Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Klubové výsledky : CHC (19)

Datum:
29.05.2021
Místo konání:
Vysoká u Holic
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
pro kategorie H/D16 – 21 1:15000, E = 5m; pro ostatní kategorie 1:10000, E = 5m
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R1
Stavitel tratí:
Zvěřina Petr - R2
Kategorie:
D12D     D14D     D16B     D21D     D35D     D45D     H12C     H16B     H18B     H21C     H35D     H60B    

D12D 2.42 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 25:58
6. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 34:14 + 8:16

D14D 3.01 km, 10 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Nimshausová Helena CHC0854 K.O.B. Choceň 40:08 + 8:47

D16B 4.77 km, 10 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 44:39 + 13:09
33. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 74:36 + 43:06

D21D 5.53 km, 60 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3206

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
9. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 103:00 + 52:12 136

D35D 4.34 km, 45 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 43:06 + 0:46

D45D 4.30 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 52:44 + 12:42

H12C 2.61 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 18:57 + 3:22

H16B 6.62 km, 75 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 53:42 + 13:27
24. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 63:34 + 23:19

H18B 7.70 km, 75 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 57:32 + 7:34

H21C 13.30 km, 180 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8040

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
4. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 84:30 + 8:14 7249
12. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 95:25 + 19:09 6109
Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň DISK 0

H35D 6.47 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 57:16 + 10:14
5. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 59:15 + 12:13
11. Holinger Jiří CHC7707 K.O.B. Choceň 69:51 + 22:49

H60B 6.20 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 67:53 + 21:53