Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Klubové výsledky : CHC (23)

Datum:
30.05.2021
Místo konání:
Vysoká u Holic
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000, E = 5m
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimplová Zuzana - R1
Stavitel tratí:
Fencl Petr - R2
Kategorie:
D12D     D14D     D16B     D21C     D21D     D40B     D45D     H12C     H16B     H18B     H21C     H35D     H40B     H60B    

D12D 2.29 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 21:27

D14D 2.81 km, 40 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Nimshausová Helena CHC0854 K.O.B. Choceň 56:08 + 26:02

D16B 3.42 km, 60 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
20. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 64:29 + 39:33
22. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 66:23 + 41:27

D21C 4.82 km, 110 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7830

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
13. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 52:00 + 15:53 5366

D21D 3.71 km, 80 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2399

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Šimková Klára CHC0054 K.O.B. Choceň 62:50 + 20:58 1867
4. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 68:20 + 26:28 1611
7. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 85:19 + 43:27 819

D40B 4.13 km, 70 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 58:21 + 27:11

D45D 3.30 km, 50 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 52:14 + 7:21
8. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 69:43 + 24:50

H12C 3.05 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 31:10 + 8:05

H16B 3.93 km, 70 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
27. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 50:27 + 23:15
Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň DISK

H18B 3.89 km, 80 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 42:15 + 12:06

H21C 5.67 km, 120 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7845

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
8. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 36:59 + 3:21 7131
17. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 42:15 + 8:37 5913
18. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 44:18 + 10:40 5438
28. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 56:14 + 22:36 2677

H35D 4.06 km, 60 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 45:40 + 12:54
7. Holinger Jiří CHC7707 K.O.B. Choceň 52:32 + 19:46

H40B 4.72 km, 80 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 52:35 + 22:03

H60B 4.13 km, 70 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 59:56 + 23:55