Výsledky závodu: Indoor Josef Kajetán Tyl

Datum:
27.02.2020
Místo konání:
ZŠ J. K. Tyla
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Tylovka
Ředitel závodu:
Blažek Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Blažek Vojtěch - R2
Stavitel tratí:
Blažek Vojtěch - R2
Protokol:
Závod proběhl v duchu národního obrození. Tratě byly extrémně těžké - Nedošlo k žádnému zranění ani poničení majetku.
Kategorie:
A     B     C     Score    
A
4.21 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Sedláčková stella DISK
zapletalova rozalie DISK
katka krejcerikova DISK
jirovová Adéla DISK
a klara Nikol DISK
mares Pavel DISK
nimbursky Vojtěch DISK
Šmahel Tadeáš DISK
Blažek Vojta DISK
tupa barca DISK
Lednický Matyáš DISK
pazdernik tom DISK
slemar Patrik DISK
B
5.92 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. hrdlicka simon 13:53
2. Richter Jirka 27:22 + 13:29
Ondřej Otto Hrodek OPI0701 Orientační sporty Písek DISK
Řezáč Jáchym DISK
a misa Betty DISK
bruzek Tomáš DISK
schanelcova Lucka DISK
Boublíková Kristýna DISK
Keclíková kačka DISK
gregr Jan DISK
Kodym Kryštof DISK
C
6.18 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jana Pazderníková OPI0452 Orientační sporty Písek 13:06
2. rachel 17:12 + 4:06
3. kouba Mikuláš 23:32 + 10:26
Radim Sobotka OPI0300 Orientační sporty Písek DISK
balkova Marky DISK
souhrada Štěpán DISK
šálek Kryštof DISK
Janda Filip DISK
kofron Tomáš DISK
rodinova Alžběta DISK
dolezal Simon DISK
Score
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radim #2 Sobotka OPI0300 Orientační sporty Písek 6:09
2. hrdlicka #2 simon 6:20 + 0:11
3. kouba #2 Mikuláš 6:47 + 0:38
4. Jana #2 Pazderníková OPI0452 Orientační sporty Písek 8:19 + 2:10
5. Sedláčková #2 stella 8:48 + 2:39
6. zapletalova #2 rozalie 8:49 + 2:40
7. jirovová #2 Adéla 8:51 + 2:42
8. Richter #2 Jirka 9:05 + 2:56
9. Šmahel #2 Tadeáš 9:57 + 3:48
10. šálek #2 Kryštof 7:23 + 1:14
11. Janda #2 Filip 9:37 + 3:28
12. Řezáč #2 Jáchym 10:00 + 3:51
13. balkova #2 Marky 10:07 + 3:58
14. mares #2 Pavel 6:35 + 0:26
15. Kodym #2 Kryštof 7:30 + 1:21
16. pazdernik #2 tom 7:50 + 1:41
17. Ondřej Otto #2 Hrodek OPI0701 Orientační sporty Písek 7:57 + 1:48
18. souhrada #2 Štěpán 9:00 + 2:51
19. a klara #2 Nikol 9:30 + 3:21
20. slemar #2 Patrik 9:48 + 3:39
21. dolezal #2 Simon 10:01 + 3:52
22. a misa #2 Betty 10:24 + 4:15
23. katka #2 krejcerikova 10:25 + 4:16
24. tupa #2 barca 10:27 + 4:18
25. Lednický #2 Matyáš 10:30 + 4:21
26. kofron #2 Tomáš 8:36 + 2:27
27. Keclíková #2 kačka 8:39 + 2:30
28. schanelcova #2 Lucka 7:55 + 1:46
29. rodinova #2 Alžběta 9:28 + 3:19
30. nimbursky #2 Vojtěch 9:29 + 3:20
31. Boublíková #2 Kristýna 7:56 + 1:47
32. gregr #2 Jan 9:52 + 3:43