Logo

Výsledky závodu: Maudicup 2020, 12. ročník, 6.11.2021

Datum:
06.11.2021
Místo konání:
Master Horse Club Svojetice, U Šajby 194
Pořadatel:
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Mapa:
Voděradské Bučiny 1:15 000
Ředitel závodu:
Švarcbach Michal
Hlavní rozhodčí:
Bitter Aleš
Stavitel tratí:
Švarcbachová Jaroslava
JURY:
Štěňha Martin, Mach Radovan, Mědílková Iva
Kategorie:
Deti     Muzi     Prichozi     Zeny    

Deti 1.80 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vozka Ondřej bludný kořen liberec 13:12
2. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 16:09 + 2:57
3. Duda Wiktor DKP1303 Oddíl OB Kotlářka 16:11 + 2:59
4. Andrlová Hana KNC1350 Sokol Kostelec n. Č. l. 19:57 + 6:45
5. Kirchnerová Tereza 90002 Generali Česká Pojišťovna a.s. 22:54 + 9:42
6. Josková Tereza Bez klubové příslušnosti 23:53 + 10:41
7. Volfová Anna No club 28:02 + 14:50
Bartoš Martin VSP1700 USK Praha DISK
Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha DISK

Muzi 15.10 km, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 70:38
2. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 79:17 + 8:39
3. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 85:04 + 14:26
4. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 85:49 + 15:11
5. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 86:15 + 15:37
6. Bašus Petr ZUP7400 MTBO ČZU Praha 92:09 + 21:31
7. Vaněk Petr No club 92:13 + 21:35
8. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 97:32 + 26:54
9. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 97:37 + 26:59
10. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 98:26 + 27:48
11. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 98:54 + 28:16
12. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 98:56 + 28:18
13. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 99:53 + 29:15
14. Havlík Ctibor SPC8109 SPORTICUS team 100:22 + 29:44
15. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 100:49 + 30:11
16. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 100:50 + 30:12
17. Bezouška Tomáš SPC7611 SPORTICUS team 101:16 + 30:38
18. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:37 + 31:59
19. Přibík Martin PGP7406 SK Praga 103:43 + 33:05
20. Šňupárek Ondřej ZUP6949 MTBO ČZU Praha 104:22 + 33:44
21. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 107:19 + 36:41
22. Merenus Štěpán SPC8404 SPORTICUS team 108:44 + 38:06
23. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 111:20 + 40:42
24. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 113:13 + 42:35
25. Marusič Petr 50001 Chromý koně 114:37 + 43:59
26. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 115:21 + 44:43
27. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 116:45 + 46:07
28. Buňata Tomáš 150001 EPO 117:21 + 46:43
29. Duda František DKP8107 Oddíl OB Kotlářka 118:11 + 47:33
30. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 118:52 + 48:14
31. Lesage Martin SPC7204 SPORTICUS team 120:23 + 49:45
32. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 121:12 + 50:34
33. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 125:15 + 54:37
34. Vrbický Tomáš 120001 Lužnice Team 125:25 + 54:47
35. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 127:13 + 56:35
36. Coufal Ctibor 40001 Hostivařské šlapky 129:42 + 59:04
37. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 130:58 + 60:20
38. Bláha Adam SPC9212 SPORTICUS team 131:21 + 60:43
39. Mátl Radek 60001 TK Rado 132:40 + 62:02
40. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 137:41 + 67:03
41. Klapka Jakub 130001 138:13 + 67:35
42. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 151:15 + 80:37
43. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 176:34 + 105:56
44. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 181:17 + 110:39
45. Kuttler Petr 90001 No club 198:41 + 128:03
kozák Jakub 80001 Knecht team Říčany DISK
Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty DISK
Bartoš Marián VSP8201 USK Praha DISK
Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň DISK
Čepička Václav SLA7201 SKOB Slaný DISK
Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný DISK
Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov DNS
Řízek Jaroslav VIP6501 SK VIPrahlo DNS
Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný DNS

Prichozi 9.10 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 61:04
2. Lesage Radek SPC0807 SPORTICUS team 65:07 + 4:03
3. Jirátová Lucie 180001 Neregistrovaní - Jirátovi 70:40 + 9:36
4. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 77:32 + 16:28
5. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:24 + 20:20
6. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:44 + 21:40
7. Benešová Jana 110001 FSP 87:02 + 25:58
8. Jirát Jan 180002 Neregistrovaní - Jirátovi 88:07 + 27:03
8. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 88:07 + 27:03
10. Vedralová Veronika SPC8853 SPORTICUS team 88:36 + 27:32
11. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 91:04 + 30:00
12. Andrlova Vendula KNC8050 Sokol Kostelec n. Č. l. 95:33 + 34:29
13. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 97:48 + 36:44
14. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 97:57 + 36:53
15. Kamerer Marek OK Kamenice 107:29 + 46:25
16. Beneš Jiří 110002 FSP 108:26 + 47:22
17. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 113:37 + 52:33
18. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 118:43 + 57:39
19. Dudová Agnieszka 140001 135:26 + 74:22
20. Pinkava Matyáš 20003 Pinčes gang 138:10 + 77:06
21. Andrle Hynek KNC1000 Sokol Kostelec n. Č. l. 141:00 + 79:56
22. Volf Karel 170001 Neregistrovaní - Volf 148:17 + 87:13
23. Messnerová Iva OOS Tj Spartak Vrchlabi 154:07 + 93:03
24. Vlachovský Vojtěch 180003 Neregistrovaní - Jirátovi 249:44 + 188:40
Ployhar David 100002 010 DISK
Pinkava Jonáš 20004 Pinčes gang DISK
Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team DNS
Pačes František 160002 Neregistrovaní - Pačes DNS
Pinkavová Hanka 20001 Pinčes gang DNS
Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno DNS
Návarová Jana 100001 010 DNS
Pinkava Lukáš 20002 Pinčes gang DNS
Pačes Martin 160001 Neregistrovaní - Pačes DNS
Števica Mojmír 30001 Bez klubové příslušnosti DNS

Zeny 12.20 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 79:54
2. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 80:09 + 0:15
3. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 80:18 + 0:24
4. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 88:42 + 8:48
5. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:56 + 9:02
6. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 92:02 + 12:08
7. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 93:15 + 13:21
8. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 93:49 + 13:55
9. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 95:51 + 15:57
10. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 96:05 + 16:11
11. Magdalena BŘ 150002 EPO 100:30 + 20:36
12. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 105:20 + 25:26
13. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 109:13 + 29:19
14. Hanáková TerKa SMR8950 SNS Smržovka 118:53 + 38:59
15. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 130:29 + 50:35
16. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 133:30 + 53:36
17. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 139:58 + 60:04
Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering DISK
Vavříková Klára Franc 10001 Šemberské stezky DISK