37
W21E
12.30 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 73:27
2. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 74:23 + 0:56
3. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 75:08 + 1:41
4. Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 75:32 + 2:05
5. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 78:53 + 5:26
6. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 79:18 + 5:51
7. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 79:19 + 5:52
8. Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 81:13 + 7:46
9. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 81:45 + 8:18
10. Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 84:28 + 11:01
11. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 84:35 + 11:08
12. DANNOWSKI Anke N257800 N25 ESV Dresden 89:39 + 16:12
13. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 92:40 + 19:13
14. Grycová Veronika TBM9859 E KOS TJ Tesla Brno 98:19 + 24:52
Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 69:56 +
W21A
10.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurková Martina SMR8850 A SNS Smržovka 57:09
2. Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové 58:17 + 1:08
3. Nováková Lenka EKP8062 A VŠTJ Ekonom Praha 60:34 + 3:25
4. Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 61:24 + 4:15
5. Kamererová Valerie STB9450 A TJ Stadion Nový Bor 61:41 + 4:32
6. Folprechtová Kateřina ZUP7452 E MTBO ČZU Praha 63:10 + 6:01
7. Honnerová Blanka TZL8052 A SKOB Zlín 63:35 + 6:26
8. Hnátková Tereza SPC9271 A SPORTICUS team 64:14 + 7:05
9. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 65:31 + 8:22
10. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 65:42 + 8:33
11. Lukavcová Ivana SMR8754 A SNS Smržovka 65:56 + 8:47
12. Červená Adéla XHK9750 C MTBO Racing team Hradec Králové 67:02 + 9:53
13. Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB Tretra Praha 67:41 + 10:32
14. Rolná Janka SMR8150 A SNS Smržovka 67:42 + 10:33
15. Jiranová Kateřina XHK8350 E MTBO Racing team Hradec Králové 68:03 + 10:54
16. Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 70:50 + 13:41
17. Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 71:11 + 14:02
18. Mokrá Julie VLI8051 A Slavia Liberec orienteering 72:32 + 15:23
19. Lamichová Martina XHK9150 E MTBO Racing team Hradec Králové 73:41 + 16:32
20. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB START Blansko 78:33 + 21:24
21. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 79:54 + 22:45
22. Tichá Jana KNC9250 A Sokol Kostelec n. Č. l. 87:48 + 30:39
23. Hanzlíčková Martina EKP8452 A VŠTJ Ekonom Praha 89:05 + 31:56
Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín DISK
W21B
9.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lesová Markéta VPM8494 C KOS Slavia Plzeň 57:36
2. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 62:52 + 5:16
3. Pospíšková Magdalena TBM9150 C KOS TJ Tesla Brno 64:47 + 7:11
4. Elišková Kristýna DMS8450 C Dynamo Malá Skála 65:26 + 7:50
5. Hanáková Terka SMR8950 C SNS Smržovka 65:33 + 7:57
5. Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 65:33 + 7:57
7. Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia Plzeň 66:28 + 8:52
8. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 68:43 + 11:07
9. Večeřová Marcela ABR8888 C A-team NOVO Bruntál 68:51 + 11:15
10. Žemličková Lenka XPU8660 C PARDUBICE BIKERS 70:27 + 12:51
11. Horová Klára VSP8455 A USK Praha 83:31 + 25:55
12. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 90:19 + 32:43
13. Matoušková Petra BLI7650 C MTBO Bludný kořen 93:19 + 35:43
14. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 94:16 + 36:40
15. Coufalová Markéta TSU8894 C LKT 80 Šumperk 96:51 + 39:15
16. Hejnová Aneta SPC9356 C SPORTICUS team 100:11 + 42:35
17. Buriánková Ivka SMR7450 C SNS Smržovka 103:39 + 46:03
18. Slavíčková Petra SPC8260 C SPORTICUS team 106:14 + 48:38
19. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 118:02 + 60:26
W40
8.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 57:08
2. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:12 + 2:04
3. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 60:49 + 3:41
4. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 61:22 + 4:14
5. Honsová Lenka SMR7750 C SNS Smržovka 61:39 + 4:31
6. Rychterová Dana SMR6950 C SNS Smržovka 64:29 + 7:21
7. Svobodová Petra VPM7455 C KOS Slavia Plzeň 64:32 + 7:24
8. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 64:51 + 7:43
9. Kejvalová Kamila SJC7450 C Sportcentrum Jičín 67:00 + 9:52
10. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 67:18 + 10:10
11. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 68:25 + 11:17
12. Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 69:26 + 12:18
13. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 70:37 + 13:29
14. Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 71:41 + 14:33
15. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 72:18 + 15:10
16. Weberová Ivana SMR7650 C SNS Smržovka 75:11 + 18:03
17. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:56 + 20:48
18. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 79:48 + 22:40
19. Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 82:13 + 25:05
20. Itaniemi Janita GIG8051 A GIGANT Orienteering 82:28 + 25:20
21. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 83:07 + 25:59
22. Králová Dana TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno 90:19 + 33:11
23. Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 92:37 + 35:29
24. MAGER Birgit N367900 N36 SBB 97:59 + 40:51
25. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 103:56 + 46:48
W50
7.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 54:28
2. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 56:45 + 2:17
3. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 66:41 + 12:13
4. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 68:43 + 14:15
5. SPEHR Uta N336300 N33 TuS Karlsruhe Rüppurr 69:50 + 15:22
6. MALKOVA Elena N266300 N26 Post SV Dresden 70:09 + 15:41
7. SONNENBERG Olga N375900 N37 Osnabrücker TB 72:07 + 17:39
8. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 72:53 + 18:25
9. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 80:42 + 26:14
10. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 88:11 + 33:43
11. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 88:38 + 34:10
W60
7.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 54:19
2. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 60:02 + 5:43
3. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 60:26 + 6:07
4. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 64:18 + 9:59
5. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 67:16 + 12:57
6. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 77:08 + 22:49
Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK