Logo
Datum:
03.01.2021
Místo konání:
Benešov nad Ploučnicí
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
Benešov nad Ploučnicí 1 : 4000
Ředitel závodu:
Nehasil Vladislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Nehasil David
Stavitel tratí:
Kategorie:
Dlouhá      Krátká    

Dlouhá 6.30 km, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojtěch Král SK Severka Šumperk 45:44
2. Martin Kabát SK Praga 53:28 + 7:44
3. Matěj Tkáč Team Jizerky 54:55 + 9:11
4. Martin Melišík KOB Tretra Praha 56:04 + 10:20
5. Matěj Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:25 + 10:41
6. Denisa Kosová OK 99 Hradec Králové 57:44 + 12:00
7. Jaroslav Sedláček Oddíl OB Kotlářka 59:17 + 13:33
8. Štěpán Kožina SK Praga 59:40 + 13:56
9. Jiří Martan Slavia Liberec orienteering 60:22 + 14:38
10. Martin Štěňha SPORTICUS team 61:04 + 15:20
11. Filip Mairich Team Jizerky 62:48 + 17:04
12. Erik Heczko Slavia Liberec orienteering 63:48 + 18:04
13. Petr Lepšík Sportcentrum Jičín 64:19 + 18:35
14. Ivan Vydra OK Chrastava 64:59 + 19:15
15. Marek Šesták Slavia Liberec orienteering 65:43 + 19:59
16. Jan Svoboda OK Jiskra Nový Bor 66:06 + 20:22
17. Petr Štěpán KOB Děčín 66:30 + 20:46
18. Jan Kabát SK Praga 66:35 + 20:51
19. Martin Šritr SOK TJ Turnov 67:09 + 21:25
20. Kristýna Matyášová OK Chrastava 67:18 + 21:34
21. Barbora Svobodová 67:57 + 22:13
22. Miroslav Patka OK Jiskra Nový Bor 69:47 + 24:03
23. Jan Melišík KOB Tretra Praha 69:58 + 24:14
24. Kateřina Kašková OK Chrastava 69:59 + 24:15
25. Kolaja Jan VLI 70:22 + 24:38
26. Martin Horák KOB Děčín 70:29 + 24:45
27. Bohdana Heckova VLI 70:53 + 25:09
28. Soňa Pesničáková Team Jizerky 72:05 + 26:21
29. Sára Lošťáková SK Praga 72:12 + 26:28
30. Michal Žejdlík OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:23 + 26:39
31. Tomáš Vácha OK Jiskra Nový Bor 72:26 + 26:42
32. Hana Voltrová OK Roztoky 72:46 + 27:02
33. Patrik Sedláček Oddíl OB Kotlářka 74:05 + 28:21
34. Balák Otakar OK JISKRA NOVÝ BOR 74:31 + 28:47
34. Adéla Rýdlová Team Jizerky 74:31 + 28:47
36. Ehlerová Jana Kolaja Slavia Liberec orienteering 74:50 + 29:06
37. Kryštof Patka OK Jiskra Nový Bor 75:28 + 29:44
38. Iva Mědílková SPORTICUS team 76:15 + 30:31
39. Aleš Hejčl KOB Ústí nad Labem 76:37 + 30:53
40. Alena Voltrová Oddíl OB Kotlářka 76:48 + 31:04
41. Eva Lepšíková Sportcentrum Jičín 77:03 + 31:19
42. Marek Patka OK Jiskra Nový Bor 77:21 + 31:37
43. Barbora Lipenská OK Chrastava 77:44 + 32:00
44. Magdalena Kubecová TJ Stadion Nový Bor 77:58 + 32:14
45. Vítek Štembera OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:52 + 33:08
46. Bára Štemberová OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:55 + 33:11
47. Vojtěch Tomanica OK Chrastava 79:17 + 33:33
48. Martin Waldhauser OK Jiskra Nový Bor 80:05 + 34:21
49. Matěj Votava KOB Ústí nad Labem 80:10 + 34:26
50. Igor Gálus KOB Děčín 80:43 + 34:59
51. Pavla Dušková OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:22 + 35:38
52. Adéla Skácelová Team Jizerky 81:44 + 36:00
53. Jolana Skalová OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:54 + 36:10
54. Jana Kožinová SK Praga 82:01 + 36:17
55. Koutna Olca OK JISKRA NOVÝ BOR 82:25 + 36:41
56. Jan Votava KOB Ústí nad Labem 83:02 + 37:18
57. Pavel Kubec TJ Stadion Nový Bor 84:06 + 38:22
58. Svatava Voltrová OK Roztoky 84:33 + 38:49
59. Zuzana Nehasilová KOB Děčín 84:58 + 39:14
60. Saša Vaňková KOB Děčín 85:42 + 39:58
61. Petr Kožina SK Praga 86:12 + 40:28
62. Petra Sedláčková OK Roztoky 86:52 + 41:08
63. Soukupová Marie BOR (OK Jiskra Nový Bor) 88:31 + 42:47
64. Adéla Savruková OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:34 + 42:50
65. Andrea Rejholcová OK Jiskra Nový Bor 89:11 + 43:27
66. Petr Hinterholzinger KOB Ústí nad Labem 91:16 + 45:32
67. Kateřina Brožková Team Jizerky 91:50 + 46:06
68. Vít Štrougal Benešov nad Ploučnicí 94:14 + 48:30
69. Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 95:01 + 49:17
70. Eliška Žejdlíková OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:19 + 50:35
71. Jana Marková LOK-o Liberec 96:50 + 51:06
72. Hana Marková LOK-o Liberec 97:46 + 52:02
73. Nina Jeřábková OK Jiskra Nový Bor 98:22 + 52:38
74. Milan Šafařík KOB Děčín 100:01 + 54:17
75. Irena Waldhauserová OK Jiskra Nový Bor 100:22 + 54:38
76. Sofie Tomanicová OK Chrastava 102:05 + 56:21
77. Josef Vlk KOB Děčín 103:02 + 57:18
78. Jaroslav Sedláček OK Roztoky 103:27 + 57:43
79. Karolína Žejdlíková OOB TJ Lokomotiva Teplice 104:50 + 59:06
80. Veronika Nehasilová KOB Děčín 108:24 + 62:40
81. Lýdie Zoubková neregistrovaná 112:59 + 67:15
82. Radim Dvořák KOB Ústí nad Labem 115:58 + 70:14
83. Jiří Holpuch KOB Děčín 124:06 + 78:22
84. Tereza Rejholcová OK Jiskra Nový Bor 124:41 + 78:57
85. Petr Jeřábek OK Jiskra Nový Bor 124:57 + 79:13
86. Lucie Karafiátová OK Jiskra Nový Bor 125:31 + 79:47
87. Linda Sedláčková OK Roztoky 126:09 + 80:25
88. Karolína Pohořalá SKOB Roudnice nad Labem 127:22 + 81:38
89. Tereza Jeřábková OK Jiskra Nový Bor 128:19 + 82:35
90. Martin Mužíček KOB Ústí nad Labem 135:06 + 89:22
Štěpán Waldhauser OOB TJ Turnov DISK
Lea Martanová OOB TJ Turnov DISK
Daniela Martanová Slavia Liberec orienteering DISK

Krátká 2.90 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivana Lošťáková SK Praga 35:27
2. Eva Lipenská OK Chrastava 35:39 + 0:12
3. Dobroslav Pohořalý SKOB Roudnice nad Labem 35:59 + 0:32
4. Jan Štembera OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:20 + 0:53
5. Marie Hovorková KOB Děčín 36:41 + 1:14
6. Lenka Šritrová OOB TJ Turnov 36:48 + 1:21
7. Libor Matyáš OK Chrastava 37:36 + 2:09
8. Věra Slezáčková KOB Kamenický Šenov 38:14 + 2:47
9. Radka Melišíková KOB Tretra Praha 40:14 + 4:47
10. Jana Matyášová OK Chrastava 40:29 + 5:02
11. Ladislav Hovorka KOB Děčín 40:42 + 5:15
12. Simona Burdová KOB Děčín 41:00 + 5:33
13. Štěnha David 42:12 + 6:45
14. Tomáš Babický ZOOB Rumburk 44:00 + 8:33
15. Radka Mairichová Team Jizerky 47:11 + 11:44
16. Markéta Zelená SK Praga 47:17 + 11:50
17. Josef Rančák OK Jiskra Nový Bor 48:22 + 12:55
18. Tomáš Škach Konkordia Děčín 49:58 + 14:31
19. Erika Přibylová Konkordia Děčín 50:40 + 15:13
20. Amálie Šlinská KOB Ústí nad Labem 51:43 + 16:16
21. Jitka Žejdlíková OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:29 + 21:02
22. Ivana Kubátová OK Jiskra Nový Bor 57:27 + 22:00
23. Ema Jeřábková OK Jiskra Nový Bor 58:25 + 22:58
24. Luboš Přibyl 006 - Benešov 61:16 + 25:49
25. Vladimír Zelený SK Praga 62:35 + 27:08
26. Boris Doškář OK Jiskra Nový Bor 63:07 + 27:40
27. Robert Lipenský OK Chrastava 63:50 + 28:23
28. Josef #2 Průša KrOB Rozmarýn Litoměřice 64:52 + 29:25
29. Jaroslav Venuš OK Jiskra Nový Bor 66:39 + 31:12
30. Nadvornici Hugo 67:14 + 31:47
31. Hana Průšová KrOB Rozmarýn Litoměřice 71:54 + 36:27
32. Adam Přibyl 006 - Benešov 112:14 + 76:47
Aneta Havlová KOB Děčín DISK
Veronika Hernychová Jílové DISK