Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: P

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Soběšice
Pořadatel:
UBM - MENISKOS Brno
Mapa:
U Buku 2020
Ředitel závodu:
Humlíčková Jana
Hlavní rozhodčí:
Humlíček René - R3
Stavitel tratí:
Hrouda Petr
Protokol:
Závod proběhl za příjemného, slunečného počasí, teplota 24°C. Cílem prošlo 393 závodníků. Zdravotník ošetřil dvě drobné odřeniny. Protest nebyl podán, hl. rozhodčí výsledky schválil.

P 1.80 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šulák Ondřej 19:39
2. Navratil Ondrej 0030002 KMCH 22:21 + 2:42
3. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 24:53 + 5:14
4. Boučková Anna TBM0051 KOS TJ Tesla Brno 25:30 + 5:51
5. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 28:05 + 8:26
6. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 28:29 + 8:50
7. Sedláček Petr NNN0002 Neregistrovaní 28:36 + 8:57
8. Mynářová Jana ZBM7552 SK Žabovřesky Brno 29:10 + 9:31
9. Otoupalík Jan 29:46 + 10:07
10. Podhrázská Barbora PBM8550 TJ Spartak 1. Brněnská 30:06 + 10:27
11. Verner Leoš 0020001 NOCH Brno 31:17 + 11:38
12. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 32:06 + 12:27
13. Dohnalová Květa 0010002 Neregistrovaní - D 32:53 + 13:14
14. Baláč Radek 0100001 J+R 33:18 + 13:39
15. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 35:26 + 15:47
16. Karolína Hříbová 0110003 UBM 37:39 + 18:00
17. Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 37:42 + 18:03
18. Pospíšilová Iva PBM7750 TJ Spartak 1. Brněnská 37:46 + 18:07
19. Baláčová Jana 0100002 J+R 39:42 + 20:03
20. Vaculínová Hana TBM8354 KOS TJ Tesla Brno 40:38 + 20:59
21. Banďouch Vratislav VBM4301 VSK Mendelu Brno 41:54 + 22:15
22. Francová Jana 42:29 + 22:50
23. Aleš Kresta 0160001 Kresťáci 42:54 + 23:15
24. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 43:10 + 23:31
25. Šichová Radka ZBM8051 SK Žabovřesky Brno 45:31 + 25:52
26. Svirák Pavel TBM7806 KOS TJ Tesla Brno 46:21 + 26:42
27. Šichová Zuzana ZBM1155 SK Žabovřesky Brno 46:24 + 26:45
28. Syka Ivan TBM7110 KOS TJ Tesla Brno 47:20 + 27:41
29. Sedláčková Alžběta NNN0003 Neregistrovaní 49:52 + 30:13
30. Dobešová Olga 52:15 + 32:36
31. Hanousková Boučková Daniela TBM7282 KOS TJ Tesla Brno 53:21 + 33:42
32. Přichystal Vladimír 0230001 neregistrovaný 56:12 + 36:33
33. Pařízková Zuzana 60:58 + 41:19
34. Buličková Pavla 61:08 + 41:29
35. Sedlák Ondřej 0260001 céčko 64:58 + 45:19
36. Peterová Barbora 0260002 céčko 115:02 + 95:23
37. Veselá Dana 0180001 Předklášteří 135:54 + 116:15